Kūrybinės žiniasklaidos ir žaidimų technologijų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar jūsų svajonė dirbti žaidimų pramonėje? Mūsų žaidimų programoje, kuri yra viena geriausių pasaulyje, sužinosite, kaip padaryti įdomius, patrauklius ir, svarbiausia, žaidimus.

Nesvarbu, ar norite būti geriausiu žaidimų programuotoju, apdovanojimu pelnėjančiu kūrėju, ar „Triple-A“ laimėtoju, jūsų kelias į sėkmę prasideda Tarptautinėje žaidimų architektūroje ir dizaine Bredoje.113621_Games_WB2_1213_HeavensEdge.jpg

Tyrimo apžvalga

Šioje programoje jūs mokysite kūrybinius, technologinius ir komercinius įgūdžius. Žaidimų karjerai reikalauja, kad jūs turėtumėte plačias žinias apie žaidimo kūrimą ir gilius įgūdžius pasirinktoje kompetencijos srityje, pvz., 3D vaizduojamąjį meną, aukštos klasės vaizdo žaidimų kūrimą, animaciją, garsą, žaidimą, lygio projektavimą, gamybą ar programavimą.

Vaidmuo pagrįstas mokymasis
Šios programos edukacinė struktūra yra mokymasis vaidmenų pagrindu (RBL) ir yra pagrįstas mokymusi pagal projektą (PBL). Tai yra mokymo metodas, kuriuo studentai įgyja žinių ir įgūdžių savo pasirinktoje veikloje, ilgą laiką dirbdami tyrinėdami ir atsakydami į sudėtingą klausimą, problemą ar iššūkį. Pagrindinis dėmesys skiriamas studentams, kad jie taptų savarankišku besimokančiu asmeniu, galinčiu analizuoti problemą ir naudoti visus aplinkinius išteklius, kad rastų sprendimus.

Per ketverius studijų metus dirbsite modeliuojamoje žaidimų kūrimo studijoje skirtinguose žaidimų projektuose. Didžioji jūsų laiko dalis bus skirta dirbti atskirai arba grupėse, dalyvaujant seminaruose.

Pirmaisiais metais susideda iš trijų pagrindinių įgūdžių blokų, kuriais siekiama glaudžiai apibrėžtų projektų, siekiant pagerinti jūsų žinias.

2 metai

2 metus sudaro keturi blokai. Jūs praleidžiate du blokus toliau tobulindami savo pasirinktus vaidmenis. Kitose dviejuose blokuose dirbate nedidelėse daugiadisciplininėse komandose, kuriančiose žaidimų projektus, remiami paskaitose ir seminaruose.

3 metai

Šiemet specializuojasi savo pasirinktoje veikloje, dirbdami daugiadalykėje metų žaidimo projekto komandoje arba mažesnėje specialistų komandoje, palaikančioje žaidimo projektą.

4 metai

Baigimo metais dirbate su dviem projektais, kurie gali apimti:

 • portfelio projektas atskirai arba grupėje (visada vertinamas atskirai);
 • dirbti įmonėje (su projekto rezultatais);
 • verslo plano kūrimas ir gaminio projektavimas (pradėti savo įmonę, kurią remia mūsų verslininkų steigimo specialistai);
 • dalyvaujant vieno semestro mainų programoje mūsų partnerių universitetuose.

Mes skatiname savo mokinius studijuoti užsienyje. 4 metais studentai dalyvauja projektuose visame pasaulyje.113625__79A1179.jpg

Studijų apkrova

Tarptautinė žaidimų architektūra ir dizainas yra įvairi, sudėtinga programa:

 • Jūs dirbsite komandose daug valandų per savaitę - tai tikrai yra dieninės studijos.
 • Jums bus paremtos pramonės žinios ir teorija;
 • Jūs sukuriate portfelį, o tada eikite tiesiai į žaidimų pramonės studijas arba pradėkite savo įmonę.

Mes turime aukštus standartus. Ieškome žmonių, kurie:

 • Suprasti vaidmenis, kurių jie prašo mokytis;
 • Dalyvauja žaidimų pramonėje iš kūrėjo požiūrio, ne tik kaip žaidėjas;
 • Jau parodo savo ryžtą pradėdami mokytis savo laiku.

Priėmimo sąlygos

Be teisėtai nustatytų priėmimo reikalavimų, prašome daugybės savybių, kurios gali padėti jums tapti sėkmingu žaidimo dizaineriu.

Jūs turite būti:

 • Kūrybingas
 • Problemų sprendimas
 • Verslumas
 • Komandinis darbas
 • Daugialypis komunikatorius
 • Mylėk žaidimus (ne tik žaisdami juos!)

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.113622__79A1295.jpg

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

 • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
 • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
 • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

 • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
 • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
 • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Kaip absolventas, jums bus suteikta galimybė įvesti įvairias programuotojo, dizaino ir vizualiųjų menininkų karjeros galimybes. Be reguliarių (konsolės) žaidimų pramonės pozicijų, yra galimybių filmų specialiųjų efektų (VFX), internetinių žaidimų ir mobiliųjų žaidimų kūrimo srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau