Inžinerijos technologijos bakalauras (Leuven)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Inžinieriai randa intelektualius technologinių problemų sprendimus ir, naudodamiesi savitais verslumo įgūdžiais, sugeba mokyti savęs ir kitų. Mūsų diplomuoti inžinieriai yra didelio masto mąstytojai, turintys galimybę pamatyti sudėtingas problemas iš sisteminės ir integruotos perspektyvos.

Kokia yra programa?

Inžinerinių technologijų bakalauras (Leuvenas) apima penkias temas, apimančias mokymo programą. Inžinerija, verslas ir švietimas yra susiję su socialiniu dizaino vaidmeniu, siekiant pagerinti žmonių gyvenimą.

Bendradarbiavimas, profesinė patirtis, įvairovė ir daugybė pasaulinių vizijų yra nepaprastai svarbūs 5E inžinerijos vizijai. „Campus Leuven“ inžinerijos programos principai sukuria mokymosi ir darbo aplinką, kuri skatina nuolatinį asmeninį ir profesinį tobulėjimą tuo pačiu metu.

Struktūra

Inžinerinių technologijų bakalauras yra akademinė bakalauro programa, susidedanti iš trijų programos pakopų, iš viso 180 ECTS.

Bakalauro programą sudaro bendra trijų semestrų programa, siūlanti pagrindinius, mokslinius-technologinius mokymus keturiuose pagrindiniuose moksluose: fizikoje, chemijoje, biologijoje ir matematikoje. Plius speciali 3 semestrų programa, sukurta jūsų pasirinkimui.

132374_BAETLeuven-structure.png

Stiprybės

Šioje programoje inžinerijos patirtis yra atviros ir tarpdisciplininės užduotys, todėl galite susipažinti su inžinerijos praktika skirtingose srityse.

Jūs imsis sudėtingų projektų komandose ir sustiprins savo inžinerinius bei projektavimo įgūdžius. Ši patirtis kasmet pristatoma inžinerinės patirties konkurse. Inžinerinių technologijų fakultetas palaiko glaudžius ryšius su viso pasaulio universitetais. „Campus T“ grupėje daugiau nei 20% inžinerijos studentų yra tarptautiniai studentai. Jie atstovauja 65 skirtingoms tautybėms. Šis tinklas tęsiasi nuo Europos iki Kinijos, Pietryčių Azijos, Indijos, Etiopijos ir už jos ribų.

Ar tai tinkama programa man?

Studentai, besidomintys inžinerinėmis technologijomis, turėtų apsvarstyti šiuos klausimus: Ar jums patinka kurti ir įgyvendinti novatoriškas idėjas, taip pat tobulinti senas, ar norite paruošti abstrakčius dizainus diegimui verslo aplinkoje, ar norėtumėte susieti teoriją su praktika?

Ar siekiate atsakingos pozicijos, leidžiančios pritaikyti savo žinias konkretiems iššūkiams kasdieniame įmonės darbe? Ar norite išsiugdyti puikius bendravimo ir vadybos įgūdžius ir ar esate gimęs komandos žaidėjas? Jei taip, tada ši bakalauro programa jums tobula.

Tikslai

Ši programa yra į akademikus orientuotas inžinerinių technologijų bakalauras. Pradėję nuo plačių mokslų ir technologijų žinių, bakalauro studentai įgyja profesinių ir akademinių gyvybės mokslų kompetencijų. Jie išsprendžia technines problemas, valdančias procesus ir valdymo sistemas. Be to, studentai teikia techninę pagalbą perkant ir parduodant paslaugas bei kuriant naujus produktus ir procesus. Visa tai yra studento pasirinktoje srityje: statybų inžinerija, chemija, elektrotechnika ar IT elektronika. Studentai geba atsižvelgti į saugos, ekologiškumo ir priežiūros sistemas.

Bakalauro laipsnio turėtojai, jei to nori, gali nedelsdami pradėti karjerą pramonėje.

Programa pirmiausia yra kruopštus pasirengimas susijusioms magistrantūros programoms, kuriomis siekiama praplėsti pasirinktą studijų sritį ir pagilinti akademinio bakalauro programos metu įgytus įgūdžius. Kapitonams gali būti suteiktas pramonės inžinierių profesinis vardas.

Konkrečios programos mokymosi rezultatai yra šie:

Žinios ir supratimas (K)

 • K1 Pagrindinės mokslinės-disciplininės žinios ir supratimas inžinerinių technologijų srityje

Inžineriniai įgūdžiai (I)

 • I1 Problemų analizė ir sprendimas
 • I2 Projektavimas ir (arba) tobulinimas
 • I3 Į taikymą orientuoti tyrimai
 • I4 Etinis elgesys
 • I5 Verslumas

Praktiniai įgūdžiai (P)

 • P1

Bendrieji įgūdžiai (G)

 • G1 informacijos rinkimas ir apdorojimas
 • G2 Bendravimas su inžinieriais ir ne inžinieriais
 • G3 Kritinis mąstymas
 • G4 Darbas komandoje, atliekant įvairius vaidmenis
 • G5 profesionalumas

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai naudojasi puikiomis įsidarbinimo galimybėmis. Jie yra išradingi, iniciatyvūs, teiraujasi ir turi atvirą inžinieriaus požiūrį. Galimos šios sritys: moksliniai tyrimai ir plėtra, gamyba, pardavimas, paslaugos, sauga ir konsultacijos pramonės, vyriausybės, akademiniame ir privačiame sektoriuose.

Kaip inžinieriui, turinčiam tarptautinį išsilavinimą, jums puikiai tiktų karjera vadybos lygmenyje ir įgyvendinant savo verslo idėją. Daugelis absolventų tęsia mokslų daktaro laipsnį. studijos.

Pradėkite savo karjerą studijų metu

Bakalauro ir magistro programos metu jau galite susiformuoti savo profilį pasirinkdami tam tikrą specializaciją, studijuodami užsienyje (Erasmus), atlikdami praktiką ar pradedant savo verslą.

Studentų karjeros centras džiaugiasi galėdamas padėti jums teisingą kelią link savo pirmosios darbo patirties. Centras taip pat konsultuoja jus ieškant įdomaus darbo ir padeda pokalbiams dėl darbo. Studentams, norintiems pradėti savo verslą, „ KU Leuven taip pat turi „Lcie“, KU Leuven bendruomenę, kuri skatina studentus kurti novatoriškas ir verslias idėjas.

Nežinai nuo ko pradėti? Studentų karjeros centro duomenų bazėse yra pasiūlymų apie darbą, savanorišką darbą, inovacijų projektus ir studentų darbus. Taip pat galite aplankyti vieną iš Karjeros centro organizuojamų renginių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Skaityti daugiau

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje