Informatikos ir inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterių mokslininkai suprojektuoti ir pastatyti programas. Kompiuterių Inžinieriai statyti ir programų įterptųjų sistemų srityje. Informacinių sistemų ekspertai dizainas ir įgyvendinti informacinių technologijų sprendimus verslui.

Kompiuterija kaip profesija

Kompiuterių mokslininkai ir inžinieriai taikyti teorijas ir principus matematikos ir gamtos mokslų dizainas Kompiuteriai, programinė įranga, tinklų ir procesus. Šie specialistai dirba daugelyje nustatymus mokslinių tyrimų, pramonės, vyriausybės, verslo ir švietimo sukurti pažangias informacines technologijas, kompiuterines sistemas ir kompiuterių programas. Kompiuterių mokslo ir inžinerijos srityje nuolat juda į priekį, teikiantys intelektualaus iššūkius ir kurti naujas žinias apie beveik kasdien.

Baigusiems mūsų kompiuterių mokslo ir inžinerijos programą gali pasirinkti sutelkti savo karjerą įvairiais būdais: verslininkas, interneto programų, kompiuterinės grafikos, vaizdo žaidimai, įmonės kompiuterinių, įterptųjų sistemų, tinklo administravimo, mobiliųjų programų, kompiuterių saugumo, Computer Vision, kompiuterinės biologijos , didelio našumo (super) Kompiuterija, mokslinio modeliavimo, duomenų bazių sistemos, kompiuterinė animacija, bevieliai tinklai, dirbtinis intelektas, ir taip toliau.

Karjera Outlook

Dėl specialistų paklausa Kompiuterija srityse yra plačiai paplitęs; Darbo galimybės kompiuterių mokslininkų ir inžinierių egzistuoja beveik visose pramonės šakose. Kaip kompiuterines programas ir toliau plėstis, profesijos kompiuterių mokslo ir inžinerijos Prognozuojama, kad būti tarp sparčiausiai augančių JAV per 2016 m. Darbo galimybių apžvalga kompiuterių mokslo ir inžinerijos galima gauti iš Jungtinių Amerikos Valstijų Darbo statistiko biuro.

Dažniausiai pareigybių pavadinimus mūsų studentai juda į yra:

 • Programinė įranga inžinierius / programinės įrangos kūrėjas, ne tokios kompanijos kaip "Google", "Amazon", "Facebook", "Microsoft", "Boeing", Vanguard, Blue Cross ir tt Programinės įrangos inžinierius projektuoja ir stato programinė įranga: iPhone Apps ", interneto svetainėse (kaip" Facebook "," Amazon "), darbastalio programas (pavyzdžiui, Excel), įterptųjų programinės įrangos (kuri veikia jūsų automobilį), verslo sistemas (pavyzdžiui, bankai), robotas programas (kad kontrolė gamybos robotus ), medicinos įrangą (kuri kontroliuoja elektroninių medicininių įrašų ligoninėse), ir tt
 • Sistemų analitikas, įvairių konsultacinių įmonių ar stambių įmonių. Sistemų analitikas studijuoja verslą "informacinių technologijų poreikius ir tada sukurti ir įgyvendina techninį sprendimą, pavyzdžiui, automatizuojant ieškinio procesą draudimo bendrovės, keičiant plytų ir skiedinio įmonę į e-komercijos kompanija, ir tt
 • Sistemos administratorius, bet įmonė, kuri naudoja kompiuterius savo verslą. Sistemos administratoriai kibernetinio saugumo ekspertai. Jie užtikrina, kad kompiuterių tinklas veikia ir yra saugus iš visų atakų.
 • Kompiuterių inžinierius, ne tokios kompanijos kaip "Intel", "Motorola", AMD, Nvidia ir tt Kompiuteriu Inžinierius projektuoja ir gamina kompiuterius, kompiuterių periferiniai įrenginiai, kompiuterių jutiklius ir kitų kompiuterio aparatūros sistemas, taip pat raštu žemo lygio programinę įrangą, kuri kontroliuoja šių įrenginių.

studija

Technologijos ir inžinerija apima daug temų. Kai kurias temas jūs išmoksite apie apima:

 • interneto programų kūrimas
 • mobiliųjų aplikacijų kūrimo
 • kompiuterinė grafika ir animacija
 • vaizdo žaidimų kūrimo
 • programavimo kalbos
 • robotas programavimas
 • dirbtinis intelektas
 • dideli duomenų analizė
 • Žmogaus ir kompiuterio sąveika
 • tinklo / sistemų administravimas
 • duomenų bazių sistemos
 • algoritmai
 • Kibernetinė sauga
 • kompiuterinės biologijos
 • High Performance (super) skaičiavimo
 • mokslinis modeliavimas
 • kompiuteriniai tinklai
 • valdymas verslo informacinių sistemų

