Informatikos ir inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie Majorą

Kompiuterių mokslo ir inžinerijos (CSE) programa suteikia tvirtą pagrindą kompiuterių inžinerijai kartu su tvirtu pagrindu programinės įrangos kūrimui ir plėtrai. Mūsų programa suteiks jums išsamų supratimą apie tai, kaip programinė įranga sintezuojama su aparatine įranga, ir suteiks jums išsamų supratimą apie tai, kaip kompiuteris veikia. Šis tvirtas pagrindas leis absolventams sugebėti spręsti bet kokias kompiuterinės sistemos problemas programinės-aparatinės įrangos spektre.

Ši inžinerijos ir technologijos akreditavimo taryba (ABET) Inžinerijos akreditavimo komisijos (EAC) studentų mokymosi rezultatai (SLO) apibūdina CSE absolventų įgytus įgūdžius ir žinias:

 1. Gebėjimas nustatyti, suformuluoti ir išspręsti sudėtingas inžinerijos problemas taikant inžinerijos, gamtos mokslų ir matematikos principus.
 2. Gebėjimas pritaikyti inžinerinį projektą, kad būtų galima priimti sprendimus, tenkinančius nurodytus poreikius atsižvelgiant į visuomenės sveikatą, saugą ir gerovę, taip pat į globalius, kultūrinius, socialinius, aplinkos ir ekonominius veiksnius.
 3. Gebėjimas veiksmingai bendrauti su daugybe auditorijų.
 4. Gebėjimas pripažinti etines ir profesines pareigas inžinerinėse situacijose ir priimti pagrįstus sprendimus, kuriuose turi būti atsižvelgiama į inžinerinių sprendimų poveikį globaliame, ekonominiame, aplinkos ir socialiniame kontekste.
 5. Gebėjimas efektyviai funkcionuoti komandoje, kurios nariai kartu teikia lyderystę, sukuria bendradarbiaujančią ir įtraukiančią aplinką, nustato tikslus, planuoja užduotis ir siekia tikslų.
 6. Gebėjimas kurti ir atlikti tinkamus eksperimentus, analizuoti ir interpretuoti duomenis bei naudoti inžinerinius sprendimus išvadoms daryti.
 7. Gebėjimas įgyti ir pritaikyti naujas žinias prireikus, naudojant tinkamas mokymosi strategijas.

Be to, „ABET Computing Accreditation Commission“ (CAC) SLO taip pat įsigyja CSE absolventai:

 1. Analizuokite sudėtingą skaičiavimo problemą ir taikykite kompiuterių ir kitų atitinkamų disciplinų principus, kad galėtumėte rasti sprendimus.
 2. Dizainas, įdiegti ir įvertinti kompiuteriu pagrįstą sprendimą, atitinkantį tam tikrą skaičiavimo reikalavimus pagal programos disciplinos kontekstą.
 3. Veiksmingas bendravimas įvairiose profesinėse aplinkose.
 4. Pripažinti profesinę atsakomybę ir priimti pagrįstus sprendimus skaičiavimo praktikoje, pagrįstoje teisiniais ir etikos principais.
 5. Veiksmingai funkcionuoja kaip komandos nariai ar lyderiai, užsiimantys veikla, atitinkančia programos drausmę.
 6. Taikykite kompiuterių mokslo teoriją ir programinės įrangos kūrimo pagrindus, kad galėtumėte gaminti kompiuterinius sprendimus.

Mūsų ekspertų fakultetas padės jums instrukcija vienas prieš vieną ir akademinius patarimus.

Laipsnio reikalavimai

Iš viso turite atlikti 131 kreditą, iš kurių 96 kreditai yra pagrindinių informatikos, matematikos, gamtos mokslų ir inžinerijos kursų derinys.

Būtini kursai

Tarp būtinų kursų yra:

 • I ir II skaičiavimo pagrindai
 • Architektūra ir surinkimo kalba
 • I ir II skaičiavimai
 • Diferencialinės lygtys
 • Inžinerija ir dizainas
 • Skaitmeninės sistemos logika
 • Kolegijos chemija I
 • Kalkuliu pagrįsta fizika

Turima daugiau informacijos

Karjeros perspektyva

Kai kurios karjeros, kurioms galite pasiruošti, yra:

 • Techninės įrangos architektas ir inžinierius
 • Tinklo architektas
 • Sistemų inžinerija
 • Informacijos apsaugos analitikas

Studentų atsiliepimai

„Dalyvaudama CSD programoje Maggie, aviacijos entuziastai, vedanti skraidymo pamokas, suteikė galimybę sustiprinti savo stiprius techninius įgūdžius ir pasinerti į įvairialypę aplinką. Ji taip pat džiaugėsi, kad per„ CSE “išmoko visus savo mėgstamus dalykus. elektrotechnikos ir kompiuterinės inžinerijos integracija į informatiką “.

Maggie Piotrowski '22, kompiuterių mokslas ir inžinerija

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your colleg ... Skaityti daugiau

At the University of Hartford, we help you make your mark on the world. A unique combination of challenging academics, exceptional faculty, student life, and support will guide you through your college career. So, why UHart? Because we have it all. Skaityti mažiau