Komercijos Bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Komercijos Bakalauras yra trejų metų programa, kurią sudaro dvidešimt keturi kursų, iš kurių aštuonios kursai yra 100-lygio, aštuoni kursai yra 200-lygio ir aštuoni kursai yra 300-lygio, įskaitant dvi 100-lygio ir du 200-lygio universitetų kursus.

Leidžiami kaip už prekybos bakalauro laipsnį 2017 pagrindinis disciplinų:

  • apskaita
  • Tarptautinio verslo vadyba
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas
  • Turizmo vadyba
  • bankininkystė
  • ekonomika
  • Vadyba, Turizmas
Commerce_pexels-foto-265.087

apskaita

Siūloma Apskaitos ir finansų (SOAF) mokyklos, kuri yra didžiausia iš septynių mokyklų Verslo ir ekonomikos fakulteto. Mokyklos pagrindiniai tikslai yra teikti kursus Apskaitos ir finansų kurie prieinama ir aktuali visiems studentams regiono viduje, su aukščiausios kokybės mokymo, mokymosi ir paramos paslaugas; ir užsiimti moksliniais tyrimais, kurie turi svarbų indėlį į apskaitos ir susijusiose politikos pasekmes disciplinos.

Apskaitos, pagal Commerce programos bakalauras yra akredituota pagal Fidžis institutas buhalterių (FIA) ir visai neseniai CPA Australija.

logotipai

Priėmimo sąlygos:


Būti leista apskaitos dur iš 7 Senato pripažinta forma arba lygiavertės egzaminą, asmuo turi būti išlaikę matematikos tokio patikrinimo.
Studentai įmonė yra pagrindinis apskaitos atleidžiamos nuo UU100 bet bus padaryti informacinio raštingumo komponentas (UU100A). Vadybos mokykla ir viešojo administravimo yra pirmaujanti tiekėja aukštos kokybės švietimo vadybos, mokymo programas, mokslinių tyrimų ir konsultacinių Fidžis, Pietų Ramiojo vandenyno regione ir už regiono ribų. Mokykla turi šiuo metu daugiau nei 3500 studentai savo bakalauro ir magistro kursus.
Mokykla siūlo daugiausia tris srautus švietimo ir mokymo programų temoje srityse:

  • Vadyba ir viešasis administravimas
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas ir darbo santykiai
  • Tarptautinis verslas ir marketingas

Be bakalauro programų, mokyklos siūlo antrosios pakopos programą, įskaitant magistrantūros ir doktorantūros (PhD) programos mokslinių tyrimų.

Mes turime tvirtą ir dinamišką komandą akademikų, kurie yra įsipareigoję padėti mūsų studentams padaryti pasaulį geresne vieta ir tapti būsimų lyderių savo pasirinktose srityse. Mūsų absolventai turi puikių tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose regione. Kai kurie iš jų buvo imtasi iki svarbias pozicijas tarptautinėse organizacijose, pavyzdžiui, Jungtinių Tautų vystymo programos (JTVP), Japonijos tarptautinio bendradarbiavimo agentūros (JICA) ir Jungtinių Tautų plėtros fondo moterims (UNIFEM).

Mes siekiame link tobulumo tyrimų, kurie liudija mūsų darbuotojai leidiniuose kai iš tarptautiniu mastu labai reitingą žurnaluose. Mūsų mokykla taip pat buvo vaidina pagrindinį vaidmenį konsultuojant vietos vyriausybes ir įmones per įvairias konsultavimo ir mokslinių tyrimų projektų, tokių kaip Australijos finansuojamos pagalbos Ramiojo vandenyno salų šalys Viešasis administravimas (PICPA) schema ir Ramiojo vandenyno žemės ūkio mokslinių tyrimų ir plėtros iniciatyva (pardi). Be to, Mokykla sulaukė ne tik regione, aktyviai bendradarbiauja su užsienio partneriais iš JAV ir Australijoje, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų projektus, spręsti vietos problemas ir poreikius.

bankininkystė

Bankai kaip 3 metų bakalauro prekybos programa suteikia studentams galimybę mokytis svarbias temas, kaip antai Įvadas į Finansinių institucijų ir rinkodara, bankų valdymo, bankininkystės teisė ir Advanced bankininkystės valdymo bakalauro lygiu.

ekonomika

Yra daug įdomių naujų iniciatyvų ir galimybės, kad ekonomikos mokykla siūlo studentams - narystę su ekonomika studentų draugija; sumaišytas režimas, žinoma aukos oficialiosios statistikos programos; galimybė studentams pereiti Ekonomikos dur per atstumą ir lanksti studijų forma; dalyvavimas ekonomikos atnaujinimus ir viešosios politikos diskusijomis; ir įdomi mokymo, mokymosi ir mokslinių tyrimų aplinką.
Yra puikus įrašas pateikimo pakopos studentams labai konkurencingose ​​Ramiojo vandenyno ir tarptautinių karjeros angas viešojo ir privataus sektorių.

Laipsnį ekonomika yra lanksti kvalifikacija, kuri gali atverti duris į daug įvairių įdomių ir gerai mokėjimo karjerą. Mūsų absolventai galima rasti visame Ramiojo vandenyno įvairių Vyriausybės ministerijų, rezervų Bankai, Prekybos ir plėtros bankai ir įvairių regioninių ir tarptautinių organizacijų, tokių kaip Jungtinės Tautos, Pietų Ramiojo Komisijos, Pietų Ramiojo vandenyno forumo sekretoriato, Pietų Ramiojo vandenyno regiono aplinkos programa ir pati USP. Mūsų absolventai taip pat gerai dedamas viešojo ir privataus sektorių visame pasaulyje.

Turizmo vadyba

Studentai turi galimybę sužinoti apie turizmo pramonės valdymo, kaip antai pagrindinių klausimų ir tendencijas šioje pramonėje, ir plėtoti strateginius įgūdžius ir viziją spręsti iššūkius darbo vietoje visoje šių pramonės šakų visame pasaulyje. Todėl Turizmas Vadyba siūloma kaip viena pagrindinių dviviečiame pagrindinis BCom programą ir kaip nepilnametis. Kita vertus, prekybos bakalauras turizmo ir svetingumo vadybos yra nustatytą studijų programa, derinant turizmo ir svetingumo valdymo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training o ... Skaityti daugiau

The University of the South Pacific (USP) is the premier provider of tertiary education in the Pacific region and an international centre of excellence for teaching, research consulting and training on all aspects of Pacific culture, environment and human resource development needs. Skaityti mažiau