Kompiuterių inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterių inžinerija yra viena iš labiausiai pageidaujamų profesijų.

Dėl spartaus augimo „Kompiuterių inžinerija“ yra pirmaujanti pozicija profesijų ateityje. Pagrindinė mūsų katedros filosofija - šviesti inžinierius, turinčius naujausias žinias, kurios gali sėkmingai gaminti žinias ir reaguoti į akademinio gyvenimo ir verslo sektoriaus poreikius. Mūsų akademikų mokslinių tyrimų sritys yra algoritmų, mikroprocesorių sistemų, įterptųjų sistemų, kompiuterių architektūros, kompiuterių tinklų, duomenų bazių sistemų ir duomenų bazių programų kūrimo, skaičiavimo geometrijos, lygiagrečio programavimo, programinės įrangos inžinerijos ir didelio našumo skaičiavimo analizė ir projektavimas.

Kompiuterių inžinerijos katedros tikslas - tapti lyderiu švietimo ir mokslinių tyrimų srityse tarp mūsų nacionalinių inžinerijos skyrių ir tapti gerai žinoma kompiuterių inžinerijos katedra tarptautinėje arenoje.

Mūsų misija yra pasiūlyti aukštos kokybės inžinerinį švietimą pasauliniu mastu, sukuriant pirmaujančias žinias su mūsų srities originaliais tyrimais ir absolventų inžinieriais, kurie:

 1. gali būti įdarbinta pramonės ir akademikų srityse, namuose ar užsienyje, su įvairiomis darbo pareigomis ir būti kandidatu į sėkmingą karjerą,
 2. gali turėti stiprią inžinerinę patirtį, aprūpintą šiuolaikinėmis technologinėmis žiniomis, \ t
 3. gali stebėti mokslo ir technologijų pažangą ir nuolat atnaujinti save,
 4. gali reaguoti į vietos ir pasaulines problemas ir būti informuotos apie profesines, socialines ir etines pareigas,
 5. gali labai gerai rašyti ir žodžiu.

Kadir Has University absolventai turi: \ t

 1. turėti stiprią inžinerinę aplinką ir būti aprūpintos šiuolaikinėmis technologinėmis žiniomis,
 2. būti kandidatais į sėkmingą karjerą nacionalinėse, taip pat tarptautinėse, pramonės ir akademinėse institucijose,
 3. dalyvauti programinės įrangos ir kompiuterių tinklų projektuose.

Sveikinu mūsų absolventų inžinierius, kurie buvo išsilavinę remdamiesi šia stipriąja infrastruktūra dėl jų puikių pasiekimų verslo sektoriuje ir akademiniame gyvenime. Linkiu sėkmės dabartiniams ir būsimiems mūsų departamento studentams.

Gauta kvalifikacija / Kvalifikacijos lygis

Sėkmingai užbaigus programą, studentams bus suteiktas bakalauro laipsnis kompiuterių inžinerijoje (Europos aukštojo mokslo erdvės kvalifikacijų sąranga (QF-EHEA): 1 lygis, Europos kvalifikacijų sistema (EKS): 6 lygis)

Priėmimo sąlygos

Pareiškėjai turėtų gauti reikiamus balus iš pereinamojo laikotarpio į aukštojo mokslo egzaminą (angl. YGS), pirmojo ciklo vietą (LYS / MF 4) ir tiesioginio perdavimo testą (DGS). Paskirties vietas centralizuotai organizuoja Studentų atrankos ir įdarbinimo centras (ÖSYM). Tarptautiniai studentai, kurie kreipiasi dėl programos, turi vadovautis Kadir Has University nustatytais priėmimo kriterijais. Studentai gali perkelti į programą, sekdami Kadir Has University nuostatai dėl horizontalaus perkėlimo.

Išankstinio mokymosi pripažinimas

Studentai gali būti atleisti nuo kai kurių kursų, kuriuos jie įgijo anksčiau dalyvavusioje programoje, jei jie jau nebuvo įtraukti į laipsnį, atsižvelgiant į Kadir Has University išimties reglamentus. Ar studentai ateina su kursais? Tiesioginio perkėlimo testas? (DGS) iš asocijuotosios studijų programos taip pat bus vertinama remiantis Kadir Has University išimties taisyklėmis.

