Komercijos mokslų bakalauras

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Jei kada nors svajojote valdyti smulkų verslą ar pradėti savo verslą, tai yra jūsų laukiamas laipsnis - visiškai naujas mokslo bakalauras (BSC), siūlomas išskirtinai Majamio regioninėse vietose Hamiltone, Middletown ir Vakarų Česteris.

Pirmasis „BSC“ pagrindinis smulkaus verslo valdymas leidžia atlikti išsamų mažų įmonių tyrimą, pagrįstą tradicinių verslo sričių, tokių kaip apskaita, valdymas ir rinkodara, kursų pagrindu.

Komercijos mokslų bakalauro laipsnis skirtas priimti studentus tiesiai iš vidurinės mokyklos, besimokančius suaugusiuosius ar perkelti studentus, verslo ar kitų didžiųjų mokyklų asocijuotųjų laipsnių turėtojus ir karo veteranus.

Siūlomas per Majamio universiteto Verslo technologijų katedrą, BSC yra garsus Majamio laisvųjų menų fondas, paremtas praktiniu taikomuoju švietimu. Šis laipsnis nėra susijęs su Ūkininkų verslo mokykla Oksforde. BSC galima įsigyti visiškai ir išskirtinai Majamio regioniniuose miesteliuose.

Kaip regioninio universiteto studentas, jums bus naudinga viena iš mažiausių regioninių studijų kainų Ohajo mieste, patogus, patogus ir prieinamas miesteliams netoli namų.

Lankstus klasės planavimas ir plati studentų pagalba padės jums užsitikrinti patikimumą ir konkurencinį pranašumą, kurio tikimasi sulaukus Majamio universiteto bakalauro laipsnio.

Visi Majamio universiteto bakalauro laipsnio studentai turi įvykdyti Majamio liberaliojo švietimo (bendrojo lavinimo) planą. Komercijos bakalauro laipsnį sudaro: 1. Majamio planas, 2. būtinų kursų rinkinys (pagrindiniai ir pagrindiniai) ir 3. nemokami pasirenkamieji dalykai. Studentai turi baigti mažiausiai 128 valandas, kad gautų laipsnį. Be bendrojo išsilavinimo reikalavimų (Majamio liberaliojo švietimo planas) ir laisvų pasirenkamųjų dalykų, smulkaus verslo vadybos specialybės studentai baigs 34 valandas pagrindinių kursų ir 18 valandų pagrindinių kursų. Kursai, reikalingi norint pasiekti 128 valandų minimumą, yra pasirenkami studento pasirenkamieji dalykai.

Internetinių kursų parinktys

Ar turite įtemptą grafiką? Dauguma mūsų kursų siūlomi internetu. Norėdami sužinoti daugiau apie CMR kursų lankymą internete, susisiekite su Kelley Harris arba savo patarėju arba kreipkitės į El. Mokymosi skyrių, kad sužinotumėte daugiau apie internetinių kursų patirtį Majamyje.

Pagrindiniai programos reikalavimai

 • CMR 101 Apskaitos įvadas (3)
 • CMR 105 rinkodaros įvadas (3)
 • CMR 108 Verslo teisės įvadas (3)
 • CMR 111 Įvadas į valdymą (3)
 • CMR 207 valdymo planavimas ir kontrolė (3)
 • CMR 211 Ekonomika komercijai (3)
 • CMR 244 Įvadas į pasaulinį verslą (3)
 • CMR 282 Kompiuterinė verslo analizė (3)
 • CMR 302 finansinė informacija. vadovams (3)
 • CMR 495 akmuo prekybos organizacinėje strategijoje (3)
 • STA 261 statistika (4)

Smulkiojo verslo vadybos specialybė (18 valandų)

 • CMR 242 Smulkiojo verslo operacijų valdymas (3)
 • CMR 263 pardavimai ir akcijos (3)
 • CMR 301 asmeniniai organizaciniai įgūdžiai (3)
 • CMR 361 Rinkodara smulkiajam verslui (3)
 • CMR 401 Sprendimai dėl lyderystės (3)
 • CMR 442 aktualios smulkaus verslo problemos ir naujovės (3)

Komercijos mokslų bakalauro studijas baigiantys studentai yra skatinami įgyti CMR asocijuotą laipsnį per studijų kursą, kad įgytų komercijos laipsnį. Daugumai studentų tai galima padaryti pasirinkus komercijos laipsnį. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į CMR patarėją.

CMR kursai neatitinka jokių Ūkininkų verslo mokyklos bakalauro laipsnio kursų reikalavimų ir gali būti taikoma ne daugiau kaip 12 CMR kredito valandų.

Programa ir kurso turinys gali keistis. Šis sąrašas buvo aktualus spausdinimo metu ir yra skirtas tik bendro pobūdžio informaciniams tikslams. Nereikėtų pasikliauti tuo, kad jis atspindėtų jūsų konkrečius reikalavimus. Paprastai jus sieja programos reikalavimai, kurie buvo tuo metu, kai pirmą kartą pradėjote Majamio universitete, nebent pasirenkate naujesnius reikalavimus. Laipsnių audito ataskaitų sistema (DAR) parengia individualizuotą ataskaitą, kurioje nurodoma jūsų pažanga tenkinant konkrečius programos reikalavimus. Kopiją galite gauti iš Įrašų biuro arba iš „BannerWeb“.

Prieš pradėdami programą, būtinai reguliariai konsultuokitės su Prekybos departamento patarėju.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regiona ... Skaityti daugiau

Miami University Regionals includes Miami Hamilton and Miami Middletown, two community-based campuses of Miami University, a highly-regarded public university with a national reputation. Other regional locations include the Voice of America Learning Center (VOALC) in West Chester. Small class sizes, hands-on learning, and flexible scheduling—there are so many benefits to attending Miami University Regionals. Explore the programs and opportunities available at our conveniently located campuses as well as online. Skaityti mažiau
Hamilton , Middletown , West Chester + 2 Daugiau Mažiau