Kompiuterių mokslo ir inžinerijos USC

Kompiuterių mokslo ir inžinerijos katedra siūlo bakalaureato laipsnių su didžiųjų kompiuterių mokslo, kompiuterių inžinerijos ir informacinių sistemų. Visi trys laipsniai suteikti studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų dirbti kaip praktikų visose skaičiavimo ir informacijos apdorojimo pramonės aspektus. Visi didžiųjų apima bendrą branduolį pagrindinių kursų skaičiavimo. Į kompiuterių inžinerijos pagrindinis apima kursus elektronikos ir kompiuterinės technikos, taip pat programinę įrangą; kompiuterinių informacinių sistemų pagrindinių apima kursus verslo ir yra skirtas studentams, kurie pirmiausia domina verslo programų; kompiuterinių mokslų pagrindinė leidžia mokiniams sutelkti dėmesį pirmiausia programinės įrangos aspektais kompiuterija ir reikalauja pasirinkimą tinkamu taikymo srities.

Departamentas taip pat siūlo ponia, man, ir doktorantūros laipsnių kompiuterių mokslo ir inžinerijos. Kartu BS / MS programos yra kuris palengvina užbaigti abiejų laipsnių leidžiant kai vyresnieji kursai turi būti taikomi abiem laipsnių.

Padalinių tyrimų

Fakultetas kompiuterių mokslo departamento ir inžinerija vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą iš pagrindinių sričių, įskaitant agentais pagrįsta skaičiavimo, sprendimų priėmimo ir analizės, duomenų bazių kasybos ir sandėliavimo, multimedijos sistemų projektavimo ir įgyvendinimo, lygiagrečiai kompiuterių architektūros ir saugumo įvairovė. Šis tyrimas nustato paraiškų bioinformatikos, e-komercija, švietimas, informacinių sistemų ir kompiuterių ekspertizės. Išplėstinė pasirenkamuosius kursus šiose srityse yra siūlomi, ir yra keletas galimybių studijų studentai gali dalyvauti vykdomų mokslinių tyrimų projektų (arba pasiūlyti savo!).

Studentų organizacijos

Mes turime aktyviai ACM studentų grupę, kuri prisidėtų prie veiklos įvairovę, įskaitant vietinių programų ir išvykas, dalyvavimą regioninėse konferencijose ir programinės įrangos konkursuose. Taip pat yra aktyvus vietos skyrius Nacionalinės draugijos Juodosios inžinierių (NSBE), su kibernetinio saugumo klubas ir moterys Kompiuterija grupei. Departamentas teikia paramą bakalauro dalyvavimo daug veiklos, įskaitant konferencijas ir konkursus.

Studentų Paslaugos inžinerijos ir kompiuterinių kolegija

Visi bakalauro programų inžinerijos ir informacinių technologijų kolegijoje koordinuoja Studentų paslaugų tarnybai. Ši tarnyba atlieka diskusijoje ir orientaciją naujų ir perdavimo studentams, palaiko studentų įrašus, stebi mokinių pažangą ir išvalo studentus baigimo. Jie taip pat gali teikti informaciją ir kontaktus nonacademic srityse, kaip antai būsto ir finansinės pagalbos, nors jie nėra pirminis informacijos šaltinis apie šių nonacademic srityse. Formos ir prašymai reikia dekano leidimą turėtų būti atsižvelgta į šias pareigas; įsipareigojimus, susijusius su bakalauro programos buvo deleguota į šias pareigas.

Kreipimasis į informatikos ir inžinerijos katedra

Pagrindinių studijų studentai turi kreiptis dėl priėmimo į universitetą. Kai sutiko USC galite pasirinkti bet pagrindinis norite, įskaitant bet mūsų kompiuteryje didžiųjų vieną. Aplankykite mūsų Priėmimo puslapį informaciją apie taikomos USC.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

No matter where they are from, our graduates are the next generation of citizens ready to create a healthier, smarter and more vibrant way of life. You’ve come this far. There are no limits to where y ... Skaityti daugiau

No matter where they are from, our graduates are the next generation of citizens ready to create a healthier, smarter and more vibrant way of life. You’ve come this far. There are no limits to where you’ll go from here. Skaityti mažiau