Komercijos bakalauras - svetingumo ir turizmo vadyba

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Svetingumo ir turizmo vadyba Tuo jos pačios geriausios

Nėra geresnės vietos sutelkti dėmesį į viešbučių ir turizmo srityse kaip iki verslo mokyklos Humber išsilavinimą. Šis laipsnis buvo sukurta siekiant patenkinti darbdavių parengti studentus su strateginiu, technologinių ir vadybinių įgūdžių dabar būtina šioje sparčiai besivystančiai pramonei poreikius. Jis jungia teoriją ir žinias apie verslo administravimo ir turizmo studijų su patirtinio mokymosi turizmo pramonės sektorių.

Mūsų programa

Humber anketa bakalauras prekybos - Svetingumo ir turizmo vadybos studijų programa buvo sukurta siekiant patenkinti darbdavių poreikius strateginių, technologinių ir vadybinių įgūdžių, kurios laikomos būtinomis šį įdomų ir dinamišką pramonės.

Programa apima "geriausią iš abiejų Pasaulių" požiūrio: teorija ir žinių jums įgyti iš tradicinės studijų programa Verslo administravimas ir turizmo studijų, kartu su patirtinio mokymosi turizmo pramonės sektorių. Visą programą, jums bus pradėti analizuoti verslo ir valdymo scenarijus, už kurį bus parengti rekomendacijas ir sprendimus seriją. Programa taip pat suteikia tarptautinę perspektyvą per atvejų tyrimus, kurie atspindi pasaulinį pobūdį turizmo pramonei.

Tais metais, vieno ir dviejų, jums bus supažindinti su pagrindinėmis verslo koncepcijas, įskaitant rinkodaros, finansų, apskaitos, ekonomikos ir teisės. Tais metais, trijų ir keturių, jums bus sutelkti dėmesį į išplėstinę svetingumo ir turizmo pramonės valdymo ir technologijų taikymą turizmo strategija, marketingo ir paskirstymo sistemas. Galite naudoti programinę įrangą ir taikyti pažangias finansų valdymo įgūdžius, kad turizmo verslo operacijų ir veiklos.

Kas nustato mūsų svetingumo ir turizmo valdymo laipsnį, išskyrus tai, kad ji yra integruota bakalauro laipsnį, o tai reiškia, jums bus įsigyti profesinę patirtį, o lankyti užsiėmimus. Jūs bendrauti su pramonės per karjeros vietas ir projektus, ir jums bus vadovaujamasi profesorių, turinčių didelę, realaus pasaulio patirtį mokslinių tyrimų, švietimo ir pramonės. Turėsite konkurencinį pranašumą turizmo verslo pasaulyje, tiek Kanadoje, tiek tarptautiniu mastu, arba, papildomai, galite naudoti savo įgūdžius ir žinias tęsti magistrantūros studijų.

Ką Jūs išmoksite

Bendroji platforma metų 1 ir 2

Ši programa yra viena iš vienuolikos bakalauras prekybos laipsnių pastatytas remiantis bendru dvejų metų platforma verslo studijas, kuri suteikia studentams laiko nuspręsti savo specialybę. Tais metais, vieno ir dviejų, mokiniai mokosi verslo pagrindų, įskaitant apskaitos, verslo teisės, informacinių sistemų, e-komercija, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir rinkodaros. Pasibaigus dviejų metų pabaigoje, studentai priimti sprendimą ir praleisti savo galutinius dvejus metus specializuojasi savo pasirinktoje verslo srityje. Peržiūrėti viską laipsnių ant bendros platformos>

Gyvenimo renginiai (specializacija metai 3 ir 4)

 • Turizmas marketingas - pardavimo ir platinimo
 • Pasaulinis geografija
 • E-turizmo vadyba
 • Strategija ir rinkodara
 • Hospitality Operacijų valdymas
 • Turizmas Paskirtis plėtros - Tarptautiniai perspektyvos

Darbo vietą

Vienas visą semestrą apmokamą darbą ir tarp semestrų šešių septynių vasarą duos studentus į praktinės patirties, kad yra labai vertinamas darbdavių.

