Istorijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kalbant apie praeities sprendimus ir veiksmus, įdomūs apie istorinius įvykius ir turintys nuomonių apie socialinius ir politinius klausimus, yra tik keletas iš daugybės ženklų, kuriuos domina istorija. Jūs sužinosite apie praeities ir dabarties sprendimus, kurie formuoja žmogaus istoriją, ir pasiruoškite karjerą toje srityje, kuria esate aistringas, kaip CMU istorijos pagrindą.


Apie šią programą/>

Studentai, studijuojantys istoriją, mokosi analizuoti, aiškinti ir paaiškinti praeities įvykius, studijuodami istorinius dokumentus, kaupdami ir įrašydami duomenis, taip pat skelbdami idėjas ir paaiškinimus. Galimybės yra begalinės, kai esate Istorijos pagrindas CMU, nes jūs gausite pasiruošimą jums reikia daugybę karjeros. Tapkite istoriku, žurnalistu, lektoriumi, archeologu ar net ekskursijos vadovu istorinėje svetainėje.

Kaip CMU istorijos magistras, turėsite galimybes:

 • susižavėti tiriant, kaupiant duomenis, nagrinėjant istorinius dokumentus, rengiant leidinio medžiagą, apibendrindama idėjas, formuojant ir aiškinant sąvokas
 • sustiprinti savo supratimą apie praeities įvykius, istorinius asmenis, sprendimus, įstatymus ir teisės aktus
 • dalyvauti praktiniame mokyme per mokslinių tyrimų projektus, stažuotes ir specialiųjų kursų kursus


Turimi laipsniai/>

 • Istorijos meno bakalauro laipsnis
 • Istorijos mokslo bakalauro laipsnis
 • yra istorijos ar socialinių mokslų nepilnametis


Kiti CMU Istorijos mokslo laipsniai:/>

 • Vidurinės mokyklos ugdymas - socialinių mokslų sertifikavimas
 • Vidurinis ugdymas - socialinių mokslų sertifikavimas


Priėmimo sąlygos/>

Priėmimas CMU yra atrankinis. Mūsų priėmimo darbuotojai atidžiai peržiūri ir vertina kiekvieną paraišką individualiai. Prieš pateikdami prašymą, peržiūrėkite visus reikalavimus.

Nesvarbu, ar esate Laisvųjų menų ir mokslo (CLAS) studentų kolegija ar CGES studentų kolegija, CMU jus iššauks ir suteiks galimybę įgyti įgūdžių, kurie atsipirks jūsų profesinėje kelionėje.

Mes norėtume, kad jūs prisijungtumėte prie mūsų ir įgytumėte išsilavinimą, kuris jums suteikia daugiau. Reikia atsižvelgti į priėmimo procesą.


Liberalų menų koledžas/>

Įeinantys naujokai

Norint gauti priėmimo į Central Methodist University , pareiškėjai turėtų baigti kolegijos parengiamąsias programas, kurių vidurkis yra 2,5 ar daugiau, lyginant su 4,0 ar 2 2250 GED balais ir turintis 21 ar daugiau ACT arba 1500 ar daugiau. SAT egzaminas. Pareiškėjams rekomenduojama baigti kolegijos parengiamą programą, kuri apimtų:

 • Keturi anglų kalbos metai
 • Trys matematikos metai
 • Trys mokslo metai
 • Trys socialinių studijų metai
 • Vienerių metų užsienio kalba

Studentai, kurie patenka žemiau minimalių standartų, gali būti laikinai priimami ir bus laikomi atskirai. Šį svarstymą atliks Priėmimo ir Akademinių standartų ir Priėmimo komiteto direktorius. Studentai, priimti laikinai atvykus, privalo laikytis visų Central Methodist University raštu nurodytų sąlygų ir reikalavimų

Studentai, turintys moksleivių

Studentai, turintys moksleivių, privalo pateikti galiojantį tinklalapio siužetą, turi 2,5 balų vidurkį ir 21 ACT arba aukštesnį arba 1500 ar aukštesnį lygį SAT.

Perkėlimas studentams

Pareiškėjai dėl perkėlimo privalo turėti 2.0 ar aukštesnį GPA visų anksčiau bandžiusių koledžo kursų metu ir turėti teisę grįžti į paskutinį dalyvaujančią koledžą. Tie, kurie neatitinka šių kriterijų, turi pateikti apeliaciją Akademiniams standartams ir Priėmimo komitetui, kuris nustatys, ar studentas bus priimtas.

Visi pervedimo prašytojai privalo pateikti oficialius savo mokyklos įrašų nuorašus, aiškiai nurodančius GPA ir klasės rangą. Perkėlimo pareiškėjai taip pat privalo pateikti oficialius nuorašus iš visų dalyvaujančių kolegijų ir universitetų. Šie nuorašai yra studento nuolatinio kolegijos įrašo dalis.


TYRIMAS/>

Liberalų menų koledžas

 • Metinė studija (12-18 valandų per semestrą) 23 000 USD


VIETOS/>

Ši programa yra siūloma šiose vietose:

GYVENAMOJI KAMPUZĖ

 • Fayette, MO
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Skaityti daugiau

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Skaityti mažiau
Fajetė , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau