Informatikos mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Timas van der Kuipas / Unsplash

Technologijų profesionalams reikia nemažų žinių ir įgūdžių, kad galėtų konkuruoti augančioje ir dinamiškoje informacinių technologijų srityje. „Full Sail“ informacinių technologijų bakalauro programos tikslas yra paruošti jus šiai sričiai, lavinant jūsų galimybes virtualizuoti informaciją per paskirstytus tinklus ir debesis. Gaukite pagrindinį supratimą apie sistemų , tinklų ir saugyklų virtualizavimą ir supraskite, kaip sukurti programinės įrangos apibrėžtus duomenų centrus , naudojančius šią technologiją.

Kursas pabrėžia

„Creative Minds“ stipendija

Reikalavimus atitinkantys dalyviai gali gauti iki 25 000 JAV dolerių už „ Full Sail University “ universiteto mieste vykdomų studijų programų mokslą. „Creative Minds“ stipendijos detalės

„Momentum“ stipendija

Kvalifikuoti studentai gali gauti iki 20 000 USD su „Momentum“ stipendija. Turi teisę į finansinę pagalbą. „Momentum“ stipendijos detalės

Priėmimas

Prieš kreipdamiesi

Pirmasis žingsnis yra pasikalbėti su priėmimo atstovu apie savo planus, kokią programą svarstote ir kada norite pradėti mokyklą.

Čia yra keletas būdų, kaip „ Full Sail University “ priėmimo procesas skiriasi:

 • Jokių tradicinių paraiškų pateikimo terminų: daugumai programų užsiėmimai prasideda kas mėnesį, todėl galite kreiptis bet kada ir pradėti nuo jums tinkamiausios dienos.
 • Programos sudarymas ir kursų tvarka: Jums nereikia užsiregistruoti į tam tikras klases kiekvieną semestrą - visos mūsų programos turi iš anksto nustatytą programos dizainą ir kursų tvarką.
 • Pagreitis: „Full Sail“ bakalauro programos yra priimamos pagal pagreitintą tvarkaraštį ir gali būti baigtos vos per 20 mėnesių.

Kaip taikyti

Jei kalbėjote su priėmimo atstovu ir baigėte pokalbį ir esate pasirengęs pradėti paraiškos procesą, turite būti paruošę keletą dalykų:

 • Vyriausybės išduotos asmens tapatybės pažymėjimo nuotraukos, tokios kaip vairuotojo pažymėjimas, pasas arba valstybės išduota asmens tapatybės kortelė.
 • Anglų kalbos mokėjimo patikrinimas, jei anglų kalba nėra jūsų pagrindinė kalba (prie visų būtinų dokumentų, kurie nėra anglų kalbos, pridedami patvirtinti vertimai į anglų kalbą).

Kai turėsite šiuos elementus, būsite pasirengę pradėti internetinę paraišką . Programos užpildymas užtruks 30–45 minutes, ir galėsite ją išsaugoti, jei pasibaigs laikas arba reikia surinkti papildomos informacijos.

Kai jūs pateiksite paraišką

 • Jei dar nepabaigėte pokalbio dėl priėmimo, tai bus kitas jūsų žingsnis. Priėmimo atstovas sieks suplanuoti pokalbį jums patogiu metu.
 • Jei baigsite pokalbį, stojantysis padės pasiekti galutinę paraišką ir surinkti papildomos informacijos.

Taip pat gausite el. Laišką, suteikiantį prieigą prie mūsų paleidimo portalo, kur galėsite pateikti dokumentus ir atlikti paskutinius registracijos veiksmus.

Stojimo į universitetą laipsniai

20 mėnesių programa

Mūsų paspartintos studijų programos suteikia galimybę baigti studijas greičiau nei tradiciniame ketverių metų universitete. Jie sukurti taip, kad padėtų jums patirti tipinį pramogų industrijos tvarkaraštį ir suteikti laipsnį darbui greičiau. Šios 20 mėnesių programos paprastai apima dvi klases per mėnesį ir karjeros modulį, iš viso maždaug 35 valandas per savaitę užsiėmimų.

29 mėnesių programa

Šie laipsnio maršrutai dalijasi visomis mūsų 20 mėnesių programų programomis. Ir nors jie vis dar auga sparčiau, palyginti su tradiciniais ketverių metų universitetais, papildomi devyni studijų metai gali leisti studentams:

 • Daugiau finansavimo galimybių, įskaitant papildomus mokslo metus federalinės finansinės paramos teikimo reikalavimus atitinkantiems asmenims.
 • Mažesnė vidutinė studijų kaina per semestrą dėl papildomų devynių mėnesių (nors bendras mokslas nesikeičia).
 • Mažesnis kursų krūvis per mėnesį, maždaug 17,5 valandos per savaitę užsiėmimų.
 • Daugiau asmeninio tvarkaraščio lankstumo ir galimybės dirbti ne mokykloje.

Lanksti registracija

Lanksčios priėmimo galimybės studentams leidžia programos metu pradėti iki keturių kursų internetu ir tęsti likusį mokslą universiteto miestelyje. Tai apima tą pačią mokymo programą kaip ir 20 mėnesių bei 29 mėnesių programos, tačiau turi keletą privalumų:

 • Sutaupytos pragyvenimo išlaidos ir būstas per pirmuosius keturis švietimo mėnesius.
 • Daugiau laiko būstui užsitikrinti ir perkėlimo planams pagrįsti.
 • Pradėkite mokytis ir pradėkite mokyklą anksčiau.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Skaityti daugiau

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Skaityti mažiau