Jūrų kapitono bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Jūrų vadybos bakalauras

270 ECTS kr
Įsiurbimas 25
Jūros kapitono studijų programa
Campus: Suojantie 2, Rauma

Svarbūs datos

Paraiškų teikimo laikotarpis: 2019 m. Kovo 13 d. - balandžio 3 d
Įėjimo egzaminas: internetiniai egzaminai
Tyrimai prasideda: 2019 m. Rudenį

Taikykite „Studyinfo.fi“

Paraiška teikiama internetu „Studyinfo“ paslaugoje:

Jūrų vadybos bakalauro laipsnis jūrų kapitonas, dieninės studijos, Rauma

Prisijungimo egzaminai internetu 2019

Egzaminą sudaro tik egzaminai raštu internetu.

Norint išlaikyti egzaminą internete ir būti pasirenkamam studentui, pareiškėjas privalo gauti ne mažiau kaip 30 taškų iš maksimalaus 100 taškų. Be to, pareiškėjas privalo gauti ne mažiau kaip 70% taškų nuo matavimo spalvos matymo skyriaus, kad būtų galima pasirinkti studento pasirinkimą. Studentai yra atrenkami iš kandidatų, kurie išlaikė egzaminą, taškų tvarka.

Internetinių egzaminų metu vertinami pareiškėjo mokymosi įgūdžiai, loginiai įgūdžiai, matematiniai įgūdžiai, rašytinės anglų kalbos ir spalvos matymas. Kiekvienas pareiškėjas turi 2 valandas baigti egzaminą.

Specialieji reikalavimai, keliami jūrų kapitono (jūrų valdymo) studijų programai

Medicininis sertifikatas

Ne vėliau kaip 2019 m. Rugsėjo 6 d. Kiekvienas Jūrų vadybos studentu priimtas pareiškėjas turi pateikti jūrininkų sveikatos centro išduotą medicininį pažymėjimą Taikomųjų mokslų universitetui.

 • asmens regėjimo ir klausos aštrumas ir spalvos matymas atitinka Socialinių reikalų ir sveikatos ministerijos atitinkamame dekrete nustatytus reikalavimus;
 • asmuo yra tinkamas numatytoms pareigoms, atsižvelgiant į jo sveikatos būklę ir funkcinį pajėgumą, ir neturi jokios negalios ar ligos, kuri galėtų užkirsti kelią ar aiškiai apsunkinti jo darbą;
 • asmuo neturi kenksmingos ligos, kurią galima tikėtis bloginti darbe arba kelti pavojų laivybos saugumui ar kitų žmonių sveikatai laive.

Taikomųjų mokslų universitetas gali atšaukti leidimą, jei pareiškėjas iki nustatyto termino nepateikia medicininio pažymėjimo arba jei pareiškėjas negali būti laikomas tinkamu studijuoti jūreivystės programą pagal pateiktą pažymėjimą.

Studijų teisės atšaukimas

Jūrininkystės programas reglamentuoja Politechnikos įstatymo (932/2014) 33 straipsnis, kuriame teigiama, kad studento studijų teisė gali būti atšaukta tais atvejais, kai studijos apima reikalavimus, susijusius su klientų ar transporto sauga, o studentas yra netinkamas studijoms. nes

 • studentas savo studijų metu pakartotinai ar rimtai kėlė pavojų kito asmens sveikatai ar saugai, taip įrodydamas, kad jis akivaizdžiai netinka atlikti praktines užduotis ar įsidarbinti pagal savo studijas;
 • akivaizdu, kad studentas, atsižvelgiant į jo sveikatos būklę ir funkcinį pajėgumą, neatitinka priėmimo kriterijų;
 • paraiškos teikimo etape studentas paslėpė informaciją apie sprendimą dėl studijų teisių panaikinimo, kuris galėjo užkirsti kelią jo įstojimui į studentą.

