Inžinerinės mechatronikos bakalauras

Bendroji informacija

24 locations available

Programos aprašymas

mechatronik

Mechatronikos kursas siūlo praktinį ir taikomąjį akademinį tolimesnį mokslą inžinerijos srityje kaip buvimo arba nuotolinį mokymąsi neakivaizdiniu būdu , įgyjant inžinerijos bakalauro laipsnį .

Standartinis nuotolinio mokymosi laikotarpis su šeštadienio paskaitomis daugelyje šalies DIPLOMA studijų centrų yra 7 semestrai. Dalyvauti Bad Sooden-Allendorf vietoje galima per 6 semestrus.

Kaip nuotolinio mokymosi variantą, DIPLOMA taip pat įgalina interaktyvias paskaitas internetu. Mechatronikos kurso egzaminai ir toliau laikomi DIPLOMA šalies masto studijų centruose. Ši nuotolinio mokymosi galimybė, kaip neakivaizdinės studijos, suteikia dar didesnį savarankiškumą nuo vietovės ir dar geresnį studijų ir darbo suderinamumą, nes kelionių laikas ir kelionės išlaidos yra panaikinami.

Studijavo mechatroniką

Mechatronikos bakalauro laipsnis siūlo praktines ir į taikymą orientuotas inžinerijos studijas moksliniu pagrindu. Subalansuotas teorijos ir praktinių užduočių, pradinių ir specialiųjų dalykų, specialiųjų žinių ir tarpdisciplininių žinių derinys yra idealus atspirties taškas pradedant savo karjerą.

Pasirinkus vieną iš trijų pagrindinių automobilių sistemų, robotikos ar elektromobilių privalomųjų sričių, kurso metu įmanoma individualizuoti ir specializuoti darbo rinką.

Profesinės mechatronikos sritys

Sėkmingas bakalauro laipsnis mechatronikoje atveria platų profesinės veiklos sričių spektrą absolventams. Mechatronikos inžinieriai dirba automobilių ir kosmoso pramonės, mechanikos ir augalų inžinerijos, elektrotechnikos ir robotikos srityse. Čia absolventai atlieka vadovaujančias ir pagalbines užduotis kuriant ir konstruojant mechatronines sistemas, kuriant techninių prietaisų ir komponentų programinę įrangą bei prižiūrint sudėtingų gamybos ir proceso automatizavimo sistemų pirkimą, techninę priežiūrą ir paleidimą.

Normalus laikotarpis

Nuotolinis mokymasis: 7 semestrai / 180 ECTS

Tikrasis studijų laikotarpis gali būti pratęstas nemokamai iki 4 semestrų per standartinį studijų laikotarpį.

pradinis

Su žiemos semestru (spalio mėn.) Ir vasaros semestru (balandžio mėn.) Yra pakankamai dalyvių.

akreditavimas

Kurso akreditacija akreditavimo agentūros AQAS eV

mokestis už mokslą

Nuotolinis mokymas: 257,00 EUR / mėn. (Iš viso 11 459,00 EUR, pridedant vienkartinį egzamino mokestį 665,00 EUR)

studijų forma

Dalyvavimo studijos arba nuotolinis mokymas. Nuotolinio mokymosi kursas vyksta pakaitomis tarp savarankiško darbo su mokomosiomis knygomis ir šeštadienio seminarais (apie 12 šeštadienių per semestrą) viename iš daugelio mūsų šalyje veikiančių studijų centrų arba internetu „DIPLOMA Online Campus“ virtualioje paskaitų salėje.

Priėmimo sąlygos

Bendroji universiteto priėmimo kvalifikacija, Fachhochschulreife, išlaikė magistro egzaminą arba pagal Heseno valstijos teisės aktą dėl galimybės gauti aukštąjį mokslą, ty baigti ne mažiau kaip 400 valandų karjeros tobulinimo mokymą, techninę mokyklą, profesinę ar administracinę akademiją arba baigiamąjį egzaminą valstybės pripažintoje mokymo įstaigoje, po kurios ne mažiau kaip 2 metų darbo ir atskiro universiteto egzamino.

