Komercijos bakalauras - tarptautinis verslas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Tarptautinis verslas Tuo jos pačios geriausios

Nėra geresnės vietos sutelkti dėmesį į tarptautinio verslo, nei su verslo mokyklos Humber išsilavinimą. Jūs plėtoti įgūdžius ir žinias, jums reikia išskirti karjeros ne tik tarptautinė kompanija, tačiau taip pat greitai tempas mažoms ir vidutinėms įmonėms, ir verslo įmones. Mūsų programa sujungia subalansuotą požiūrį į mokymo verslą, siūlanti atvejų tyrimus, problemų sprendimas, modeliavimas ir turinčios daug dėmesio skiriama marketingo, finansų ir operacijų.

Mūsų programa

Škotija anketa Tarptautinio verslo studijų programa padės jums sukurti įgūdžių ir žinių, jums reikia išskirti karjeros ne tik tarptautinė kompanija, tačiau taip pat eiklus, greitas mažoms ir vidutinėms įmonėms, ir verslo įmones. Mūsų programa sujungia subalansuotą požiūrį į mokymo verslą, siūlanti atvejų tyrimus, problemų sprendimas, modeliavimas ir turinčios daug dėmesio skiriama marketingo, finansų ir operacijų.

Be vienerių iki dvejų metų, jums bus supažindinami su pagrindinėmis verslo koncepcijas, įskaitant rinkodaros, e-komercijos, finansų, apskaitos, ekonomikos, teisės, verslo sistemų, žmogiškųjų išteklių valdymo ir organizacinė elgsena.

Tais metais, trijų ir keturių, jums bus imtis specializuotus kursus tarptautinio verslo. Tai suteiks jums galimybę įgyti praktinių įgūdžių per taikomų projektams, pavyzdžiui, kuriant strateginį planą pradėti verslą į tarptautinę rinką. Įgysite patirtį kuriant procesus nuo idėjos iki atlikimo. Be to, programa yra plotį kursus, kurie leis jums išplėsti savo žinias ir interesus tose srityse, nepriklausančių verslo numerį.

Jūs taip pat mokytis iš patyrusių dėstytojų ir iš pramonės specialistų tinklą. Jūs taip pat gali ištirti galimybę studijuoti užsienyje vieno semestro metu metus trys.

Ką Jūs išmoksite

Bendroji platforma metų 1 ir 2

Ši programa yra viena iš vienuolikos bakalauras prekybos laipsnių pastatytas remiantis bendru dvejų metų platforma verslo studijas, kuri suteikia studentams laiko nuspręsti savo specialybę. Tais metais, vieno ir dviejų, mokiniai mokosi verslo pagrindų, įskaitant apskaitos, verslo teisės, informacinių sistemų, e-komercija, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir rinkodaros. Pasibaigus dviejų metų pabaigoje, studentai priimti sprendimą ir praleisti savo galutinius dvejus metus specializuojasi savo pasirinktoje verslo srityje. Peržiūrėti viską laipsnių ant bendros platformos>

Gyvenimo renginiai (specializacija metai 3 ir 4)

 • Tarptautinis Bankininkystė ir finansai
 • Tarptautinė logistika
 • Integruota Tarptautinis marketingas Bendravimas
 • Aplinkos Ekonomika Vadyba
 • Tarptautinės prekybos teisė
 • Tarptautinis Parduodami Strategijos

Darbo vietą

Humber bakalauras prekybos - Tarptautinio verslo programa apima vieną pilną semestrą (14 savaičių / 490 valandų) apmokamą darbą tarp savo šeštąją ir septintąją semestrus vasarą. Tai suteikia jums praktinės, realaus pasaulio patirtį, kad darbdaviai vertės. Jūsų vieta duos jums galimybę ištirti lauką, kurį norite dirbti, kai pereisite. Dirbsime su darbdaviais ir mūsų pramonės partneriais, siekiant padėti jums nustatyti galimybes siekti.

Mūsų fakultetas yra Ekspertai

Mūsų patyrę dėstytojai kartu su pramonės orientuota mokymo programa suteiks jums įgūdžių, kad darbdaviai vertė. Sužinokite daugiau apie problemų sprendimo, projektų valdymo ir vadovavimo įgūdžius, ypatingą dėmesį skiriant operacijų ir rinkodaros.

Karjeros galimybės

Pasaulinis verslo greitai tampa kiekvieno verslo dalis. 2007, Kanada eksportuojama 440.000.000.000 $ į prekių ir importuotų siekė 394 mlrd $. Kadangi pasaulis tampa vis labiau technologiškai Patyrusių ir verslui per didesnius atstumus tampa lengviau, tarptautinis verslas ir toliau augs.

Karjeros galimybės:

 • Užsienio investicijų konsultantas
 • Verslo plėtros vadybininkas
 • Logistikos vadybininkas
 • pasaulinis verslas
 • prekybos konsultantas
 • Muitinės Tarpininkas
 • Tarptautinis marketingas direktorius

Galimas įsidarbinimo galimybės:

 • Komerciniai bankai ir iždo
 • Daugiašalės bendrovės užjūrio arba pagrindinė buveinė pavedimams
 • Mažos arba vidutinės įmonės, kurių verslą užsienyje

Priėmimo sąlygos

Norėdami gauti priėmimo, turite turėti taip:

 • Ontarijo vidurinės mokyklos diplomas (OSSD) arba lygiavertis, įskaitant šių reikalaujama kursai:
  • Įvertinimas 12 anglų (ENG4U arba lygiavertis) ne mažiau kaip 65 procentų
  • Įvertinimas 12 Matematika (MDM4U, MCB4U, MGA4U, MCV4U arba MHF4U arba lygiavertis) 60 minimalus procentai (Studentai, kurie neturi Įvertinimas 12U matematikos arba kurie pasiekė kokybės žemiau 60 procentų, gali būti svarstomiems dėl priėmimo. Studentai bus reikalaujama užbaigti matematikos ekvivalentiškumo kursą per savo pirmąjį semestrą Humber. bus taikomi papildomi kursai mokesčius).
  • Keturi Įvertinimas 12 U arba M kursai Be pirmiau išvardytų
  • Apskritai minimalus pažymių vidurkis (GPA): 65 proc

arba

 • Brandaus studento statusą

arba

 • Kolegijoje ar universitete perdavimo statusas

Visi pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi atitikti Škotija anketa Anglų kalbos politika.

Pasirinkimas: Priėmimo atranka pagrįsta nurodytų akademinių kriterijų. Susitikimas minimalius tinkamumo reikalavimus negarantuoja priėmimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Humber, a member of Polytechnics Canada, is committed to student success through excellence in teaching and learning. Humber's broad range of career-focused credentials include: bachelor degrees, dipl ... Skaityti daugiau

Humber, a member of Polytechnics Canada, is committed to student success through excellence in teaching and learning. Humber's broad range of career-focused credentials include: bachelor degrees, diplomas, certificates, and postgraduate certificates. We also offer apprenticeship training. With 160 full-time programs and 200 continuing educations programs to choose from, the 27,000 full-time and 56,000 part-time students of Humber have access to many opportunities for continuous learning... Skaityti mažiau
Torontas , Frederiktonas + 1 Daugiau Mažiau