Kompiuterių bakalauro laipsnį

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kompiuterių mokslo katedra siūlo įvairius kursus, tokius kaip kompiuterių architektūra, duomenų struktūros ir algoritmai, automatų teorija, programinės įrangos inžinerija, kompiuterinė grafika, kompiuterių tinklai, kompiuterių saugumas, duomenų bazių projektavimas, duomenų gavyba, mašinų mokymasis, žmogaus ir kompiuterio sąveika, dirbtinis intelektas ir programavimo kalbos (įskaitant C, C ++, Java, Assembly, Perl, PHP, Python ir JavaScript).

Skyrius siūlo:

 • pagrindinis informatikos mokslų kursas, suteikiantis mokslų bakalauro (BS) arba menų bakalauro (BA) laipsnį
 • programos studentams, siekiantiems mokymo pažymėjimo, taip pat antros mokymo srities
 • nepilnametis kompiuterių mokslas kitoms didelėms įmonėms
 • magistro laipsnio programa
 • daktaras programa

Texas State University informatikos absolventai gali patekti į darbo jėgą tokiose srityse kaip aparatūros gamyba, programinės įrangos kūrimas, aplinkos tvarkymas, kompiuterių programos, kosmoso, chemijos ir vidurinių mokyklų mokymas.

BS ir BA laipsniai reikalauja mažiausiai 120 semestro valandų ir apima iš viso 36 pažengusiųjų (jaunesniojo, aukštesniojo lygio) ir 9 valandas intensyvaus rašymo (WI) kursinius darbus. Studentai taip pat privalo baigti nepilnametį pagal kitą studijų programą. Studentai gali pasirinkti nepilnametį iš bet kurio skyriaus, kuris siūlo nepilnametį. Nepilnamečių sąrašą skaitykite bakalaurų kataloge.

Norėdami aptarti bakalauro laipsnius su Kompiuterių katedros darbuotoju, prašome susitarti elektroniniu paštu susisiekdami el. Paštu cs_recruitment@txstate.edu. Dabartiniai informatikos bakalauro studijų studentai, norintys gauti daugiau informacijos apie kompiuterių mokslų studijų programas, turėtų kreiptis į konsultantą per Mokslo ir inžinerijos konsultavimo centrą, esantį 202-ojoje Šimtmečio salėje, arba telefonu 512-245-1315.

Kelly Sikkema / Unsplash

Kompiuterių mokslo majoras

Kompiuterių mokslų bakalauro laipsnio programa yra akredituota ABET Kompiuterių akreditavimo komisijos, http: // www . abet . org. Tikimasi, kad studentai, siekiantys bakalauro ar bakalauro laipsnio, turintys informatikos mokslų bakalauro laipsnį, per pirmąjį semestrą pasirinks CS 1428, Computer Science I pagrindus, kartu su tinkamo lygio matematikos kursu.

Atkreipkite dėmesį, kad ši informacija atspindi informaciją apie laipsnius, tačiau ji gali būti ne tokia aktuali, kaip nurodyta universiteto kataloge, ir joje nėra aptariami visi programos reikalavimai. Studentams patariama peržiūrėti laipsnio ir kurso reikalavimus kartu su savo akademiniu konsultantu.

Akademinis branduolys

Norėdami įgyti pagrindinius įgūdžius ir kultūrinį pagrindą, kuris yra išsilavinusio žmogaus požymis, visi Teksaso valstijos bakalauro studentai baigia bendrojo ugdymo pagrindinio ugdymo kursų programą. Visą informaciją apie bendrojo lavinimo pagrindinę programą galite rasti universiteto kataloge. Visiems pirmakursiams studentams, perkeliantiems mažiau nei 16 kolegijos kreditų valandų, reikalingas universiteto seminaras (1100 JAV dolerių).

Programos edukaciniai tikslai

 1. Absolventai, turintys informatikos bakalauro laipsnį, toliau ieškos žinių, prisitaikys prie technologijos pokyčių ir klestės vis globalėjančioje visuomenėje.
 2. Absolventai, turintys informatikos bakalauro laipsnį, sėkmingai vykdys karjerą pramonėje, akademinėje aplinkoje ir viešosiose tarnybose, teikdami techninę lyderystę savo verslui, profesijai ir bendruomenei.
 3. Absolventai, turintys informatikos bakalauro laipsnį, turės teigiamą informatikos katedros ir Texas State University įvaizdį.
 4. Absolventai, turintys informatikos bakalauro laipsnį, supras atsakingų specialistų vertybes ir reikalavimus, įskaitant etiško elgesio būtinumą, skaičiavimo technologijų įtaką visuomenei ir profesinių santykių poreikį.

Studentų rezultatai

Programos absolventai turės galimybę:

 1. Analizuokite sudėtingą skaičiavimo problemą ir taikykite kompiuterių ir kitų atitinkamų disciplinų principus, kad galėtumėte rasti sprendimus.
 2. Suprojektuokite, įdiekite ir įvertinkite kompiuteriu pagrįstą sprendimą, kad atitiktumėte tam tikrą skaičiavimo reikalavimus pagal programos disciplinos kontekstą.
 3. Veiksmingas bendravimas įvairiose profesinėse aplinkose.
 4. Pripažinti profesinę atsakomybę ir priimti pagrįstus sprendimus skaičiavimo praktikoje, pagrįstoje teisiniais ir etikos principais.
 5. Veiksmingai funkcionuoja kaip komandos nariai ar lyderiai, užsiimantys veikla, atitinkančia programos drausmę.
 6. Taikykite kompiuterių mokslo teoriją ir programinės įrangos kūrimo pagrindus, kad galėtumėte gaminti kompiuterinius sprendimus.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

One is an important number at Texas State. There are thousands of us, but we’re united by one shared purpose: to make a positive impact in our world. More than 38,000 undergraduate and graduate studen ... Skaityti daugiau

One is an important number at Texas State. There are thousands of us, but we’re united by one shared purpose: to make a positive impact in our world. More than 38,000 undergraduate and graduate students choose from more than 200 bachelor’s, master’s and doctoral degree programs — from biology to music to business to geography and more. And each student finds the personalized support and opportunities they need to succeed beyond the classroom. One is never a lonely number at Texas State because each one of us has thousands of Bobcats guiding and inspiring us on the way. Skaityti mažiau
San Marcos , Round Rock + 1 Daugiau Mažiau