Inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dvejopo laipsnio inžinerija - tai būdas derinti inžineriją su laisvųjų menų ugdymu. Skirtingai nuo tradicinių inžinerinių mokyklų programų, dvejopo laipsnio studentai daug laiko praleidžia studijuodami ne inžinerijos ir gamtos mokslų srityse. Dviejų laipsnių studentai laiko mokytis meno, humanitarinių ir socialinių mokslų, taip pat gamtos mokslų. Dvejopo laipsnio programa suteikia studentams daugiau laisvo pasirenkamumo ir galimybę tapti plačiai išsilavinusiu. Gerai rašyti ir kalbėti gerai yra svarbūs Monmouth College dviejų laipsnių programos aspektai.

Manome, kad plačiai išsilavinęs asmuo yra geriau pasirengęs gyventi asmeniškai ir profesionaliai, ir bus geresnis inžinierius. Kadangi daugelis inžinierių greitai pereina nuo „gryno“ inžinerijos į valdymo inžinierius, plačiai mokoma, kurią jie gauna dvejopo laipsnio programoje, juos gerai paruošia ateičiai.

Studentai gali būti svarbūs bet kurioje srityje, kol jie yra „ Monmouth College , kol jie baigia kursus, kurie juos paruošia dvejus metus inžinerijos mokykloje. Dauguma studentų pasirinks pagrindinį Monmouth College kuris yra susijęs ar suderintas su jų inžineriniais interesais. Fizika, chemija ir matematika yra pagrindinės didžiosios įmonės.

Departamento įrenginiai ir įranga

Fizikos departamentas turi skaičiavimo įrenginius, kurie dažnai nerandami mažoje kolegijoje dėl naujo 42 mln. Dolerių vertės mokslo ir verslo centro. Branduolinė laboratorija turi 30 colių sienas, kad apsaugotų kobalto šaltinį ir pasižymi neutronų generatoriumi ir didelio grynumo germanio detektoriumi.

Fizikos programa apima erdvias mokymo laboratorijas, mažesnes individualių projektų laboratorijas ir nedidelę parduotuvę. Skyriuje yra „Schmidt-Cassegrain“, kompiuterinis teleskopas, skirtas naudoti įvadinėje astronomijos ir skaitmeninio SLR kameroje. Tinklinis kompiuteris leidžia atlikti aukštos kokybės mokslinius skaičiavimus įvairiems fizikos ir inžinerijos projektams. Be tinklinio kompiuterio, mes turime daugybę kompiuterių, kuriuos studentai gali naudoti, įskaitant naujus dvigubus „iMacs“, kurie gali paleisti įvairias operacines sistemas virtualioje sistemoje ir gali paleisti „ArcView“ (sudėtingą žemėlapių sudarymo programą), SGI darbo vietas ir „Sun Sparc“ stotys.

Programos, kuriose nėra „Campus“ programų

Studentai yra raginami dalyvauti vienoje ar keliose ne universitetinėse programose, kurios vyksta vasarą ir (arba) semestrą. Vasaros programose yra „Mokslinių tyrimų patirtis studentams“ (REU) programos, vykdomos universitetuose, nacionalinėse laboratorijose ir kolegijose visose JAV Šiose programose mokamos stažuotės, kurios trunka apie 10 savaičių ir suteikia studentams puikią galimybę mokytis ir daryti mokslą kitaip .

Neseniai „ Monmouth College Physics“ studentai dalyvavo „REU“ programose „Argonne National Lab“, Notre Dame universitete, Teksasoje A

Studentai taip pat gali dalyvauti „Midwest“ asocijuotose kolegijose (ACM) - „GLCA Oak Ridge Science Semester“. Ši programa siūlo intensyvų tyrimą.

Inžinerinės mokyklos

Baigus programą, studentas gauna du bakalauro laipsnius: bakalaurą iš Monmouth College ir BS iš inžinerijos mokyklos. Monmouth College yra susijęs su trimis puikiais inžinerijos programomis šiuose universitetuose: Vašingtono universitete (Sent Luisas), Pietų Kalifornijos universitete (USC) ir Case-Western Reserve University.

Nors mes turime susitarimus su aukščiau paminėtomis mokyklomis, studentai taip pat gali lankyti kitas inžinerines mokyklas. Paskutinės fizikos didžiosios bendrovės įstojo į BS inžinerijos programą Pietų Ilinojaus universitete - Edwardsville ir MS / Ph.D. Ilinojaus universiteto Plazmos ir branduolinės inžinerijos programa „Champaign“.

Daugelis studentų dabar ketina praleisti ketverius metus „ Monmouth College prieš pradedant dirbti inžinerijos mokykloje. Šis pasirinkimas sukelia daugiau laiko, kad jų mokymas būtų platus.

Karjeros galimybės

  • Skysčių mechanikas
  • Struktūrinis dizaineris
  • Biomechanika
  • Astrofizikas
  • Mechanikos inžinierius
  • Struktūrinis inžinierius
  • Inžinierius statybininkas
  • Aplinkos inžinierius
  • Architektas

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Monmouth College is a private, selective, residential, national liberal arts college, offering majors in the natural sciences, social sciences, arts and humanities, as well as outstanding academic adv ... Skaityti daugiau

Monmouth College is a private, selective, residential, national liberal arts college, offering majors in the natural sciences, social sciences, arts and humanities, as well as outstanding academic advising, small, seminar-style classes, varied internship and study abroad opportunities, and summer research experiences to thoughtful, intellectually engaged and ambitious students. Skaityti mažiau