Nacionalinė mokslinių tyrimų Universitetas "Maskvos energetikos institutas" suteikia bakalauro laipsnį informatikos, elektronikos ir radijo inžinerijos pagal Rusijos valstybinio švietimo standarto šiomis kryptimis: - Taikomoji matematika ir informatika - informatikos ir kompiuterių inžinerijos - Kontrolės ir inžinerinių sistemų - Matavimo prietaisai - Elektronika ir Nano Elektronika - Radijo Inžinerija - Bioinžinerija sistemos ir technologijos

Kodėl turėtumėte pasirinkti MPEI

MPEI studentai turi galimybę studijuoti vieną iš prestižiškiausių universitetų Rusijoje pagal daugelį reitingus ir apklausų. Daugiau nei aštuoniasdešimt metų istorijos MPEI apmokyti daugybė kvalifikuotų inžinierių, garsių mokslininkų, kurie stovėjo daug techninių pasiekimų kilmę, visų pirma, lazerio sukūrimo. Tuo MPEI Nobelio premijos laureatai AD Sacharovo ir MA Čerenkovo ​​dirbo skirtingais laikotarpiais. 20 amžiuje į Specialus konstravimo biuras MPEI, kuri turi savo centrą Deep Space Bendravimas, radijo vaizdai Veneros paviršiaus ir kitoje pusėje fazė buvo gautas pirmą kartą. Tarp garsiausių absolventų MPEI yra ex-pirmininkas Valstybės Tarybos Kinijos Li Peng ir buvęs prezidentas Rumunijos Ion Iliescu ministrų, inžinerijos ir vadovais inžinerijos bendrovių daugelio pasaulio šalių. MPEI partneriai mokslo ir studijų yra apie 140 užsienio universitetus ir tokių gerai žinomų kompanijų, pavyzdžiui, ABB, Siemens, Schneider Electric, EPRI, Skoda, Samsung ir kt. Kaip unikalų mokymą bet pasirinktoje srityje, MPEI absolventai niekada turite problemų su paskesnio darbo ir realizuoti save bet kuriuo pasirinktu srityse.

KALBA MOKSLO

Mokymai Informatikos ir informatikos inžinerijos srityje organizuojamas anglų Medium. Mokymai kitose srityse organizuojamas rusų kalba. Tie studentai, kuriems reikia mokytis rusų kviečiami MPEI preliminarų kursus, kurie suteikia mokymą rusų kalba per 1 mokslo metus.

Laikymo sąlygos

MPEI užsienio studentams suteikiama apgyvendinimo MPEI nakvynės. Pagal saugumo priežiūros nakvynės namuose yra dviejų kambarių blokus su vonios kambariu ir tualetu kiekviename bloke. Kambariai yra dviejų ar trijų asmenų. Taip pat nakvynės rūšies koridorius su dviviečiai kambariai. Kambariuose yra televizoriai su baldais, patalyne taip pat. Ant kiekvienos nakvynės aukšte yra bendra virtuvė ir tualetas. Interneto ryšys gali būti suteikti už papildomą mokesčiu. Be MPEI miesteliu yra papildomos paslaugos, pavyzdžiui, skalbykla, parduotuvės, remonto biurų, paštą, kultūros centrų, kavinių ir restoranų, ir tt Apgyvendinimas mokestis yra apie 100 JAV dolerių per mėnesį.

DRAUDIMAS

Visi užsienio studentai turi turėti medicininį draudimą visą laikotarpį išsilavinimą. MPEI dirba su draudimo kompanija, kuri teikia labiausiai išsamią draudimo esant 200 USD per metus.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų National Research University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
4,200 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date