Kinų kalbos ir literatūros bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programa yra skirta suteikti studentams išsamų kinų kalbos, literatūros ir kultūros mokymą. Pagrindinių tyrimų ir kritinio mąstymo mokymų žinių ir įgūdžių įgijimas įgalina studentus siekti akademinių tikslų, asmeninio augimo ir įsipareigojimo mokytis visą gyvenimą bei pasirengti būsimai karjerai. Tai pasitarnauja Universiteto bendram tikslui „Viso žmogaus ugdymas“ ir suteikia studentams galimybę prisidėti tiek prie vietinių, tiek tarptautinių bendruomenių.

Unikalios savybės

1.Suteikite griežtą ir tinkamą mokymo programą, kuria ugdomas studentų kalbos mokėjimas.

2. Išmokite studentus pagrįsti ir analizuoti.

3. Pagerinti studento gebėjimą pateikti aiškius argumentus ir savarankiškai vertinti.

4. Skatinkite studentus apmąstyti akademines problemas tarpdisciplininiu požiūriu.

5.Suteikti studentams galimybes plėtoti savo kūrybinį rašymą ir mąstymą.

6.Stimuliuoti studentų savarankiško mokymosi iniciatyvas.

7. Pagaminkite išskirtinumą, atsidavusį visą gyvenimą.

8.Kurkite ir palaikykite akademinių diskusijų tarp dėstytojų ir studentų tarpusavio diskusiją.

Užsienio mainų programos / Vasaros pažintinės ekskursijos

Departamentas puikiai supranta, kad studentams svarbu kuo anksčiau susidurti su realiuoju pasauliu, kad jie galėtų įgyti pasaulinę perspektyvą ir išplėsti savo akiratį. Siekdama padėti studentams pasiekti šiuos tikslus, katedra organizuoja, kartu organizuoja ir (arba) dalyvauja šiose studijų programose:

Kultūros studijų grupė

Kultūros studijų grupė yra vienos savaitės arba dviejų savaičių išvyka kiekvienų metų birželio arba gruodžio mėnesiais. Dalyviai įgyja gilų supratimą apie rajono kultūrą. Jie taip pat įgyja atitinkamų žinių lankydamiesi priimančiųjų institucijų rengiamose paskaitose. Anksčiau studentai buvo Changsha ir Anyang miestuose.

Studentų mainų programa

Studentų mainų programa suteikia puikias galimybes Kinijos departamento studentams praleisti vieną semestrą ar vienerius mokslo metus studijuojant ne Honkonge. Dažniausios mūsų mainų studentų kryptys yra žemyno universitetai. Tačiau keli studentai pasirinko studijas tolimesnėse šalyse, tokiose kaip Taivanas, JK, JAV, Vokietija, Suomija ir Čekija. Mainais studentai iš žemyno ir kitų šalių / regionų atvyksta kaip mainų studentai studijuoti į katedrą.

Praktika

Mūsų stažuotės programa apima mokymosi programas, kurios vykdomos vasaros pertraukose dalyvaujančiuose leidėjuose, radijo stotyse ir vidurinėse mokyklose. Programa suteikia galimybę studentams įgyti darbo patirties. Statistika rodo, kad programa žymiai padidina naujų katedros absolventų sėkmės procentą. Programa taip pat pelnė gerą reputaciją Universitetui, nes padaliniai suteikia didelę reikšmę studentams, baigusiems programą.

127088_photo-1553743667-89410a2f02a8.jpgMurphy Li / Unsplash

Stipendijos

  • „Campus Chinese Language Education“ stipendija.
  • Pono Hsu Yu atminimo premija literatūroje.
  • Wen Hsin akademinė premija bakalaurams.
  • Wen Hsin veiksmo mokymosi stipendija.
  • Wen Hsin studijų pažangos premija bakalaurams.
  • Kinų kalbos ir literatūros mainų katedros studentų stipendija.

Karjeros galimybės

Pradinių klasių mokytojai, vidurinių mokyklų mokytojai, žurnalistai, redaktoriai ir kt.

Vidutinė instrukcija

Formaliojo klasių mokymo programa yra anglų kalba, išskyrus tuos kursus, kuriems taikoma išimtis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Skaityti mažiau