Informacinių sistemų programa skirta tiems, kurie nori laisvai kalbėti apie šiuolaikinius programinės įrangos kūrimo metodus, skirtingų mastų tinklo technologijas ir valdymo informacines sistemas skirtingiems tikslams.


Programuoti man tikslus

Programuokite mane Švietimo tikslai - tai plačios žinios, apibūdinančios karjerą ir profesinius pasiekimus, kuriuos programa rengia absolventams.

Per trejus ar penkerius metus, kai įgijome bakalauro laipsnį informacinėse sistemose Kazachstano-Didžiosios Britanijos technikos universitete, mes tikimės, kad mūsų absolventai pasiekia visus ar daugelį šių etapų, nes jie bus:

 • informacinių sistemų srities ekspertai, turintys visapusišką supratimą apie IS vaidmenį, kuris gali veiksmingai dirbti įvairiose pramonės šakose ir sektoriuose bei sudėtingose IS aplinkose.
 • aukštos kvalifikacijos specialistai ir kompetentingi, atsidavę ir galintys sistemos kūrimo ir diegimo grupių nariai ir vadovai, galintys veikti profesionaliai ir savarankiškai, taikydami konceptualias žinias ir įgūdžius, kuriuos jie įgijo savo stintų metu KBTU, taip pat vėliau savo karjeroje informacinių sistemų projektavimas, kūrimas ir integravimas tiek privačiojo, tiek viešojo sektoriaus organizacijoms.
 • technologijų pionieriai, kurie savo konceptualias žinias ir inžinerinius įgūdžius taiko šiuolaikinių IS apartamentų projektavimui, kūrimui ir pristatymui ir galbūt netgi tapti verslininkais, sėkmingai pradėdami verslus, kurie suteikia pridėtinės vertės ekonomikai ir teikia darbą galimybes kitiems, taip naudinga visuomenei.
 • visą gyvenimą trunkantys besimokantieji, kurie formaliai įsitraukia į pažangias aukštųjų mokyklų ir profesinio mokymo bei sertifikavimo programas, kurios yra nacionaliniu ir (arba) tarptautiniu mastu pripažintos inžinerijos, mokslo ar verslo srityse, ir kurie neoficialiai yra ir bus pakankamai išmintingi, kad laikui bėgant diagnozuotų, analizuotų ir ištaisytų savo žinių bazių spragas ar trūkumus, nes jie gali savarankiškai suprasti, ką jie gali iš aplinkos.


Studentų rezultatai

Studentų rezultatai yra siauresni pareiškimai, kuriuose aprašoma, ką studentai turi žinoti ir sugebėti padaryti iki baigimo. Tai susiję su įgūdžiais, žiniomis ir elgesiu, kurį studentai įgyja per imigraciją per programą .

 • Suprasti - Suprasti modelių ir metodų principus bei būdus, kaip jie taikomi informacinių sistemų kūrimo, analizės, kūrimo ir evoliucijos procese. Supratimas, kad informacinių sistemų kūrimo ir tobulinimo žinios turėtų būti etiškai laikomasi visuomenės naudai.
 • Klausimui - kritiškai įvertinti alternatyvias prielaidas, metodus, procedūras, kompromisus ir rezultatus, susijusius su informacinių sistemų kūrimo ir integravimo problemomis.
 • Projektuoti - projektuoti ir plėtoti informacines sistemas ir jų komponentus, įskaitant kompiuterines programas, duomenų bazių sistemas, svetaines, turint omenyje saugumo aspektus, taikant profesinius principus ir standartus.
 • Vadovauti - vadovauti projektų kūrėjų ir kūrėjų komandoms bei dalyvauti įvairiuose komandos vaidmenyse ir suprasti, kaip jie prisideda prie užduoties įvykdymo.
 • Bendravimas - rašyti žodinius pranešimus dokumentams ir pateikti projekto rezultatus bei turėti aukštą anglų kalbos mokėjimo lygį.


Pagrindiniai patiekalai

 • Įvadas į kompiuterių mokslą
 • Programavimo technologijos
 • Aukštoji matematika I, II
 • Anglų I, II
 • Fizika I


Karjeros galimybės

Mūsų absolventų sėkmė kelerius metus parodė savo aukštą kvalifikaciją ir kokybišką išsilavinimą, kurį jie turi IT. Profesionaliame portfelyje taip pat galima rasti tokias savybes kaip plataus masto perspektyvos, profesinės žinios ir praktiniai įgūdžiai, analitinis mąstymas ir efektyvus komandinis darbas. Mes nuoširdžiai tikimės, kad mūsų studentai išlaikys tą patį lygį ir toliau sėkmingai užkariaus profesionalumo ir meistriškumo aukštį.

Programa mokoma:
 • Anglų
Kazakh British Technical University (KBTU)

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Kazakh British Technical University (KBTU) »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 22, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date