Inžinieriaus bakalauras (beng) kompiuterinės inžinerijos srityje (ce)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

AIT inžinerijos programos yra skirtos gaminti techniškai kompetentingus absolventus, kurie taip pat turi žinių apie inžinerijos procesą - kaip viskas suprojektuota, tobulinama ir įdiegiama į proO atsižvelgiant į realaus inžinerijos reikalavimus ir apribojimus. Mūsų inžinerijos programos pabrėžia inžinerinių procesų, sistemų ir rezultatų projektavimą.

AIT mano, kad visi inžinieriai iš esmės yra dizaineriai. Dauguma inžinierių, kaip jų darbo dalis, yra susiję, pavyzdžiui, su inžinerinių procesų, eksperimentų, produktų, sistemų, konstrukcijų įrangos, produktų ir kitų projektų rengimu. Todėl mūsų inžinierių studentai turi bent jau susipažinti su produktų ir sistemų projektavimo aspektais, kurie kyla iš galutinio proceso.

AIT, atsižvelgiant į tarptautinius pokyčius ir dėmesio perkėlimą inžinerinio švietimo ir mokymo srityje, sutelkia inžinerines programas į tai, ką turėtų išmokti mūsų inžinerijos absolventai: žinoti, kur ir kada taikyti atitinkamą matematiką; Atlikti ir interpretuoti eksperimentus; Dizaino daiktai; Dirbti tarpdisciplininėse komandose; Būti etiškai atsakinga; Gerai bendrauti; Būk visada pasiruošę mokytis kažko naujo; Žinoti, kas yra dabartinė ir aktuali profesijoje ir kas yra šiuolaikiniai klausimai; Ir turėti ir panaudoti tinkamus įgūdžius ir priemones, kad gautų projektą.

Kompiuterių inžinerijos programos tikslai, atitinkantys AIT misiją, yra kompiuterių inžinerijos specialistai, turintys aukštąjį išsilavinimą, taikydami tarptautiniu lygmeniu parengtą mokymo programą. Todėl programa yra sukurta taip, kad atitiktų IEEE reikalavimus ir reikalavimus. Programa yra skirta suteikti studentams žinių ir susijusių įgūdžių plačiąja sritimi kompiuterinės inžinerijos. Per ketverių metų programą įgūdžių pagrįstas, bendrų klausimų diapazonas bus palaikomas siekiant plėtoti studentas kaip universalus absolventas ir kaip "visą gyvenimą besimokantis". Šios programos studentai gaus pagrindinius eksperimentinius, dizaino ir bendravimo įgūdžius ir bus pasirengę užimti įvairias kompiuterių inžinerijos ar tęstinio studijas antrosios pakopos studijų pakopoje. .

Patekimo į rinką reikalavimai

Vyresnysis vidurinė / High School sertifikatas Egzaminas (SS / HSCE) arba Vakarų Afrikos vyresnysis vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą (WASSCE) arba lygiavertis Su kaupimo rezultatas 24 ar geriau šešių dalykų, įskaitant eina į: trys pagrindinius dalykus (įskaitant Core anglų kalba ir Core Matematika ) ir plius tris pasirenkant.

Inžinerijos ir kompiuterių mokslo programoms trys pasirenkant turėtų apimti pasirenkamąją matematiką ir pasirenkamuosius mokslus (fizika, plius chemija ar biologija).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of chara ... Skaityti daugiau

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of character, integrity, determination and motivation, and choosing individuals of outstanding character, commitment, ability and vision to serve as trustees, officers and faculty. Skaityti mažiau