Kompiuterių inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterių inžinerijos katedra turi mokymo programą, kuri gamina į mokslinius tyrimus orientuotus ir kūrybinius inžinierius. Tarptautinis fakultetas dėsto pagrindinius ir pažangius teorinius matematikos ir informatikos principus kartu su aparatinės ir programinės įrangos pagrindais. Siekdama baigti inžinierius, kurie vaidins pagrindinius vaidmenis pasaulinėje informacinėje visuomenėje, departamentas skatina studentus stebėti savo srities naujoves ir pokyčius bei moko juos taikyti savo problemoms spręsti skirtus mokslinius metodus. Pasirinkdami kursus iš daugelio siūlomų pasirenkamųjų dalykų, studentai gali specializuotis įvairiose dominančiose srityse. Mokslo bakalauro programa yra Inžinerinės ir technologinės akreditacijos valdybos (ABET) akreditavimo pagrindinė atitiktis.

Kodėl studijuoti Bilkent University


Bilkent University buvo įkurtas siekiant sukurti mokymosi ir intelektinio augimo aplinką, apimančią mokslus, technologijas, humanitarinius mokslus ir menus.


Bilkent siūlo jaudinančią mokymosi aplinką ir spalvingą socialinę atmosferą. Jos platus universitetas suteikia patogią bazę akademiniams tyrimams ir dalyvavimui neakivaizdinėje mokykloje, tuo tarpu turint pranašumų esant artimi klestinčiam metropoliui. Studentai gali važiuoti į universitetą per nemokamą pervežimo sistemą.


Bilkent University neseniai užėmė 54 vietą 2018 m. "Times" aukštojo mokslo (THE) Azijos universiteto reitinge. Pagal "ISI citavimo indeksus", "Bilkent" vis dar yra didžiausias Turkijoje, daugelyje paskelbtų straipsnių vienam fakulteto nariui ir aukštai tarptautiniu lygmeniu.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

Bilkent UniversityBilkent University yra pripažintas ir vertinamas visame pasaulyje kaip aukščiausia Turkijos aukštojo mokslo įstaiga. Bilkent University - pirmasis privati, nekomercinė universitetas ... Skaityti daugiau