Interjero architektūros ir dizaino bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šiandien mes neišmokome interjero dizaino, dizaino, vizualinio bendravimo ar netgi grafinio dizaino, kaip ir prieš dešimtmetį.

„Charpentier Academy“ daugiau nei 70 metų yra Privačiosios dailės mokykla, kuri moko interjero dizainerius ir meno vadovus. Tikėdamasis savo kilmės, kūrybiškumo, žmoniškumo, šiuolaikiškumo ir stipraus meninio įspūdžio vertybėmis, jis išlaikė žmogaus dydį. Nuo 1958 m. „Académie de la Grande Chaumière“, po to - kūrybinės laisvės ir plastikinio eksperimentavimo centras, paveldėtoja, toliau tęsia taikomųjų menų pasaulyje tiriamąjį darbą, skatinant naują kryptį, kuri dabar stiprina mokyklos pagrindai, būdami modernumo dalimi.

Charpentier akademijos pasirinkimas yra:

studijuoti vienoje iš geriausių privačių taikomųjų menų mokyklų, nes nacionalinio profesinio pripažinimo komisija pripažino, kad I laipsnio vidaus architekto ir meno vadovo laipsniai yra
dirbti žmonių dydžio dirbtuvėse ir kartu su jais mokytojai, kurie yra visi jų disciplinos specialistai,
atverti darbo pasauliui seminarus, konkursus, partnerystes, konferencijas ir privalomas stažuotes, tobulindamas ir gilindamas techniką, dalyvaudamas La Grande Chaumière seminaruose (gyvi modeliai),
naudos iš mokyklos filosofijos, paremtos savo meno ir grafikos tapatybe,
pasitelkti „Erasmus“ programą (Italija, Ispanija, Bulgarija, Vokietija ir kt.) \ t
ir mėgautis daugiau nei 12 000 absolventų tinklu.

Įsteigimo ir pedagogikos projektas, skirtas ateities specialistams

Ryšys tarp įgūdžių įgijimo, kūrybiškumo ir profesijų realybės

Kiekvienam studentui skiriamas dėmesys

Profesinės integracijos iššūkis kontekste, kuriame modeliai, metodai ir sandoriai nuolat vystosi, yra kiekviename studente sukurti pasaulio viziją, prisitaikymo fakultetą, kritinį aparatą, jo analizės savybes. Todėl kiekvienas studentas yra pripažįstamas jo mokytojų ir kartu su jais, nesumažinant grupės dinamikos svarbos.

Nuolatinis ryšys su prekyba

Nuolatinis ryšys su prekyba yra švietimo pagrindas. Mokyklos pedagoginę komandą sudaro profesionalai, dalyvaujantys naujienas apie disciplinas, į kurias jie moko studentus. Jie taip pat atstovauja jų būsimam ryšiui su darbo pasauliu ir konkrečiai orientuoja studentus į jų profesinį gyvenimą, o Charpentier akademija užtikrina, kad jų studentai vadovautųsi stažuotėmis įmonėse ar agentūrose, dalyvauja konkurenciniuose egzaminuose. Interjero architektūra, dizainas arba vizualinė komunikacija ir parodos. Įsteigtos partnerystės sustiprina šį reikalavimą ir leidžia įgyvendinti projektus realiame kontekste.

Transversalumas

„Charpentier“ akademija, turinti daugybę savo dviejų skyrių, interjero architektūros ir vizualinio bendravimo / grafinio dizaino, skatina bendrų įgūdžių ir požiūrių sklaidą projektų ar bendrų kursų proga. Šis transversalumas šiandien yra būtinas. Iš tiesų, architektas turi išmokti bendrauti su savo projektu, o grafinis dizaineris turi išmokti dirbti erdvėje.

Atidarymas išorėje

Dvejopo naudojimo užduotis

Studijuojami dalykai, studentų atliekami tyrimai siūlomi arba siūlomi remiantis realiais duomenimis. Tai dvigubos paskirties pratimai, tiek „repeticijos“, tiek konkrečios situacijos ir didaktinių medžiagų modeliavimas.

Svarbių savo srities asmenybių konferencijos yra galimybė suvokti įvairias dabartinio pasaulio vizijas, išgirsti požiūrį į darbą, mąstyti grupėse ir tada rašyti atskirai.

