Užsirašykite SWOSU savo inžinerijos technologijos laipsnį

Sveiki atvykę į SWOSU Inžinerinių technologijų departamentą, kuriame mes suteikiame savo studentams puikų išsilavinimą, rengdami juos techninėms darbo vietoms pramonėje.

Taikyti dabar

Inžinerijos technologijų laipsniai siūlomi

Kodėl SWOSU yra inžinerijos technologijos vieta

Inžinerinių technologijų katedra skatina praktinį mokymąsi mūsų pramonės šakose. Mes siūlome savo studentams galimybę dirbti ir analizuoti daugybę įvairių medžiagų. Mūsų studentai mėgsta projektuoti ir kurti įvairius projektus per savo laiką SWOSU.

Mes siūlome dvi studentų organizacijas, Gamybos inžinierių draugiją ir Moterų inžinierių draugiją. Mes taip pat konkuruoja su NASA Žmogiškųjų išteklių tyrimo "Rover Challenge" ir priima "First Tech Robotics Challenge".

Akreditacija

SWOSU inžinerinės technologijos katedra yra pripažinta dviejų akreditavimo įstaigų.

  • Inžinerijos technologijų laipsnio gamybos galimybė yra akredituota Inžinerinės technologijos akreditavimo komisijos (ETAC) ABET.
  • Pramonės technologijų laipsnį akredituoja Technologijų, vadybos ir taikomosios inžinerijos asociacija (ATMAE)

Karjera

Karjeros galimybės yra daugybė visose mūsų studijų srityse. Pasibaigus studijoms pastaruoju metu paskirtos vietos buvo didelės. Mūsų absolventai vadovauja konkurencingiems atlyginimams. Pastarųjų absolventų įėjimo pozicijų pavyzdžiai yra gamybos inžinierius, gamybos technologas, kokybės užtikrinimo inžinierius, inžinierius, nuolatinis tobulinimo specialistas, gamybos priežiūros vadovas, gamybos analitikas, planuotojas-planuotojai, kvalifikuotas elektros ir mechanikos specialistas bei projekto vadovas.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Southwestern Oklahoma State University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date