Klimato bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Trumpas pristatymas

Klimato bakalauro programa

Kaip absolventų tiekimo inžinierius, galite dirbti komunalinių paslaugų įmonėse, konsultacinėse inžinerijos įmonėse, rangovų įmonėse arba viešajame sektoriuje.

Turėsite daug galimybių dirbti užsienyje, kur švaraus vandens ir nuotekų apdorojimo trūkumas yra vis didėjantis pasaulinis iššūkis, kuriam reikia kvalifikuotų inžinierių.

Programa vyksta Campus Horsens.

Turinys ir struktūra

Programa organizuojama septynis semestrus, o visais semestrais dirbsite tarpdisciplininiame projekte, kuriame bus sujungti įvairūs dalykai, kuriuos semestro metu mokoma galutiniame projekte. Jūs patirsite, kad jūsų projekto darbo įgūdžiai pagerės nuo vieno semestro iki kito.

Penktąjį šios programos semestrą turėsite galimybę įgyti praktinės patirties darbo praktikos metu. 6-ame semestre pasirenkate specializaciją, kuri bus skirta 7-ąjį ir paskutinį semestrą jūsų galutiniam bakalauro projektui pasirinkta tema.

Specializacijos

Specializacija vyksta per šeštąjį ir septintąjį studijų programos semestrą.

Galite pasirinkti specializuotis vienoje iš šių trijų sričių:

  • Vandens tiekimas - dirbate su požeminiu vandeniu, vandens valymu, geriamojo vandens paskirstymu ir vartojimu.
  • Nuotekos - Jūs dirbate su nuotekomis iš vartotojų, nuotekų, valymo įrenginių, dumblo ir gavėjų.
  • Centralizuotas šildymas - Jūs dirbate su energijos gamyba, procesais ir technologijomis bei šilumos paskirstymu vartotojams.

Kai nuspręsite dėl savo specializacijos linijos, galite rinktis iš daugybės pasirenkamųjų dalykų, susijusių su jūsų specializacija, kurią studijuojate be privalomų dalykų.

Taip pat galite pasirinkti trijų specializacijų linijų derinį. Tokiu atveju jūsų diplomoje nebus rodoma jokia specializacija, tačiau turėsite galimybę pasirinkti labiausiai dominančius dalykus.

Priėmimo sąlygos

VIA University College priims tarptautinių studentų, turinčių ne mažiau kaip 12 metų bendrojo lavinimo ir vidurinio išsilavinimo, diplomus iš akredituotos vidurinės mokyklos. Turite turėti aukštesnio lygio matematiką (atitinkančią Danijos lygio lygį), fiziką vidutinio lygio (atitinkančio Danijos B lygį) ir chemiją pagrindiniu lygiu (atitinkančiu Danijos C lygį).

Be jūsų vidurinės mokyklos diplomo, turite dokumentuoti savo matematikos lygį, pateikdami išverstą vidurinės mokyklos aukštesnio lygio matematikos kurso programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

VIA University College yra didžiausias ir tarptautinis taikom?j? moksl? universitetas Danijoje, kuriame iš viso 19 000 student?, iš kuri? 3 500 yra tarptautiniai studentai iš viso pasaulio.

VIA University College yra didžiausias ir tarptautinis taikom?j? moksl? universitetas Danijoje, kuriame iš viso 19 000 student?, iš kuri? 3 500 yra tarptautiniai studentai iš viso pasaulio. Skaityti mažiau
Herningas , Horsensas , Orhusas + 2 Daugiau Mažiau