Apžvalga

Kompiuterių mokslų ir inžinerijos katedroje, pagrįsta intelektine ir akademine laisve, studentai mokysis rizikuoti ir būti atviri drąsioms iniciatyvoms. Mūsų departamento mokslinių tyrimų sritys apima paskirstytą kompiuteriją, kriptografiją, pažangias duomenų bazių sistemas, debesų kompiuteriją, socialinę žiniasklaidą ir dirbtinį intelektą. Be to, studentai įgis inžinerinės etikos, inžinerinių procesų ir verslumo poveikį ir įgis rimtą, stiprią, teorinę ir praktinę pagrindą. Jie baigs Kompiuterių mokslų ir inžinerijos katedrą, turėdami žinių ir įgūdžių, kad galėtų imtis abstrakcijos ir analizės, turinčios didelį dizaino ir sprendimo pajėgumą.

117727_IMGL8132.jpg

Kompiuterija ir inžinerija

20-ajame amžiuje kompiuterių mokslas ir inžinerija plačiai reiškė kompiuterių programavimo, ryšių ir informacines sistemas, suprojektuotas ir pastatytas kompiuterių inžinierių, ir kitas kompiuterių inžinerijos pastangas, pvz., Specialios paskirties ir kritinių kompiuterinių sistemų tyrimus ir plėtrą. 21-ajame amžiuje mes patiriame dramatišką perėjimą nuo ankstesniojo šimtmečio tarpdisciplininės ir izoliuotos kompiuterijos mokslo ir inžinerijos prie labiau tarpdisciplininio, atviro ir bendradarbiavimo kompiuterių mokslo ir inžinerijos.

Šiandien kompiuterių mokslininkai ir inžinieriai glaudžiai bendradarbiauja su įvairių sričių srities ekspertais nuo biologijos ir medicinos iki sociologijos ir ekonomikos, kad sukurtų ir sukurtų žmogiškąsias informacines sistemas. Kartu mes stengiamės giliau suprasti, kaip mūsų visuomenė išsivystė taip, kaip ji yra, ir kaip mūsų aplinka pasikeitė per šį laiką, o svarbiausia, kaip mūsų rytoj atrodys. Sparti informacinių ir ryšių technologijų pažanga leido mums, kompiuterių mokslininkams, suteikti daug galimybių nuolat keisti mūsų ateitį vis sparčiau. Nuo savaiminio vairavimo automobilio iki dronų, palengvinančių elektroninę prekybą, 3D spausdintus žmogaus organus ir nuotoliniu būdu valdomą robotų operaciją, mūsų ateitis atrodo susieta su technologija. DeepEHİR informatikos ir inžinerijos katedra su pasauliniu mastu, giliai suprasdama, kokią svarbų vaidmenį atlieka kompiuterių mokslas ir inžinerija šiame kontinuume, ir įvairius kursus nuo didelių duomenų mokslo ir informacijos tinklo analizės iki gilaus mokymosi ir dirbtinio intelekto. klasės akademikai turi unikalią galimybę pasiūlyti pasaulinio lygio kompiuterių mokslų ir inžinerijos mokymą, kuris ruošia jums dirbti bet kurioje pasaulio dalyje pirmaujančiose tarptautinėse įmonėse.

Doc. Prof. Ahmet Bulut

Informatikos ir inžinerijos katedros pirmininkas

Kvalifikacija

Vidurinis mokymas (ar aukštesnis)

Kvalifikacijos dokumentai priimami šiomis kalbomis: anglų / turkų.

Dažnai galite gauti tinkamą stenogramą iš savo mokyklos. Jei taip nėra, jums reikės oficialių vertimų kartu su patvirtintomis originalo kopijomis.

Kai baigsite eiti į universitetą, privalote kartu su jumis atlikti patikrintas atvykimo kvalifikacijos dokumentų kopijas.

Kalbos reikalavimai

Anglų

Anglų kalbos mokėjimas nėra reikalingas.

Minimalūs reikalavimai, kuriuos reikia atleisti nuo parengiamųjų metų anglų kalba:

  • TOEFL: iBT 79
  • PTE Akademinė: 55

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų Istanbul Sehir University »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
6,000 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Liepa 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Liepa 2023

This is İstanbul Şehir University