Kompiuterių bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Įsivaizduokite, kad kuriate programas, kurias žmonės naudoja kiekvieną dieną norėdami pagerinti savo gyvenimą.

Turėdami informatikos bakalauras įgykite praktinės patirties, jums reikės pradėti karjerą informatikos srityje.

Pagalvokite apie tas programas, kuriose negalime gyventi, programas, kuriomis naudojamės kiekvieną dieną. Ką gi, „ Mercy College informatikos programa gali jus pradėti.

Programa yra ne tik teorinis pagrindas. Jūs įgysite praktinės patirties, kurios jums prireiks norint patraukti save informatikos profesijoje, susijusiose srityse ir sėkmingai įsitvirtinti technologijų visuomenėje.

Išmoksite programavimo įgūdžių (šiuo metu „Java“ ir „C“), programinės įrangos inžinerijos, kompiuterių architektūros, operacinių sistemų ir kompiuterinių tinklų.

Kompiuterių mokslo programa vykdoma vadovaujantis naujausiomis ACM / IEEE-CS jungtinės mokymo programos darbo grupės ataskaitos gairėmis. Anot prof. Danielio McCrackeno, buvusio ACM prezidento ir buvusio CCNY-CUNY Kompiuterių mokslo katedros pirmininko, „ Mercy College turi būti pagirtas už tai, kad turi puikią Kompiuterijos mokslo programą. Mokymo programa yra nuolat tobulinama, kad ji atitiktų data; fakultetas yra kvalifikuotas ir atsidavęs; infrastruktūra yra puiki daugeliu aspektų; studentai yra entuziastingi dėl savo švietimo patirties ir turi geras perspektyvas įsidarbinti ar baigti studijas. "

Naudodamiesi mažais klasės dydžiais, asmenine sąveika su dėstytojais ir realių kompiuterių projektais komandose, išmoksite pamatyti, kas daro šią programą tokią nuostabią.

Programos rezultatai

Iki šios programos pabaigos studentai turėtų turėti galimybę:

 • Įrodykite programavimo įgūdžius rašydami funkcines, lengvai naudojamas (vartotojo sąsaja) ir efektyvias programas.
 • Pademonstruoti gebėjimą greitai ir efektyviai atpažinti skirtingų programavimo kalbų / IDE / platformų reikalavimus ir išspręsti problemas rašant programas skirtingose platformose / IDE.
 • Sukurkite paprastą, formalų realaus pasaulio situacijos matematinį modelį ir naudokitės tuo modeliu problemai spręsti.
 • Pademonstruoti gebėjimą analizuoti sudėtingas programinės įrangos problemas, taikant ir naudojant skaičiavimą bei šių problemų sprendimo sprendimus.
 • Pripažinkite ir paaiškinkite, kaip svarbu integruoti saugumą į visus programavimo, operacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo aspektus.
 • Paaiškinkite, ką reiškia „geriausias“, „laukiamas“ ir „blogiausias“ algoritmo elgesys.
 • Identifikuokite ir paaiškinkite pagrindinius kompiuterio blokus: aritmetinį loginį mazgą (vartų lygis), registrus (vartų lygis), centrinį procesorių (registrų perdavimo lygis) ir atmintį (registrų perdavimo lygis).
 • Išanalizuokite organizacijos ar verslo padalinio programinės įrangos poreikius.
 • Suprojektuoti, sukurti ir (aprašyti jų įgyvendinimą) programinės įrangos sprendimą patenkinti organizacinius poreikius, naudojant programinės įrangos inžinerijos metodus.
 • Išanalizuokite organizacijos tinklų poreikius ir pasiūlykite jiems tinkamą sprendimą.
 • Parašykite verslo ataskaitas ir techninius vadovus.
 • Efektyviai dirbkite komandoje, norėdami baigti programavimo / programinės įrangos inžinerijos projektą, apimantį visą semestrą.

Karjeros galimybės

Reprezentacinės karjeros galimybės informatikos bakalauro studijų programos absolventams yra šios: programuotojas, pagalbos tarnybos specialistas, analitikas, programinės įrangos inžinierius, tinklo inžinierius, tinklo administratorius, interneto administratorius ir žaidimų programuotojas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Scien ... Skaityti daugiau

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Sciences. Mercy College challenges its faculty and staff to make higher education work for anyone hungry enough to earn a better place in life. With campuses in Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan and Yorktown Heights, the vibrancy of the College culture is sustained by a diverse student body from around the region. Skaityti mažiau
„Dobbs“ keltas , Niujorkas , Niujorkas , Yorktown aukštis , JAV internete + 4 Daugiau Mažiau