IT specialistai nuolat reikalauja, kvalifikuoto personalo IT srityje trūkumas randamas visame pasaulyje, ypač EEMEA.

IT specialistų mokymas VSTU buvo rūpinamas jau daugiau nei 30 metų. Dauguma regiono IT kompanijų yra sukurtos, vadovaujamos ir įdarbintos mūsų universiteto absolventų. Mūsų absolventai sėkmingai dirba pirmaujančiose Rusijos ir tarptautinėse įmonėse („Yandex“, „Kaspersky Laboratory“, „Rostelekom“, „Intel“, „Microsoft“, „HP“, „HP CISCO“, „ZyXEL“ ir kt.).

Dalyvavimo Pasaulio čempionate programavimo ACM ICPC rezultatai rodo aukštą mokymo lygį fakultete. Nuo 2008 m. Mūsų komandos išlaiko aukščiausias pozicijas Pietų federaliniame regione ir 2012 m. Baigėsi 36-oji vieta (iš 112 finalininkų ir 8500 dalyvavusių pirmajame etape).

Fakulteto specialistų rengimas apima visus svarbiausius IT aspektus: algoritminę, programą, aparatūrą, neto tiekimą, informacinę saugą. Ypatingas dėmesys skiriamas studijuotų technologijų aktualumui - studentai mokosi lygiagrečio programavimo ir šiuolaikinių HPC, paskirstytų ir debesų kompiuterijų, šiuolaikinių judrių pokyčių, įterptųjų ir mobilumo sistemų, robotų, dirbtinio intelekto ir daugelio kitų. Mokymai vyksta šiuolaikinėje įrangoje (HPC-klasteris, HP, SuperMicro, GPU NVidia, „Intel Xeon Phi“, „Altera FPGA“, „CISCO“ ir „ZyXEL“, mikrokontroleriai AVR, TI, „Intel“ ir kt.) . Tinklo akademijoje veikia CISCO. Keturiose skyriuose rengiami IT specialistų mokymai:

  • „Kompiuterinės mašinos, kompleksai, sistemos ir tinklai“;
  • „Automatizuotos informacijos apdorojimo ir valdymo sistemos“;
  • "Dizainas padarytas kompiuterio pagalba";
  • „Didelio našumo kompiuterinės sistemos“.

Studijų programa apima stažuotes pirmaujančiose IT įmonėse, įmonėse, regiono valstybinėse institucijose, universitetuose. Stažuotės pirmaujančiuose Rusijos universitetuose Europoje vyksta „Intel“ vasaros mokykloje, daugelyje mūsų fakulteto organizuojamų renginių (kartu su „Intel“ buvo surengtos 2 „rusų jaunimo mokyklos“ apie robotiką, įterptines sistemas ir „HPC“ atmosferą). Aukštųjų kursų studentai aktyviai dalyvauja tikruose IT projektuose.

Baigę studentus ginti savo kvalifikacijos darbą. Yra galimybė tęsti studijas tos pačios srities magistrantūros programose.

Programa mokoma:
  • Rusijos

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Volgograd State Technical University »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 3, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
2,400 USD
NVS * piliečiai, Baltijos šalys ** piliečiai ir tautiečiai: 2400 USD / Kitos šalys: 2500 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date