Humber Privalumas

Kas nustato mūsų svetingumo ir turizmo valdymo laipsnį, išskyrus tai, kad ji yra integruota bakalauro laipsnį, o tai reiškia, jums bus įsigyti profesinę patirtį, o lankyti užsiėmimus. Jūs bendrauti su pramonės per karjeros vietas ir projektus, ir jums bus vadovaujamasi profesorių, turinčių didelę, realaus pasaulio patirtį mokslinių tyrimų, švietimo ir pramonės. Jūs turite konkurencinį pranašumą turizmo verslo pasaulyje, tiek Kanadoje, tiek tarptautiniu mastu, arba, papildomai, galite naudoti savo įgūdžius ir žinias tęsti magistrantūros studijų. Studijos užsienyje Svetingumo ir turizmo studijų studentai gali gauti studijų užsienyje galimybes.

Karjeros galimybės

Šiandien svetingumas ir turizmas verslo lyderiai siekia darbuotojams, kurie tiek žinių ir patirties, būtinos siekiant užtikrinti tiesioginį indėlį į darbo vietoje. Svetingumo ir turizmo valdymo laipsnį absolventai rasite karjeros galimybes su darbdaviais visoje pramonėje, kaip antai: turizmo tiekėjų, turistų lankomas vietas, didmenininkams, mažmenininkams ir platintojams, paskirties valdymo organizacijų ir prekybos įmonėms.

Karjeros galimybės pardavime:

 • Paskirtis direktorius
 • Kelionių agentūros autorius
 • Rinkodaros e-turizmo
 • didmenininkas
 • Operacijų vadovas
 • Verslo analitikas

Galimas įsidarbinimo galimybės:

 • Air Canada Laisvalaikis
 • "American Express
 • "Expedia
 • Travelocity
 • Keturi metų laikai
 • Holiday Inn
 • Oliver & Bonacini restoranai
 • Sausmedis Entertainment Group "

Priėmimo sąlygos

Norėdami gauti priėmimo, turite turėti taip:

 • Ontarijo vidurinės mokyklos diplomas (OSSD) arba lygiavertis, įskaitant šių reikalaujama kursai:
  • Įvertinimas 12 anglų (ENG4U arba lygiavertis) ne mažiau kaip 65 procentų
  • Įvertinimas 12 Matematika (MDM4U, MCB4U, MGA4U, MCV4U arba MHF4U arba lygiavertis) 60 minimalus procentai (Studentai, kurie neturi Įvertinimas 12U matematikos arba kurie pasiekė kokybės žemiau 60 procentų, gali būti svarstomiems dėl priėmimo. Studentai bus reikalaujama užbaigti matematikos ekvivalentiškumo kursą per savo pirmąjį semestrą Humber. bus taikomi papildomi kursai mokesčius).
  • Keturi Įvertinimas 12 U arba M kursai Be pirmiau išvardytų
  • Apskritai minimalus pažymių vidurkis (GPA): 65 proc

arba

 • Brandaus studento statusą

arba

 • Kolegijoje ar universitete perdavimo statusas

Visi pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi atitikti Škotija anketa Anglų kalbos politika.

Pasirinkimas: Priėmimo atranka pagrįsta nurodytų akademinių kriterijų. Susitikimas minimalius tinkamumo reikalavimus negarantuoja priėmimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Humber, a member of Polytechnics Canada, is committed to student success through excellence in teaching and learning. Humber's broad range of career-focused credentials include: bachelor degrees, dipl ... Skaityti daugiau

Humber, a member of Polytechnics Canada, is committed to student success through excellence in teaching and learning. Humber's broad range of career-focused credentials include: bachelor degrees, diplomas, certificates, and postgraduate certificates. We also offer apprenticeship training. With 160 full-time programs and 200 continuing educations programs to choose from, the 27,000 full-time and 56,000 part-time students of Humber have access to many opportunities for continuous learning... Skaityti mažiau
Torontas , Frederiktonas + 1 Daugiau Mažiau