Informatikos bakalauro laipsnis - programavimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šio kurso tikslas - parengti specialistus, kurie gali kurti, kurti, įdiegti ir prižiūrėti kompiuterines sistemas. Studentai yra pasirengę kurti technologines sistemas, galinčias spręsti šiuolaikinės visuomenės ir organizacijų poreikius, naudojant moderniausias technologijas. Taigi, užtikrinama, kad studentai vienu metu mokosi sistemų modeliavimo, programavimo ir duomenų bazių, kompiuterių tinklų ir saugumo srityse.

115685__MG_0116.jpg

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Pagrindinis UPT informatikos bakalauro - programavimo tikslas - mokyti specialistus su geriausia programa ir motyvuotu bei kvalifikuotu dėstytoju, kad studentai taptų šios srities ekspertais ir galėtų sėkmingai patekti į konkurencingą tarptautinę rinką. Mes siūlome Jums galimybę praktiškai įgyvendinti teorines žinias, įgytas kuriant įkvepiančias ir tinkamas stažuočių programas, kurios pagerins ir praturtins jūsų patirtį technologijų skatinamose srityse.

Kursas suteikia studentams galimybę stiprinti dabartines technologijas, verslą ir tarpasmeninius įgūdžius, taip pat išplėsti jų gebėjimą kurti, kurti, įdiegti ir prižiūrėti kompiuterines sistemas. Mokymo programa pabrėžia taikymo ir sistemos programavimo sritis, interneto svetainių kūrimą ir daugialypės terpės sprendimų programavimą, duomenų bazių administravimą, ryšių sistemas, mobilias programas, kompiuterių tinklus ir saugumą.

Karjeros galimybės

Informatikos absolventai užima pozicijas didelių kompanijų programinės įrangos kūrimo skyriuose, taip pat programinės įrangos namuose ir gali savo karjeros pradžioje atlikti šias funkcijas:

 • Programinės įrangos kūrėjas
 • Programinės įrangos inžinierius
 • Tinklalapio ir multimedijos sprendimų programuotojas
 • Kompiuterių sistemų administravimas
 • Duomenų bazės administravimas

Priėmimo sąlygos

 • Vidurinis ar bakalauro laipsnis
 • Minimalus anglų kalbos mokėjimo lygis pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą: B2 - nepriklausomas - aukštesnysis ar vidurinis vidurinis
 • CV vertinimas
 • Interviu (gyvas ar "Skype")

Magistrantūros parinktys:

 • Informatikos magistras, specializacija informacinėse sistemose
 • Informatikos magistras, programinės įrangos inžinerijos specializacija115686__MG_0111.jpg

Programos turinys / pristatymas

Pagrindinis UPT informatikos bakalauro - programavimo tikslas - mokyti specialistus su geriausia programa ir motyvuotu bei kvalifikuotu dėstytoju, kad studentai taptų šios srities ekspertais ir galėtų sėkmingai patekti į konkurencingą tarptautinę rinką. Mes siūlome Jums galimybę praktiškai įgyvendinti teorines žinias, įgytas kuriant įkvepiančias ir tinkamas stažuočių programas, kurios pagerins ir praturtins jūsų patirtį technologijų skatinamose srityse.

BS_IP laipsnis suteikia studentams galimybę stiprinti dabartines technologijas, verslą ir tarpasmeninius įgūdžius, taip pat išplėsti jų gebėjimą kurti, diegti ir prižiūrėti kompiuterines sistemas. Mokymo programa pabrėžia taikymo ir sistemos programavimo sritis, interneto svetainių kūrimą ir daugialypės terpės sprendimų programavimą, duomenų bazių administravimą, ryšių sistemas, mobilias programas, kompiuterių tinklus ir saugumą.

Trijų metų kursų programa siekiama suteikti mokymus informacinių technologijų srityje ir skatinti ryšius su regiono institucijomis. Šis klausimas atsispindi dviem aspektais:

 1. kurso studijų planas apima mokymo programą "Projektas" (anksčiau vadinamą "Praktika"), kuris organizuojamas organizaciniu požiūriu ir leidžia studentams anksti taikyti darbo rinką;
 2. kurso metu galima įgyti absolventų, atitinkančių rinkos paklausą, išsilavinimą, sukauptą patirtį kuriant kompiuterines sistemas, kurios gali būti naudojamos 21-ojo amžiaus organizacijų konkurencingumui didinti, taip pat organizacijų regioninei ekonominei plėtrai, per technologijos srities bendrovių augimą. Be to, šio kurso studijų planas taip pat pritaikomas pagal poreikius, išreikštus ir aptartus su darbdaviais.

Kursas atitinka geriausias tarptautines praktikas ir yra suderintas su ACM / IEEE mokymo programų rekomendacijomis. Be to, ją akreditavo aukštojo mokslo vertinimo ir akreditavimo agentūra (Portugalija), A3ES, o UPT yra unikalus Portugalijos privatus universitetas, turintis pasaulinę sertifikatų kokybę (ISO 9001).

Jūs taip pat dalyvausite įdomioje tarptautinėje organizacijoje, kuri dalyvauja tarptautiniuose projektuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

UPT – Oporto Global University, is a private higher education institution, ISO 9001 certified, recognized by the Portuguese Government and the Portuguese Agency for Assessment and Accreditation of Hig ... Skaityti daugiau

UPT – Oporto Global University, is a private higher education institution, ISO 9001 certified, recognized by the Portuguese Government and the Portuguese Agency for Assessment and Accreditation of Higher Education - A3ES. UPT’s Research unit, IJP, is certified by the Portuguese funding agency for research, FCT. Skaityti mažiau