AIT inžinerijos programos yra skirtos gaminti techniškai kompetentingus absolventus, kurie taip pat turi žinių apie inžinerijos procesą - kaip viskas suprojektuota, tobulinama ir gaminama, tuo pačiu atsižvelgiant į realius inžinierinius reikalavimus ir apribojimus. Mūsų inžinerijos programos pabrėžia inžinerinių procesų, sistemų ir rezultatų projektavimą. Programos tikslai, atitinkantys AIT misiją, yra aukštosios kalibro absolventų gamyba elektrotechnikos ir elektronikos inžinerijos srityje, naudojant tarptautiniu lygmeniu parengtą mokymo programą. Todėl programa yra sukurta taip, kad atitiktų IEEE reikalavimus ir reikalavimus. Programa skirta suteikti studentams žinių ir susijusių įgūdžių plačiąja sritimi Elektros ir elektronikos inžinerija.

Per ketverių metų programą įgūdžių pagrįstas, bendrų klausimų diapazonas bus palaikomas siekiant plėtoti studentas kaip universalus absolventas ir kaip "visą gyvenimą besimokantis". Šios programos studentai įgis pagrindinius eksperimentinius, dizaino ir bendravimo įgūdžius bei bus pasirengę užsiimti įvairia veikla Elektros ir elektronikos inžinerija, Arba tęsti studijas antrosios pakopos studijų pakopoje.

Kiekvienas absolventas programa bus pademonstruoti gebėjimą augti profesionaliai, ir iš anksto karjeros išmintingas IT profesiją, ir prisiimti didesnę atsakomybę. Nemažai iš jų bus pasiekti lyderio pozicijas savo pramonės ar profesija.

Patekimo į rinką reikalavimai

Vyresnysis vidurinė / High School sertifikatas Egzaminas (SS / HSCE) arba Vakarų Afrikos vyresnysis vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą (WASSCE) arba lygiavertis Su kaupimo rezultatas 24 ar geriau šešių dalykų, įskaitant eina į: trys pagrindinius dalykus (įskaitant Core anglų kalba ir Core Matematika ) ir plius tris pasirenkant.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Accra Institute Of Technology »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,300 USD
Tarptautiniai studentai - 1308 USD. Vietiniai studentai - 1,551,00 GHc.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date