Trumpas pristatymas

Klimato bakalauro programa

Kaip absolventų tiekimo inžinierius, galite dirbti komunalinių paslaugų įmonėse, konsultacinėse inžinerijos įmonėse, rangovų įmonėse arba viešajame sektoriuje.

Turėsite daug galimybių dirbti užsienyje, kur švaraus vandens ir nuotekų apdorojimo trūkumas yra vis didėjantis pasaulinis iššūkis, kuriam reikia kvalifikuotų inžinierių.

Programa vyksta Campus Horsens.

Turinys ir struktūra

Programa organizuojama septynis semestrus, o visais semestrais dirbsite tarpdisciplininiame projekte, kuriame bus sujungti įvairūs dalykai, kuriuos semestro metu mokoma galutiniame projekte. Jūs patirsite, kad jūsų projekto darbo įgūdžiai pagerės nuo vieno semestro iki kito.

Penktąjį šios programos semestrą turėsite galimybę įgyti praktinės patirties darbo praktikos metu. 6-ame semestre pasirenkate specializaciją, kuri bus skirta 7-ąjį ir paskutinį semestrą jūsų galutiniam bakalauro projektui pasirinkta tema.

Specializacijos

Specializacija vyksta per šeštąjį ir septintąjį studijų programos semestrą.

Galite pasirinkti specializuotis vienoje iš šių trijų sričių:

  • Vandens tiekimas - dirbate su požeminiu vandeniu, vandens valymu, geriamojo vandens paskirstymu ir vartojimu.
  • Nuotekos - Jūs dirbate su nuotekomis iš vartotojų, nuotekų, valymo įrenginių, dumblo ir gavėjų.
  • Centralizuotas šildymas - Jūs dirbate su energijos gamyba, procesais ir technologijomis bei šilumos paskirstymu vartotojams.

Kai nuspręsite dėl savo specializacijos linijos, galite rinktis iš daugybės pasirenkamųjų dalykų, susijusių su jūsų specializacija, kurią studijuojate be privalomų dalykų.

Taip pat galite pasirinkti trijų specializacijų linijų derinį. Tokiu atveju jūsų diplomoje nebus rodoma jokia specializacija, tačiau turėsite galimybę pasirinkti labiausiai dominančius dalykus.

Priėmimo sąlygos

VIA University College priims tarptautinių studentų, turinčių ne mažiau kaip 12 metų bendrojo lavinimo ir vidurinio išsilavinimo, diplomus iš akredituotos vidurinės mokyklos. Turite turėti aukštesnio lygio matematiką (atitinkančią Danijos lygio lygį), fiziką vidutinio lygio (atitinkančio Danijos B lygį) ir chemiją pagrindiniu lygiu (atitinkančiu Danijos C lygį).

Be jūsų vidurinės mokyklos diplomo, turite dokumentuoti savo matematikos lygį, pateikdami išverstą vidurinės mokyklos aukštesnio lygio matematikos kurso programą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų VIA University College »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 3, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
46,000 EUR
Mokestis už mokslą taikomas ne ES piliečiams
Deadline
Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
End Date