Informatikos ir informatikos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

Informatikos ir informatikos bakalauro studijų programos misija - plėtoti studentų žinias visose informatikos ir informatikos srityse, įskaitant jų gebėjimą taikyti determinuojančius kompiuterių mokslo teorijų procesus, abstrakciją, projektavimą ir įgyvendinimą sprendžiant problemas. disciplinoje. Programos struktūra rengia studentus profesinei praktikai ir tęstiniam profesiniam tobulėjimui besivystančiose IT ir kompiuterių pramonėje. Programos ilgalaikis tikslas turi būti pripažintas dėl jos kokybės ir naujovių nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu.

Skirtingos programos ypatybės

BUE teikia programas, pagrįstas britų švietimo filosofija. Šie rezultatai pateikiami programose, kuriose daugiausia dėmesio skiriama studentų mokymuisi, o ne tiems, kurie pateikia dalyko medžiagą. Jungtinės Karalystės programų absolventai paprastai demonstruoja:

 • Gebėjimas kūrybiškai mąstyti ir stipriai spręsti problemas;
 • Aukšto lygio raktiniai ir perduodami įgūdžių rinkiniai;
 • Gebėjimas savarankiškai išlaikyti aukštą profesionalumo ir dalyko kompetencijos lygį (dažnai per nuolatinį profesinį tobulėjimą);
 • Techninė kompetencija;
 • Gebėjimas suprasti problemas aukšto lygio;
 • Tvirta ir etiška darbo praktika;
 • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek kaip komandos dalis;
 • Lankstumas ir gebėjimas pritaikyti savo dalykines žinias ne tik savo sritims;106984_libraryinside3.png

Kitos skiriamosios savybės programos apima:

 • Specializacijos, pritaikytos vietos rinkos poreikiams, kurie yra unikalūs regione;
 • Moduliai, kurie dažnai atnaujinami;
 • Tiriamieji moduliai yra skirti padėti studentams išmokti savarankiškai kurti sprendimus, vadovaujant mūsų dėstytojams;
 • Vasaros mokymosi galimybės kaip laipsnių dalis.

Santykinai kuklus metinis studentų įdarbinimo skaičius Informatikos ir informatikos fakultete reiškia, kad kiekvienas bakalauras gauna individualų dėmesį. Su mokomosiomis medžiagomis ir mažos klasės mokymo sistema fakultetas siekia asmeninio tobulėjimo ir akademinio pasiekimo. Informatikos ir kompiuterijos mokslų studentai baigs įspūdingą praktinių problemų sprendimo įgūdžių ir platų perkeliamų įgūdžių spektrą, todėl jie bus labai patinkantys profesionalai tiek pramonei, tiek tęstinio akademinio tyrimo metu.

"BUE" misija yra pirmaujanti aukštos kokybės JK stiliaus švietimo MENA regione teikėja. Universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad JK patvirtintų savo programas ir užtikrintų studentų patirtį, atitinkančią JK standartus. Institucinio kokybės užtikrinimo pagrindas yra objekto lygio patvirtinimas, o fakultetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad JK patvirtinantys partneriai patvirtintų, jog jo studijų programa atitinka JK standartus.

Informatikos ir informatikos fakultetas taip pat ieško akreditacijos iš Didžiosios Britanijos kompiuterių draugijos (BCS), Didžiosios Britanijos profesionalų kompiuterių ir IT specialistų. Bendruomenė gali svarstyti aukštojo mokslo akreditavimo programas, kurioms suteikiamas Chartered IT Professional (CITP), Chartered Engineer (CEng) arba Inkorporuotas inžinierius (IEng) ir (arba) Chartered Scientist (CSci) statusas.

Be šių savybių, ICS fakultetą sėkmingai akreditavo Egipto nacionalinė švietimo kokybės užtikrinimo ir akreditavimo tarnyba (NAQAAE) ir buvo pirmoji Egipto informatikos ir informatikos fakulteto, siekianti šio akreditavimo.

Kuriant šį dokumentą ir, kiek mums žinoma, šis programos derinys, pagrįstas mokymosi kultūra, kuri papildo pagrindinius ir perduodamus įgūdžių rinkinius, be techninių, kartu su akademine ir profesine akreditacija, daro mūsų programą informatikos srityje ir Kompiuterių mokslai gana unikali tiek Egipte, tiek aplinkiniuose regionuose.

Programos tikslai

Programa skirta atskleisti studentams naujausius technikos ir naujausius pasiekimus remiantis informacinės ir kompiuterijos mokslo pagrindais. Programa suteikia studentams galimybę pasirinkti studijų Pathway kuris atspindi jų besivystančių ir galbūt besikeičiančių interesų. Pirmajame ir antrajame studijų metais studentas supranta ir įgyja įgūdžių pagrindiniuose moduliuose, apimančiuose pagrindines žinias apie skaičiavimo disciplinas. Specializuota studijų kryptis maksimaliai padidinama trečiuoju ir ketvirtuoju studijų metais, leidžiant studentams pasirinkti iš specializuotų dalykų kompiuterių, programinės įrangos inžinerijos, informacinių sistemų ir kompiuterių tinkluose. Per ketverius studijų metus programa siekiama stiprinti studentų ilgalaikį užimtumo potencialą IT pramonei ir akademinei bendruomenei.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Skaityti daugiau

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Skaityti mažiau