Integruotos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šiandienos technologinėje visuomenėje inžinieriai turi žinoti apie aplinką, apimančią aukštųjų technologijų medžiagas ir nepilotuojamas orlaivius. Mums reikia vis daugiau inžinierių, kurių žinios neapsiriboja viena siaura tema, kurie gali susieti savo žinias ir įgūdžius IT, verslo ir procesų valdymui, produktų kūrimui, dizainui ir gamybos skaitmenizavimui. Visa tai ir dar daugiau mokoma integruotoje inžinerijoje!

Mokymo planas

„TalTech“ integruotos inžinerijos mokymo programa sujungia skirtingus inžinerijos dalykus, kad patenkintų didėjantį inžinierių, turinčių įvairiapusių įgūdžių ir žinių, kurie gali išspręsti sudėtingas šiandienos pramonės problemas, poreikį. Todėl jūsų studijos apims programavimą, kompiuterinį dizainą (CAD), robotiką ir skaitmeninę gamybą.

Mokymo programa yra anglų kalba, ruošianti studentus tęsti studijas pagal technologijos ir IT srities magistro studijų programas. Naudodamiesi „Erasmus +“ programa, turėsite galimybę semestrą studijuoti užsienyje. Taip pat išplėsite savo įtakos sferą studijuodami kartu su tarptautiniais studentais ir „Erasmus +“ mainų studentais.

Pradiniai kursai

Skaitmeninis gamyba

Jūs suprasite VR / AR vaidmenį paslaugų vystyme šio kurso metu. Be to, jūs per visą modeliavimo procesą pereisite nuo gamybos planavimo ir idėjų kūrimo į prototipą, įskaitant gamybos pramonės stebėjimą pagal Pramonės daiktų interneto (IIoT) technologijas. Be to, galite naudoti VR / AR, kad robotai būtų valdomi nuotoliniu būdu ir dizaino vartotojo sąsaja, skirta "smart glass" programoms.

Robotų technika

Pažvelgsite į vidinį robotų veikimą: iš kurių komponentų jie susideda, kaip juos valdyti, programuoti ir mokyti.

Pramoninis dizainas pagrindinis

Sėkmingai baigę šį kursą, jūs suprasite dizaino vaidmenį produkto kūrime. Jūs pereisite visą kūrybinio dizaino procesą nuo problemos atradimo ir idėjų kūrimo prototipui.

Kodėl ši programa?

 • Sujungti skirtingas sritis, tokias kaip IT, verslo ir procesų valdymas, dizainas ir produktų kūrimas, mechatronika ir gamybos skaitmeninimas, galima studijuoti tik TalTech Estijoje (ir visame Baltijos regione). Tam turime geriausias galimybes ir aukštos kokybės laboratorijas: 3D spausdinimo, mechatronikos, medžio, metalo, elektronikos, logistikos, mobiliųjų paslaugų ir laikmenų, virtualiosios ir papildytos realybės laboratorijas ir kt.
 • Kaip studentas, galite prisijungti prie "TalTech Mektory" palydovinės programos komandos, "TalTech Robotics" klubo ar studentų formulės komandos "FS Team Tallinn", kad suplanuotumėte praktiką ir išbandytumėte naujas ir įdomias idėjas.

Ateities karjera

Dauguma inžinierių dirba tarptautinėse komandose. Galite rasti darbą kaip produkto kūrėjas, kuris kuria naujus produktus, mašinas, sistemas ir paslaugas. Produktų ir projektų vadovai reikalingi įmonėms, kurios kuria savo produktus ar produktų grupes arba kuria produktus. Kaip gamybos vadybininkas ar inžinierius, turite žinoti įvairių techninių sistemų, tokių kaip robotai, gamybos linijos, konstrukciją, panaudojimą ir technologines galimybes. Vis daugiau specialistų, turinčių stiprius IT įgūdžius, kaip programinės įrangos kūrėjams ar produktų savininkams, reikia imtis produktų ir gamyba toliau prie internetinės platformos.

