Informacinių sistemų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Informacinių sistemų programa skirta tiems, kurie nori laisvai kalbėti apie šiuolaikinius programinės įrangos kūrimo metodus, skirtingų mastų tinklo technologijas ir valdymo informacines sistemas skirtingiems tikslams.

Programos tikslai

Programuokite mane Švietimo tikslai - tai plačios žinios, apibūdinančios karjerą ir profesinius pasiekimus, kuriuos programa rengia absolventams.

Per trejus ar penkerius metus, kai įgijome bakalauro laipsnį informacinėse sistemose Kazachstano-Didžiosios Britanijos technikos universitete, mes tikimės, kad mūsų absolventai pasiekia visus ar daugelį šių etapų, nes jie bus:

 • Informacinių sistemų srities ekspertai, turintys išsamų supratimą apie IS vaidmenį, galintys efektyviai dirbti įvairiose pramonės šakose ir sektoriuose bei sudėtingoje IS aplinkoje.
 • Aukštos kvalifikacijos specialistai ir kompetentingi, atsidavę ir pajėgūs sistemos kūrimo ir diegimo komandų nariai bei vadovai, gebanti veikti profesionaliai ir savarankiškai, pritaikydami koncepcines žinias ir įgūdžius, įgytus dirbant KBTU, o vėliau ir karjeroje. informacinių sistemų, skirtų tiek privačiam, tiek viešajam sektoriui, projektavimas, tobulinimas ir integravimas.
 • Technologijos pradininkai, kurie savo koncepcines žinias ir inžinerinius įgūdžius taiko kurdami, tobulindami ir pristatydami moderniausius IS rinkinius ir galbūt net ketina tapti verslininkais sėkmingai steigdami startuolius, kurie sukuria pridėtinę vertę ekonomikai ir suteikia užimtumą. galimybes kitiems, tuo naudinga visai visuomenei.
 • Visą gyvenimą besimokantys asmenys, kurie formaliąja prasme pereis į aukštesnio lygio universitetinio ir profesinio mokymo bei sertifikavimo programas, sėkmingai pripažintas inžinerijos, mokslo ar verslo srityje, ir sėkmingai baigę programas, kurios yra neformalios. ir liks pakankamai išmintingas, kad galėtų diagnozuoti, išanalizuoti ir ištaisyti savo žinių bazių spragas ar trūkumus laikui bėgant, paimdamas iš aplinkos savo galimybes.

Studentų rezultatai

Studentų rezultatai yra siauresni pareiškimai, kuriuose aprašoma, ką studentai turi žinoti ir sugebėti padaryti iki baigimo. Tai susiję su įgūdžiais, žiniomis ir elgesiu, kurį studentai įgyja per imigraciją per programą .

 • Suprasti - Suprasti modelių ir metodų principus bei būdus, kaip jie taikomi informacinių sistemų kūrimo, analizės, kūrimo ir evoliucijos procese. Supratimas, kad informacinių sistemų kūrimo ir tobulinimo žinios turėtų būti etiškai laikomasi visuomenės naudai.
 • Klausimui - kritiškai įvertinti alternatyvias prielaidas, metodus, procedūras, kompromisus ir rezultatus, susijusius su informacinių sistemų kūrimo ir integravimo problemomis.
 • Projektuoti - projektuoti ir plėtoti informacines sistemas ir jų komponentus, įskaitant kompiuterines programas, duomenų bazių sistemas, svetaines, turint omenyje saugumo aspektus, taikant profesinius principus ir standartus.
 • Vadovauti - vadovauti projektų kūrėjų ir kūrėjų komandoms bei dalyvauti įvairiuose komandos vaidmenyse ir suprasti, kaip jie prisideda prie užduoties įvykdymo.
 • Bendravimas - rašyti žodinius pranešimus dokumentams ir pateikti projekto rezultatus bei turėti aukštą anglų kalbos mokėjimo lygį.

Pagrindiniai patiekalai

 • Įvadas į kompiuterių mokslą
 • Programavimo technologijos
 • Aukštoji matematika I, II
 • Anglų I, II
 • Fizika I

Karjeros galimybės

Mūsų absolventų sėkmė kelerius metus parodė savo aukštą kvalifikaciją ir kokybišką išsilavinimą, kurį jie turi IT. Profesionaliame portfelyje taip pat galima rasti tokias savybes kaip plataus masto perspektyvos, profesinės žinios ir praktiniai įgūdžiai, analitinis mąstymas ir efektyvus komandinis darbas. Mes nuoširdžiai tikimės, kad mūsų studentai išlaikys tą patį lygį ir toliau sėkmingai užkariaus profesionalumo ir meistriškumo aukštį.

Kontaktiniai duomenys:

Adresas: Almata, Tole Bi g., 59, 332 kab.
Telefonas: 7 (727) 2725615, 2725129
El. Paštas: study.international@kbtu.kz

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of ... Skaityti daugiau

KBTU considers its mission to provide high-quality education for future leaders in business and industry, to promote innovative technologies and research in the most advanced and prospective areas of science for the benefit of the region and the country as a whole. The strategic vision of the University is to promote the ideals of academic excellence, scientific progress, and national well-being, to maintain the status of an undisputed leader in the field of technical and business education. The major goals and ambitions of the university are the creation of a scientific and educational center with highly qualified scientific and pedagogical potential and a developed modern material and technical base, the development of a dual vocational training, training of highly qualified specialists who have professional and personal competencies with emphasis on financial, power-generating sector, spheres of high and information technologies and the maritime industry. Skaityti mažiau