Kompiuterių bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Mūsų kompiuterinių technologijų magistras jums tinka, jei jums patinka dirbti su kompiuteriais ir domitės programavimu. Per šį pagrindinį dalyką galėsite tobulinti įgūdžius, kurių reikia norint paversti savo aistra technologijomis pagal užsakomąsias profesijas.


Apie šią programą/>

Kompiuterinių mokslų magistras sukurs savo analitinius, komunikacinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kai išmokysite ištirti, kaip veikia kompiuterių sistemos. Jūs sukursite įgūdžius, kad pasirengtumėte šiai nuolat besikeičiančiai sričiai, klases, sutelkiant dėmesį į duomenų bazių technologijas, programavimo kalbas ir aparatinę bei programinę įrangą.

Kaip CMU kompiuterių mokslo magistras, turėsite galimybes:

 • sustiprins savo kritinį mąstymą ir analitinius įgūdžius praktinių užsiėmimų metu, sutelkiant dėmesį į tinklų kūrimą, programų programavimą, skaičiavimo sistemas, duomenų bazes ir programinės įrangos paketus
 • plėsti supratimą apie kompiuterines kalbas ir sukurti reikalaujamą įgūdžių paketą, kuris jus paruošia verslui ar pramonei
 • vertinti ir peržiūrėti sistemas, diagnozuoti problemas ir rasti sprendimus


Turimi laipsniai/>

 • Komunikacijų mokslo mokslų bendradarbis - CLAS , CGES
 • Kompiuterių menų bakalauro laipsnis - CLAS , CGES
 • Kompiuterių mokslo bakalauro laipsnis - CLAS , CGES
 • kompiuterių mokslo srityje yra nepilnametis - CLAS , CGES


Kiti CMU kompiuterijos mokslo programos:/>

 • Kompiuterių tinklai - CGES


Priėmimo sąlygos/>

Priėmimas CMU yra atrankinis. Mūsų priėmimo darbuotojai atidžiai peržiūri ir vertina kiekvieną paraišką individualiai. Prieš pateikdami prašymą, peržiūrėkite visus reikalavimus.

Nesvarbu, ar esate Laisvųjų menų ir mokslo (CLAS) studentų kolegija ar CGES studentų kolegija, CMU jus iššauks ir suteiks galimybę įgyti įgūdžių, kurie atsipirks jūsų profesinėje kelionėje.

Mes norėtume, kad jūs prisijungtumėte prie mūsų ir įgytumėte išsilavinimą, kuris jums suteikia daugiau. Reikia atsižvelgti į priėmimo procesą.


Liberalų menų koledžas/>

Įeinantys naujokai

Norint gauti priėmimo į Central Methodist University , pareiškėjai turėtų baigti kolegijos parengiamąsias programas, kurių vidurkis yra 2,5 ar daugiau, lyginant su 4,0 ar 2 2250 GED balais ir turintis 21 ar daugiau ACT arba 1500 ar daugiau. SAT egzaminas. Pareiškėjams rekomenduojama baigti kolegijos parengiamą programą, kuri apimtų:

 • Keturi anglų kalbos metai
 • Trys matematikos metai
 • Trys mokslo metai
 • Trys socialinių studijų metai
 • Vienerių metų užsienio kalba

Studentai, kurie patenka žemiau minimalių standartų, gali būti laikinai priimami ir bus laikomi atskirai. Šį svarstymą atliks Priėmimo ir Akademinių standartų ir Priėmimo komiteto direktorius. Studentai, priimti laikinai atvykus, privalo laikytis visų Central Methodist University raštu nurodytų sąlygų ir reikalavimų

Studentai, turintys moksleivių

Studentai, turintys moksleivių, privalo pateikti galiojantį tinklalapio siužetą, turi 2,5 balų vidurkį ir 21 ACT arba aukštesnį arba 1500 ar aukštesnį lygį SAT.

Perkėlimas studentams

Pareiškėjai dėl perkėlimo privalo turėti 2.0 ar aukštesnį GPA visų anksčiau bandžiusių koledžo kursų metu ir turėti teisę grįžti į paskutinį dalyvaujančią koledžą. Tie, kurie neatitinka šių kriterijų, turi pateikti apeliaciją Akademiniams standartams ir Priėmimo komitetui, kuris nustatys, ar studentas bus priimtas.

Visi pervedimo prašytojai privalo pateikti oficialius savo mokyklos įrašų nuorašus, aiškiai nurodančius GPA ir klasės rangą. Perkėlimo pareiškėjai taip pat privalo pateikti oficialius nuorašus iš visų dalyvaujančių kolegijų ir universitetų. Šie nuorašai yra studento nuolatinio kolegijos įrašo dalis.


Absolventų kolegija/>

Bakalauro laipsnis - studento perkėlimas

Studentai privalo baigti 60 valandų ar daugiau iš akredituotos kolegijos ar turėti asocijuotą laipsnį ir turėti bent 2,0 GPA perkeliamuose kursuose. Oficialūs visų dalyvaujančių kolegijų nuorašai turi būti siunčiami CMU.

Studentai, turintys mažiau nei 2,0 laipsnio vidurkį, gali būti laikinai įteikiami. Tam tikros laipsnio užbaigimo programos turi papildomų specialių reikalavimų.

Bakalauro laipsnis - pirmieji studentai

Pirmą kartą pradedantiesiems yra tie, kurie pirmą kartą įeina į kolektyvą arba sėkmingai baigę 11 ar mažiau kolegijos kredito valandų, išskyrus dvigubą kreditą. Oficialūs visų aukštųjų mokyklų ir kolegijų nuorašai turi būti siunčiami CMU, taip pat ACT arba SAT balais.


TYRIMAS/>

Liberalų menų koledžas

 • Metinė studija (12-18 valandų per semestrą) 23 000 USD
 • Mokesčiai yra 770 USD

  VIETOS

  Ši programa yra siūloma šiose vietose:

  GYVENAMOJI KAMPUZĖ

  • Fayette, MO
  • Prisijungęs
  Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

  „Keystone“ stipendija

  Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

  Apie mokyklą

  Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Skaityti daugiau

  Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Skaityti mažiau
  Fajetė , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau