Dizaino erdvės ir padaryti - Žinoma kambario koncepcija ir dizainas (BA) yra tarpdisciplininis ir teikia architektūrines ir dizainas orientuotas įgūdžius. Dizainas, projektavimas ir planavimas erdvėje dėmesio centre. Tapkite dizaineris ir interjero dizaineris. Šis hands-on kursas moko kurti meninius ir analitinius metodus, paremtus rankinių ir skaitmeninių projektavimo procesų. Individualią paramą ir skatinti asmeninius gebėjimus - šiuolaikiškai įrengti darbo srityse dirbate kursinių darbų ir projektų kultūros įstaigų, projektavimo įmonių ir bendradarbiavimo partnerių.

darbo perspektyvas

Kursas kambarys koncepcija ir dizainas (BA) suteikia veiklos sričių interjero, objektų ir renginių dizaino, komunikacijų ir gamybos srityse įvairovė dėl tarpdisciplininio aiškinimo. Ar dirbate dizaino, interjero dizaino ir architektūros firmų ir projektavimo viešojo ir privataus erdvėse srityse parduotuvės, parodos, mugės, viešbučiai, gyvenamieji ir biurų. Be kūrimas dizaino ir dizaino eksponavimo disciplinų, mugė ir renginio planavimas ir bendravimą. Be prekybos ir pramonės dizaino baldų, objekto ir produktų srityse. Spatial sustojimo apima filmą, nustatyti ir etapas (laikini) statiniai.

Priėmimo sąlygos

Šie patekimo į rinką reikalavimai turi būti įvykdyti už bakalauro laipsnį Dizaino Universiteto Fresenius Fakultetas:

  • Bendrojo universitetinio arba
  • Technikos kolegija, arba
  • Dalykinės University įėjimas, arba
  • Magistro sertifikatas.
  • Užpildykite atrankos procesą

Atitinkama universitetinį įėjimo kvalifikaciją taip pat, kuris sėkmingai baigė sėkmingą universitetinį išsilavinimą ar akredituotą bakalauro studijų programą valstybės ar valstybės patvirtintas bendradarbiavimo švietimo nereikės stoti į universitetą.

Atitinkama vienas iš dalykinių aukštesnės kvalifikacijos taip pat baigęs pagrindines studijas taikomųjų mokslų studijų programą, sustiprino programą universitete arba panašioje stadijoje studijų universitete.

Programa mokoma:
  • Vokiečių

Peržiūrėti 7 daugiau kursų AMD Akademie Mode & Design »

Šis kursas yra Campus based
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
675 EUR
per mėnesį.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date