Baigimo reikalavimai

Studentai privalo sėkmingai užpildyti visus Senato priimtus mokymo kursus (240 ECTS kreditai), o minimalus kaupiamasis balų vidurkis yra 2,00 / 4,00. Be to, kiekvienas studentas privalo baigti 40 dienų privalomą stažuotę.

Programos apibrėžimas

Pagrindinė programos filosofija yra šviesti inžinierius, turinčius naujausias žinias, galinčius reaguoti į profesinio sektoriaus ir akademinio gyvenimo poreikius, ir gali gaminti praktinę patirtį. Studentai specializuojasi programinės įrangos inžinerijos, kompiuterių tinklų planavimo ir mobiliųjų programų srityje. Be to, į mokymo programą įtraukiami kursai, reikalingi „Cisco Certified Network Associate“ („CCNA“), „Oracle Application Development“, „Microsoft CRM Dynamics“, „EMC Proven Professional“ sertifikatai.

Programos rezultatai

 1. Gebėjimas taikyti matematikos, mokslo ir inžinerijos žinias kompiuterinių inžinerijos problemų modeliavimui ir sprendimui.
 2. Gebėjimas suprasti ir taikyti diskretišką matematiką.
 3. Gebėjimas apibrėžti sudėtingas inžinerines problemas, rinkti, analizuoti duomenis, analizuoti problemas ir kurti modelius bei diegti inžinerinių problemų sprendimus.
 4. Gebėjimas analizuoti, suprojektuoti ir valdyti kompiuterinės įrangos reikalavimus kompiuterių sistemai su ribotais ištekliais ir sąlygomis šiuolaikiniais inžinerijos principais.
 5. Gebėjimas naudoti šiuolaikines inžinerines technologijas, įrankius ir informacines technologijas bei kurti programinės įrangos įrangą ir programinę įrangą.
 6. Gebėjimas atlikti laboratorinius eksperimentus naudojant kompiuterius ir gebėti rinkti duomenis, analizuoti, interpretuoti duomenis ir išspręsti inžinerines problemas.
 7. Gebėjimas dirbti su daugiadisciplininėmis temomis su komandomis ir individualiai.
 8. Gebėjimas labai gerai bendrauti turkų ir anglų kalbomis raštu ir žodžiu.
 9. Gebėjimas sekti tarptautinius kūrinius savo srityje.
 10. Gebėjimas sekti technologines naujoves ir įsitraukti į visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, siekiant prisitaikyti prie kintančių ateities sąlygų su profesine ir etine atsakomybe.
 11. Gebėjimas keisti projektų valdymą, verslumą ir kokybės kontrolę.
 12. Aktualių / šiuolaikinių klausimų supratimas ir inžinerinių sprendimų poveikis teisiniam ir etiniam lygiui.

Profesijų profiliai absolventams

Absolventai gali būti įdarbinti įvairiose kompiuterių inžinerijos srityse, pavyzdžiui, projektinėse veiklose, pavyzdžiui, „Android“ ir „Apple iOS“ pagrindu veikiančiose mobiliųjų taikomųjų programų kūrimo, ryšių su klientais valdymu, įmonių išteklių planavimu, įterptinėmis sistemomis, kompiuterių tinklo infrastruktūromis ir duomenų bazių programų kūrimu. .

Prieiga prie tolesnių studijų

Sėkmingai baigus bakalauro studijų programą, kandidatai gali kreiptis į magistrantūros studijų programas siekdami magistro laipsnio arba, priklausomai nuo jų GPA, daktaro laipsnį.

Vertinimo klausimynai

Kursų ir instruktorių vertinimo klausimynas, baigimo klausimynas, pasitenkinimo klausimynas.

Tarptautinis bendradarbiavimas

(North America, Europe, Asia), dvigubo laipsnio (Montana valstijos universitetas, Purdue universitetas, Indianapolis) ir ERASMUS (13 universitetų devyniose šalyse).

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and ... Skaityti daugiau

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and Fine Arts, as well as its several vocational schools, is dedicated to becoming a leader in educational and cultural fields in Turkey, as well as establishing itself as an international center for research and scientific development. Skaityti mažiau