Kas yra unikalus laivų kapitono studijas Satakunta University of Applied Sciences :

 • Naujausios jūrų simuliatoriaus technologijos, naudojamos 2017 m.
 • 2017 m. Liepos mėn. Atliktas audito dinaminis pozicijos mokymo kursas.
 • Paskirtas "RINA / LR" laivybos saugos apdovanojimas 2016 m. Konsorciumo "SEAHORSE" dalis.
 • SAMK yra Tarptautinės jūrų universitetų asociacijos (IAMU) narė.
 • SAMK yra Tarptautinės jūrų rangovų asociacijos (IMCA) narė.
 • "Rauma" ir "Pori" yra miestai, esantys Suomijos jūrų grupėje.

Išsamiausias sutarčių šaltinis ir informacija pasaulinei laivybos pramonei.

SAMK studentai bus įdarbinti

Skandinavijos jūrų akademijos turi ilgametę reputaciją pristatydamos neįvykdytą mokymo programą, kuri rengia studentus ieškoti savo nišą šioje srityje. Taigi jūrininkai, turintys Skandinavijos laipsnį jūrinių studijų srityje, yra labai paklausūs, ypač valdymo lygio pareigybes. Priklausomai nuo darbo patirties, jie dažnai dirba laivų kapitonais, vyriausiaisiais pareigūnais ar kapitonais.

Vėliau savo karjeroje daugelis jūrininkų ieško darbo į krantą. Tipiška karjera sausumoje apima darbą uosto organizacijose arba krovos kompanijose, laivybos kompanijų pakrančių organizacijose arba frachtavimo agentūrose. Be to, kitos tinkamos darbo vietos yra jūrų inspektorius, jūrų ekspertas arba pilotas.

Universalus ir tarptautinis universitetas

Atviros jūros technologijos, tarptautinio verslo ir logistikos studijų centras.

 • 1500 studentų.
 • Įvairūs: verslo, sveikatos ir socialinės paslaugos, jūrų transportas, technologijos.
 • Tarptautinis: bakalauro ir magistro studijų programos anglų kalba, apie 150 tarptautinių studentų per metus.

Jūsų studijos apima

 • Navigacija ir laivų valdymas;
 • Laivybos technologijos ir laivybos ekonomika;
 • Seamance and Leadership Skills;
 • Laivų aptarnavimas ir priežiūra bei laivų statyba;
 • Laivų varikliai ir techninės sistemos;
 • GOC;
 • Jūrų teisė ir teisės aktai;
 • Laivų sauga ir avarinis valdymas.

Vykdydami savo studijas, palaipsniui išmokite dirbti sudėtingoje aplinkoje ir greitai priimti sprendimus. Jūs taip pat būsite pripratę prie ypatingų gyvenimo jūroje poreikių, tokių kaip sugebėjimas prisitaikyti prie skirtingų situacijų, prisiimti atsakomybę ir būti lankstus.

Bakalauro darbas

Baigiamajame darbe parodyti savo sugebėjimą pritaikyti savo žinias ir įgūdžius praktikoje, susijusioje su profesinėmis studijomis.

Studijų susitarimai

Jūrų studijos SAMK atitinka tarptautinių konvencijų (STCW) reikalavimus, keliamus mokymo turiniui. Studijų metu jūs turite galimybę kreiptis dėl mainų programos ir uždirbti kreditų (ECTS) studijuodami užsienyje bet kurioje SAMK partnerio mokykloje. Įrenginiai laive taip pat gali būti baigti iš dalies arba visiškai užsienyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international stu ... Skaityti daugiau

Satakunta University of Applied Sciences (SAMK) is located on the western coast of Finland, in the Satakunta region. There are about 6,000 students in total and more than two hundred international students studying in our campuses every year. Skaityti mažiau
Pori , Pori , Rauma , Huittinenas , Kankaanpää , Suomija internete + 5 Daugiau Mažiau