Daugiau informacijos apie specialias kvalifikacijas prašome kreiptis į DIPLOMA Hochschule. Pareiškėjai, kurie neatitinka pirmiau minėtų reikalavimų, iš pradžių gali lankyti svečių auditorius, jei prieigos leidimas neviršija maks. 2 semestrai pasiekiami.

Užsienio laipsnių atveju turi būti įrodyta priėmimo lygiavertiškumas.

ataskaitos

Inžinerijos bakalauras (B.Eng.)

Absolventai gauna bakalauro laipsnį ir diplomą, taip pat anglų kalba parašytą diplomo priedėlį ir įrašų kopiją, kuri juos identifikuoja tarptautiniu mastu kaip bakalauro laipsnį.

Mokymo procesas

Bakalauro studijų kursas „Mechatronika“ siūlomas dviem būdais: kaip buvimo studijos Bad Sooden-Allendorf mieste arba kaip nuotolinis tyrimas su buvimo fazėmis skirtinguose studijų centruose Vokietijoje. Nuotolinio mokymosi lankomumo fazės vyksta šeštadieniais ir susideda iš savanoriškų pratybų ir seminarų renginių (laboratorijos, modeliavimas, eksperimentai, programavimo pratybos, teorija ir kt.). Visiems studentams iš viso privalomos 8 laboratorinės dienos, kurios vyksta kaip blokiniai renginiai centrinėje mechatronikos laboratorijoje Bad Sooden-Allendorf (su praktiniais eksperimentais ir pritaikymu robotikos ir automobilių sistemų srityse). Savarankiško mokymosi etapams yra prieinami didaktiškai paruošti studijų laiškai, telefono linija ir prižiūrima e-mokymosi platforma su virtualiomis laboratorijomis, modeliavimas, pratybos, užduočių rinkiniai ir literatūra. Atskiri studijų centrai siūlo ir kitas vaikų priežiūros galimybes.

programos

Sėkmingas bakalauro laipsnis mechatronikoje iškelia abiturientus į plačią ir įdomią veiklos sritį. Mechatronikos inžinieriai dirba mechanikos ir augalų inžinerijos, elektrotechnikos ir elektronikos, automobilių ir aviacijos pramonės, automatikos technologijų, robotikos, mikrosistemų ir tiksliosios inžinerijos, medicinos technologijų, žiniasklaidos technologijų ir kt. Srityse, įskaitant susijusias tiekėjų įmones. Atskiros mechatronikos bakalauro ir magistro studijų programos yra šios:

 • vadovaujančios ir palaikančios užduotys kuriant ir konstruojant mechatronines sistemas
 • Mechatroninių, elektroninių ir mechaninių komponentų ir sistemų modeliavimas ir modeliavimas
 • Techninių prietaisų ir komponentų programinės įrangos tobulinimas
 • Elektroninių ir mechatroninių prietaisų kūrimas, gamyba ir testavimas
 • Kokybės užtikrinimas
 • Gamybos ir procesų automatizavimo kompleksinių sistemų pirkimas, techninė priežiūra ir paleidimas
 • Techninių produktų ir sistemų rinkodara, pardavimas ir mokymas
 • Koordinuojanti veiklą ir projektų valdymą valdyme
 • Vadybos užduotys, kai reikalinga tarpdisciplininė kompetencija
 • Konsultavimo veikla pramonės ir paslaugų įmonėse

Pagrindiniai studijų srityse

Robotika

Pasirenkamasis dėmesys robotikai mechatronikos kursuose (B.Eng.) Susideda iš dviejų modulių

 1. Robotika ir programavimas
 2. Įrankių dizainas robotams

Modulyje „Robotų technologija ir programavimas“ pateikiamos išsamios žinios apie robotų klasifikavimą, koordinačių sistemas darbo vietoje, valdymo sąvokas, programavimo koncepcijas (mokyti, žaisti, atjungti, imituoti), atsižvelgiant į standartus, reglamentus ir saugumo mechanizmus. Didžiausias dėmesys skiriamas operacijų paruošimui, paleidimui, programavimui ir tikslinei trikčių šalinimui naudojant tinkamas bandymo priemones. Tikslas yra parinkti, programuoti ir optimizuoti robotus atsižvelgiant į konkrečius sistemos reikalavimus.

