informatikos mokslo bakalauro

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Informatikos mokslų bakalauras


Computer Science sudaro įvairių skaičiavimo srityse, teorinius pagrindus, state-of-the-art technologijų plėtros didelio masto sistemų ir tinklų, pažangiųjų sistemų, mobiliojo ir interneto programų ir dar daugiau. Studentai kryptys informatikos gauti tvirtą pagrindą programavimo algoritmas analizės ir projektavimo, sistemų kūrimo, informacijos valdymą ir kompiuterinį saugumą.Kompiuterių Mokslas majoras suteikia studentams galimybę tyrinėti daug interesų sritis, teorija, programinės ir techninės įrangos, kuri apima mikroprocesoriai ir Kompiuterių architektūra, kompiuterinė grafika, duomenų bazių sistemos, Distributed Systems, kompiuterių tinklai, skaitmeninė analizė, operacinės sistemos, programavimo kalbos , programinės įrangos inžinerijos, dirbtinis intelektas, įskaitant duomenų saugojimo ir kalnakasybos, ir informacinių technologijų valdymo.

&nbsp


Karjeros galimybės


Kompiuterių mokslo didžiųjų Karjeros galimybės apima mokslinių tyrimų universitetų, pramonės mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros laboratorijos, mažų ir didelių programinės įrangos ir kompiuterių paslaugų įmonių ir kitų organizacijų, kaip antai įmonių, vyriausybinių agentūrų, finansinių institucijų ir sveikatos priežiūros įmones, kurios turi būti žmonės su patirtimi internete plėtros, dizaino sąsajos, saugumo klausimai ir mobiliųjų skaičiavimo.

&nbsp

&nbsp

Priėmimo reikalavimai


Reguliarūs pareiškėjams


Pareiškėjai turi baigti vidurinę mokyklą (M.6) sertifikatą arba jo lygiaverte išduotą Švietimo ir mokslo ministerija, Tailandas.
Pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos kompetencija: TOEFL rezultatas 79 arba aukščiau, IELTS (akademinė grupė) rezultatas 6.0 arba didesnis, SAT1 rezultatas 1650 su matematikos balas yra ne mažesnis kaip 580.


Pareiškėjai privalo sėdėti už egzaminą raštu, įskaitant anglų (ITP TOEFL ir rašymas), matematikos, generalinio mokslo ir aktualijų. Jei jie sėkmingai egzaminas raštu, jie bus pakviesti į pokalbį.


Pastaba: Pareiškėjai, kurių anglų kalbos įgūdžiai gali būti patarta mokytis kalbų ir matematikos (PC) Parengiamosios centro nedelsiant priėmimo nepakanka. Pareiškėjai, kurie sėkmingai baigę Kompiuterio reikalavimai bus gauti priėmimo į reguliariai MUIC studijų programą pagal šias tris mėnesius. MUIC taip pat siūlo "Intensive English Program" kursą studentams, rengiasi priimti koledžo anglų egzaminą.

&nbsp


Tarptautinių pareiškėjams


Suinteresuotų tarptautinių kandidatai gali taikyti 3 kartus per metus per Priėmimo skyriaus. Pareiškėjai turi jau baigė vidurinį išsilavinimą arba lygiavertį į vidurinę mokyklą, kaip išduotas Švietimo ministerijos, Tailandas.


Jei mokyklos pažymėjimas / diplomas yra ne anglų kalba, sertifikuotas vertimas į anglų kalbą, dokumento turi būti sutvarkyta ir perduota Švietimo ir mokslo ministerijos, Tailando, pamatyti, jei ji yra priimtinas.


Kandidatai, kurie ne gimtoji kalba yra anglų, turi pateikti TOEFL (iBT balas yra ne mažesnis kaip 79, su ne mažiau kaip 25 balų raštu) arba IELTS (6.0 arba pirmiau su raštu 6,0) arba šeštadienis rezultatas (1650 matematikos balas 580 arba aukščiau).