Renginiai ir konkursai

Pedagogika pasuko į ateitį

Mūsų studentai dalyvauja parodose ir konkursuose ad hoc ar reguliariai, o tai leidžia juos vertinti profesinės konkurencijos kontekste:

VIA (inovacijų skatinimas balduose), „Chaumont“ tarptautinis plakatų festivalis, „Minimaousse“, „Ugitech“, „Camif“, „Procos Trophy“, „Premier Regard“ festivalis, „Medion“ / „Microsoft“ konkursas, Decitre, Steel

Pirmieji metai

atradimas

Vidutiniškai 35 valandos per savaitę dirbtuvių kursai teikiami mūsų meno mokytojams, kurie specializuojasi įvairiuose mūsų mokymo programos siūlomuose dalykuose.

Interjero architektūra

dizainas

Interjero dizaineris dažnai dirba jau egzistuojančioje architektūrinėje situacijoje. Tai gali būti privatūs namai arba butai, taip pat kolektyvinės erdvės, pavyzdžiui, oro uostas ar mokykla, įmonių biurai ar mados parduotuvė.

Kainos 2019 m

Mokesčiai

Mokėjimo sąlygos

  • Pirmasis mokėjimas: 1.800 € registracijos formos deponavimo metu (teisinis vėlavimas per 8 dienas, likusias įsigytas).
  • 2-oji įmoka: 50% likučio, ne vėliau kaip liepos 1 d.

Likutis: ne vėliau kaip lapkričio 1 d.

Užsienio studentams mokestis už mokslą (įmoka) iki liepos 1 d.

Registracijos sąlygos

1 metai

Studentai yra susirūpinę

  • Bakalauro laipsnį turintys arba galutinių klasių arba vis dar iš profesinio mokymo įstaigų.
  • Užsieniečiai, turintys diplomą, atitinkantį bakalauro laipsnį arba specializuotas meno ar taikomųjų menų mokyklas.
  • Užsienio studentai turi pateikti TCF (arba lygiavertį) rezultatus.

Priėmimo procedūra

Paskyrimus galima paskambinti telefonu 01 43 54 31 12 dėl motyvacinio pokalbio, kurio metu pristatysite meninį asmeninio darbo knygą, gyvenimo aprašymą (jau baigtą mokymo programą) ir motyvacinį laišką.

Kadangi pirmieji metai reikalauja, kad kiekvienas mokinys būtų skiriamas ypatingam dėmesiui, studentų skaičius negali viršyti nustatyto skaičiaus clausus. Tai yra registracijų priėmimo tvarka, kuri šiame lygyje bus viršesnė iki akcijos sudėties pabaigos.

2/3 metai

Studentai yra susirūpinę

  • Iš nacionalinių, regioninių ar savivaldybių dailės mokyklų, taikomųjų menų mokyklų, specializuotų universiteto, valstybinių ar privačių mokymo centrų ir kt.
  • Atvyksta iš Europos ar užsienio institucijų, turintys šešiasdešimt ECTS kreditų.
  • Užsienio studentai turi pateikti TCF (arba lygiavertį) rezultatus.

Priėmimo procedūra

Paskyrimas dėl išlaikymo datos nustatomas telefonu 01 43 54 31 12. Susirinkimo metu pranešama apie bylos sudėtį. Šio pokalbio pabaigoje, jei jis yra palankus, siūloma lygiavertiškumo komisijos data.

Lygiavertiškumo komisija

Ši įstaiga, sudaryta iš dėstytojų ir administracijos atstovų, nagrinėja visą kandidato bylą, nusprendžia ir siūlo švietimo tarybai susitarimą arba prašymo atidėjimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Choisir l’ Académie Charpentier c’est choisir d’étudier dans l’une des meilleures écoles d’arts appliqués grâce à la reconnaissance par l’Etat au niveau I de ses titres RNCP d’Architecte d’intérieur e ... Skaityti daugiau

Choisir l’ Académie Charpentier c’est choisir d’étudier dans l’une des meilleures écoles d’arts appliqués grâce à la reconnaissance par l’Etat au niveau I de ses titres RNCP d’Architecte d’intérieur et de Directeur (trace) artistique. Skaityti mažiau