Inžinieriaus bakalauras (beng) elektros ir elektroninėje inžinerijoje (eee)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

AIT inžinerijos programos yra skirtos gaminti techniškai kompetentingus absolventus, kurie taip pat turi žinių apie inžinerijos procesą - kaip viskas suprojektuota, tobulinama ir gaminama, tuo pačiu atsižvelgiant į realius inžinierinius reikalavimus ir apribojimus. Mūsų inžinerijos programos pabrėžia inžinerinių procesų, sistemų ir rezultatų projektavimą. Programos tikslai, atitinkantys AIT misiją, yra aukštosios kalibro absolventų gamyba elektrotechnikos ir elektronikos inžinerijos srityje, naudojant tarptautiniu lygmeniu parengtą mokymo programą. Todėl programa yra sukurta taip, kad atitiktų IEEE reikalavimus ir reikalavimus. Programa skirta suteikti studentams žinių ir susijusių įgūdžių plačiąja sritimi Elektros ir elektronikos inžinerija.

Per ketverių metų programą įgūdžių pagrįstas, bendrų klausimų diapazonas bus palaikomas siekiant plėtoti studentas kaip universalus absolventas ir kaip "visą gyvenimą besimokantis". Šios programos studentai įgis pagrindinius eksperimentinius, dizaino ir bendravimo įgūdžius bei bus pasirengę užsiimti įvairia veikla Elektros ir elektronikos inžinerija, Arba tęsti studijas antrosios pakopos studijų pakopoje.

Kiekvienas absolventas programa bus pademonstruoti gebėjimą augti profesionaliai, ir iš anksto karjeros išmintingas IT profesiją, ir prisiimti didesnę atsakomybę. Nemažai iš jų bus pasiekti lyderio pozicijas savo pramonės ar profesija.

Patekimo į rinką reikalavimai

Vyresnysis vidurinė / High School sertifikatas Egzaminas (SS / HSCE) arba Vakarų Afrikos vyresnysis vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą (WASSCE) arba lygiavertis Su kaupimo rezultatas 24 ar geriau šešių dalykų, įskaitant eina į: trys pagrindinius dalykus (įskaitant Core anglų kalba ir Core Matematika ) ir plius tris pasirenkant.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2017

Apie mokyklą

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of chara ... Skaityti daugiau

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of character, integrity, determination and motivation, and choosing individuals of outstanding character, commitment, ability and vision to serve as trustees, officers and faculty. Skaityti mažiau