Kartą kandidatai yra oficialiai priimtas kaip dieninio skyriaus studentams, jie privalo sėdėti už anglų kalbos raštu ir matematikos Testas, siekiant išsiaiškinti, kokiu lygiu jie gali užsiregistruoti.


Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2012

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Kovo mėnesį 1986 m Mahidol Universiteto taryba oficialiai patvirtino naują tarptautinę bakalauro studijų programos formavimas, pirmasis tokio pobūdžio viešame universitetas, paskirta tuo metu, kaip ir ... Skaityti daugiau

Kovo mėnesį 1986 m Mahidol Universiteto taryba oficialiai patvirtino naują tarptautinę bakalauro studijų programos formavimas, pirmasis tokio pobūdžio viešame universitetas, paskirta tuo metu, kaip ir tarptautiniams studentams studijų programa (ISDP). Po šešių mėnesių, rugsėjį l986, programa pasveikino savo pirmos klasės mokiniams. Pradžia buvo kuklus - nes dauguma pradžia paprastai. Patalpos buvo antrame aukšte MU socialinių mokslų ir Humanitarinių pastatas, 45 studentų, dviejų dieninių ir 20 neakivaizdinių instruktoriai, keturių narys pagalbinio personalo, septyni pagrindiniai aukas mokslų ir kelionių industrijoje valdymas - ir vilties ir ryžto gausa. Per savo pirmuosius metus ISDP augo ir klestėjo, tiek daug, kad galiausiai jis privalo savo atskirą įrenginius. 1992 ISDP oficialiai skirta savo naują pastatą, kuris apgyvendinti 486 studentų, ir pristatė du papildomus didžiųjų verslo administravimo ir maisto mokslo ir technologijos. 1996 metai buvo svarbus įvykis. Su patvirtinimo iš Mahidol Universiteto tarybos, ISDP buvo oficialiai paskirtas Mahidol universiteto Tarptautinio koledžo (MUIC), suteikiant jai visą svorį ir ūgio fakulteto. Po dvejų metų, šešių aukštų kompleksas buvo baigtas, siekiant prisitaikyti nei 1000 studentų. Naujas valdymo stilius buvo įvesta, be akademinio aukos, papildomos stažuotes, įskaitant Salaya Pavilion Hotel ir mokymo centras, iš anksto kolegijoje programą ir biurų kad sprendžiami tiek studentų ir auklėtinių poreikius formuojant plėtrą. Per išplaukiančiais metų, ten buvo papildomi pokyčiai kolegijos akademinių, fizinių ir socialinių peizažų: vis didėjantis studentų priėmimo, nauji pagrindiniai programos, gyvybinga studentų mainų programos skatinimas ir toliau plėsti savo fizinės priemonės, įskaitant aštuonerių aukštų pratęsimo. Po 26 metų, MUIC šiuo metu siūlo 19 bakalauro didžiųjų ir 22 nepilnamečiai menų mokslų ir vadybos, kartu su dviem magistro studijų programas, maždaug 3200 studentų. Be to, kolegija yra numatyti dar daugiau studentų skaičius ateityje. Ji neseniai užsakė naują konstrukcijų statyba, turi būti baigtas iki 2015 m. Su šios naujos Be MUIC galės tilpti iki 4000 mokinių. Susitikimas mūsų naująją pasaulio tvarką reikės toliau atsparumą ir inovacijų iššūkius. Kelionė, kuri prasidėjo prieš daugiau nei du dešimtmečius dar toli gražu nebaigtas, kaip Mahidol universiteto Tarptautinio koledžo toliau įsipareigoti visas savo išteklius ir energiją į akademinės kompetencijos vykdymu. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis: P Nutthaboon Pornratthanacharoen Paštas: nutthaboon.por@mahidol.ac.th Skambinkite: +66818286209 Skaityti mažiau