Studentai sako

Aš tikrai rekomenduočiau „TalTech“. Kursai yra gana praktiniai ir juose yra įvairių stipendijų, kad jus motyvuotų. Jei esate pakankamai darbštus, jums mokės čia mokytis ir man tai patinka. Man patinka matematika, nes aš visada buvau matematikos vaikinas. Aš pridursiu, kad matematikos dėstytojai yra gana prieinami ir tiesioginiai. Programavimas man taip pat patinka dėl interaktyvaus užsiėmimų pobūdžio ir prieinamumo prie dėstytojų. Verslumas būtų mano naujasis mėgstamumas. Taip yra todėl, kad kelerius metus turiu žinių apie verslą ir tai, kaip gali išaugti sėkla. tai, kas įmanoma, yra gyvybinga.

Samuelis išdrįso Awoseyinas

Priėmimas

„TalTech“ tarptautinių studijų programų studentai priimami atsižvelgiant į priėmimo ribą. Internetinis pokalbis bus vykdomas tik tiems kandidatams, kurie išlaikė internetinį testą. Kandidatas, gavęs mažiausiai 5 balus už motyvacinį laišką ir interviu internetu, priimamas.

Programos reikalavimai

Vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis pažymėjimas

Norint gauti studijas Tallinn University of Technology , pareiškėjas turi turėti ne mažiau kaip 60 proc.

Motyvacinis laiškas

Įtraukite šiuos duomenis:

 • Kodėl jus domina inžinerija?
 • Kodėl būsimoms studijoms pasirinkote Estiją ir „TalTech“ universitetą?
 • Dėl kokių priežasčių pasirinkote Integruotos inžinerijos (IE) studijų programą?
 • Dirbate ar studijuojate? Kiek laiko dirbote ir kurioje srityje? Ar baigėte kokią nors kitą bakalauro programą? Kiek metų praėjo nuo paskutinio jūsų mokymo kurso kolegijoje, vidurinėje mokykloje ar universitete?
 • Pavadinkite gerai žinomas ir gebančias naudoti programavimo kalbas ir (arba) programinės įrangos paketus.
 • Apibūdinkite savo ankstesnę patirtį ir kompetencijas, susijusias su inžinerija ir (arba) informacinėmis technologijomis, pvz., Savo darbus ir projektus, įgūdžius, kuriuos įgijote mokymo kursuose ar patys, internetinius kursus, kuriuos praėjote, projektus, kuriuose dalyvavote ir kt.
 • Apibūdinkite savo kalbos įgūdžius.
 • Apibūdinkite savo tarptautinę patirtį - ar studijavote ar dirbote užsienyje, ar esate keliavę į kitas šalis?
 • Išvardinkite savo pasiekimus studijų srityse, pvz., Dalyvaudami programavimo, matematikos ir fizikos konkursuose.
 • Parašykite apie savo pomėgius ir socialinę veiklą.

NB! Svarbu tinkamai cituoti ir nurodyti bet kokius šaltinius, naudojamus jūsų motyvacijos laiške (citatos, publikacijos, idėjos ir kt., Kurie nėra jūsų pačių). Nuorodų ir citavimo taisyklių nepaisymas laikomas plagiatu, todėl jūsų paraiška bus diskvalifikuota.

Teigiama skalė: 5-10 balų, kad galėtumėte gauti testą ir interviu

Internetinis testas

„Moodle“ internetinis kelių pasirinkimų testas yra skirtas įvertinti kandidato vidurinės mokyklos matematikos, fizikos, chemijos ir informacinių technologijų žinias.

Testą turite atlikti per 30 minučių. Būtina surinkti bent 6 balus iš 10, kad būtų pakviesta į internetinį pokalbį.

Interviu internete

Į pokalbį bus pakviesti tik kandidatai, išlaikę Moodle testą.

Pokalbio metu bus vertinami šie aspektai: motyvacija; interesai; pasiekimai; įgūdžiai ir žinios (matematika, fizika, chemija, informacinės technologijos; anglų kalba); tarptautinė studijų / darbo patirtis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internat ... Skaityti daugiau

A vision of today’s society is innovative, entrepreneurial, technologically advanced, and open to the world, and this is what Tallinn Unversity of Technology (TalTech) is applying for through internationally high-level studies and research. Skaityti mažiau