Modulyje „Robotų įrankių koncepcija“ pateikiamos išsamios žinios apie robotų naudojimo įrankių koncepcijų ir įrankių parametrus ir specialiąsias savybes, taip pat pateikiamos įvairios individualių ir sudėtingų robotikos sprendimų naudojimo galimybės. Pagrindinis dėmesys skiriamas automatinėms įrankių keitimo sistemoms. Tikslas yra suplanuoti gamybos procesus ir darbo eigą optimalaus roboto panaudojimo požiūriu ir suprojektuoti individualius įrankius, tokius kaip griebtuvų sistemos, gamybos technologijos požiūriu.

Automobilių sistemos

Pasirenkamasis dėmesys automobilių sistemoms mechatronikos kursuose (B.Eng.) Susideda iš dviejų modulių

 • Automobilių elektronika
 • Gamyklos modeliavimas

„Automobilių elektronikos“ modulis suteikia išsamių žinių apie transporto priemonės elektros sistemos funkcinių modulių ir sudėtingų sistemų struktūrą, naudojimą ir diagnostiką. Pagrindinis dėmesys skiriamas tokiems metodams kaip FMEA analizė. Modulio tikslas - suprasti elektroninius funkcijų modulius, išanalizuoti, įdiegti ir optimizuoti elektroninių funkcijų modulių sujungimą. Toliau dėstomas šis turinys:

 1. Automobilių elektronikos ir elektronikos pagrindai
 2. Motorinių transporto priemonių elektroninių sistemų pagrindai
 3. Pasirinktos elektroninės sistemos (funkcija, įgyvendinimas)
 4. Transporto priemonių elektroninių sistemų FMEA (gedimo režimo ir efektų analizė)

Modulis „Gamyklos modeliavimas“ suteikia išsamias žinias apie modelio kūrimą ir pavyzdinį gamyklos modeliavimo įgyvendinimą, kaip išankstinį realių gamybos įrenginių planavimą. Modulio tikslas yra planuoti gamybą naudojant modeliavimą ir optimizuoti esamus gamybos įrenginius naudojant modeliavimą. Toliau dėstomas šis turinys:

 1. Modeliavimo pagrindai
 2. Gamyklos modeliavimas
 3. Modeliavimo įgyvendinimas naudojant automobilių tiekėjų pavyzdį
 4. Imituojamo palyginimas su realia sistema

Elektromobilumas

Pasirenkamas dėmesys elektromobilumui susijęs su elektroniniu mobiliųjų telefonų techniniu įgyvendinimu ir tvariu jų naudojimu.

Todėl jis apima du modulius

 • Elektrinių transporto priemonių samprata
 • Tvarumas ir integruoto energijos tiekimo įmonių valdymas

Elektrinių transporto priemonių projektavimo modulyje didžiausias dėmesys skiriamas elektrinių (ar hibridinių) transporto priemonių projektavimui. Tai apima diapazono analizę pagal dabartinę akumuliatorių technologiją, lengvą konstrukciją, transporto priemonių ir pavarų sistemas. Be to, atsižvelgiant į naudojimo pobūdį, transporto priemonių konstrukcijos suderinimas taip pat yra labai svarbus.

Modulio tvarumo ir integruoto energijos tiekimo valdymo srityse energijos vartojimo valdymo ciklas yra labai svarbus. Tvarumo tikslas gali būti pasiektas tik tuo atveju, jei įmanoma pasiekti didesnį elektromobilio efektyvumą nei naudojant įprastas pavaros sistemas, įskaitant atsinaujinančią energiją. Šis modulis naudoja atvejų analizę, kad parodytų, kokie metodai ir galimybės yra galimi.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... Skaityti daugiau

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. Skaityti mažiau
Bad Sooden-Allendorf , Alenas , Baden-Badenas , Berlynas , Bochumas , Bona , Friedrichshafenas , Hamburgas , Hanoveris , Heilbronn , Kaiserslautern , Kaselis , Kitzscheris , Magdeburgas , Maincas , Manheimas , Miunchenas , Ostfildernas , Würzburg , Regenstaufas , Niurnberge , Vysbadene , Vupertalis , Vokietija internete + 23 Daugiau Mažiau