Integruotos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Šiandienos technologinėje visuomenėje inžinieriai turi žinoti apie aplinką, apimančią aukštųjų technologijų medžiagas ir nepilotuojamas orlaivius. Mums reikia vis daugiau inžinierių, kurių žinios neapsiriboja viena siaura tema, kurie gali susieti savo žinias ir įgūdžius IT, verslo ir procesų valdymui, produktų kūrimui, dizainui ir gamybos skaitmenizavimui. Visa tai ir dar daugiau mokoma integruotoje inžinerijoje!

Specialybė

"TalTech" integruotos inžinerijos studijų programa sujungia įvairias inžinerijos disciplinas, kad atitiktų didėjantį inžinierių poreikį, turintį įvairialypių įgūdžių ir žinių, kurie gali išspręsti sudėtingas šiuolaikinės pramonės problemas. Todėl jūsų studijose bus programavimas, kompiuterinis projektavimas (CAD), robotų technika ir skaitmeninis gamyba.

Mokymo programa yra anglų kalba, rengiant studentus tęstiniams studijoms magistrantūros studijų programose technologijų ir IT srityje. "Erasmus" programa turės galimybę studijuoti į užsienį semestrui. Jūs taip pat išplėsite savo įtakos sritį studijuodami kartu su tarptautiniais studentais ir "Erasmus" studentų mainais.

Pradiniai kursai

  • Skaitmeninis gamyba

Jūs suprasite VR / AR vaidmenį paslaugų vystyme šio kurso metu. Be to, jūs per visą modeliavimo procesą pereisite nuo gamybos planavimo ir idėjų kūrimo į prototipą, įskaitant gamybos pramonės stebėjimą pagal Pramonės daiktų interneto (IIoT) technologijas. Be to, galite naudoti VR / AR, kad robotai būtų valdomi nuotoliniu būdu ir dizaino vartotojo sąsaja, skirta "smart glass" programoms.

  • Robotų technika

Jūs pažvelgsite į vidinius robotų darbus: kuriuos komponentus jie sudaro, kaip juos valdyti, programuoti ir mokyti.

  • Pramoninis dizainas pagrindinis

Sėkmingai baigę šį kursą, jūs suprasite dizaino vaidmenį produkto kūrime. Jūs pereisite visą kūrybinio dizaino procesą nuo problemos atradimo ir idėjų kūrimo prototipui.

3 metų (180 ECTS) ugdymo turinį sudaro šie moduliai:

- Bendrosios studijos
- tikslieji ir gamtos mokslai (24 ECTS)
- Matematika (15 ECTS)
- Socialiniai ir ekonomikos mokslai (15 ECTS)
- Pagrindiniai tyrimai
- Energija ir jos taikymas (24 ECTS)
- informacinės technologijos (24 ECTS)
- Mechanika (18 ECTS)
- technologijos ir gamyba (24 ECTS)
-Specialios studijos
- dizainas ir inžinerija (18 ECTS)
- Integruota inžinerija (6 ECTS)
- laisvo pasirinkimo kursai (6 ECTS)
- baigiamasis darbas (6 ECTS)

Kodėl ši specialybė?

  • "TalTech" Estijoje (ir visame Baltijos regione) gali būti tikrinama įvairių sričių, pvz., IT, verslo ir procesų valdymo, dizaino ir produktų kūrimo, mechatronikos ir gamybos skaitmeninimo, sujungimas. Turime geriausias galimybes ir kokybiškas laboratorijas: 3D spausdinimo, mechatronikos, medžio, metalo, elektronikos, logistikos, mobiliųjų paslaugų ir žiniasklaidos, virtualios ir papildytos realybės laboratorijos ir kt.
  • Kaip studentas, galite prisijungti prie "TalTech Mektory" palydovinės programos komandos, "TalTech Robotics" klubo ar studentų formulės komandos "FS Team Tallinn", kad suplanuotumėte praktiką ir išbandytumėte naujas ir įdomias idėjas.

Koks tu tapsi baigęs?

Dauguma inžinierių dirba tarptautinėse komandose. Galite rasti darbą kaip produkto kūrėjas, kuris kuria naujus produktus, mašinas, sistemas ir paslaugas. Produktų ir projektų vadovai reikalingi įmonėms, kurios kuria savo produktus ar produktų grupes arba kuria produktus. Kaip gamybos vadybininkas ar inžinierius, turite žinoti įvairių techninių sistemų, tokių kaip robotai, gamybos linijos, konstrukciją, panaudojimą ir technologines galimybes. Vis daugiau specialistų, turinčių stiprius IT įgūdžius, kaip programinės įrangos kūrėjams ar produktų savininkams, reikia imtis produktų ir gamyba toliau prie internetinės platformos.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2018

Apie mokyklą

TalTech - Estijos inžinerijos ir technologijos pavyzdysTallinn University of Technology (TalTech) yra vienintelis technologinis universitetas Estijoje. Remiantis Estijos universitetų reputacijos tyrim... Skaityti daugiau