Kompiuterių inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kompiuterių inžinerija yra kompiuterių sistemų tyrimas, projektavimas ir analizė. Ši disciplina apima bendrąsias aparatinės ir programinės įrangos sąvokas.

Pagrindinės studijų sritys yra programinės įrangos inžinerija, kompiuteriniai tinklai, paskirstytos ir lygiagrečiosios kompiuterijos, kompiuterinė grafika, multimedijos sistemos, įterptosios sistemos, kriptografija, saugumas, privatumas, duomenų bazių valdymas ir informacijos paieška, dirbtinis intelektas ir žinių sistemos bei bioinformatika.

Programos tikslai:

Absolventai turėtų būti
 • Pripažįstamas už techninio ir profesinio problemų sprendimo, komandinio darbo, komunikacijos ir vadovavimo įgūdžių kompetenciją bei puikių žinių apie nacionalines ir tarptautines įmones inžinerijos, mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos, verslo ir valdymo srityse,
 • Gebėti atlikti savarankiškus tyrimus, kurie padėtų apibrėžti žinių ribas kompiuterių mokslo ir inžinerijos srityse bei susijusiose tarpdisciplininėse srityse ir siekti aukštojo mokslo universitetų absolventų studijų visame pasaulyje, tapti būsimais nacionaliniais ar tarptautiniais akademiniais lyderiais,
 • Naujovės ir verslininkai, turintys visuotinę viziją, kurie gali kurti naujas technologijas ir (arba) produktus, taip pat sukūrė naujas nacionalines ar tarptautines kompanijas kompiuterių mokslo ir inžinerijos srityse ar kitose susijusiose srityse.

Programos mokymosi rezultatai

Koç inžinerijos absolventai
 • Išmokite pažangias matematikos ir gamtos mokslus ir gebate pritaikyti šias žinias inžinerinių problemų modeliavimui ir sprendimui,
 • Gebės identifikuoti, formuluoti ir išspręsti sudėtingas inžinerines problemas,
 • Gebėti kurti komponentą, procesą, sistemą ar gaminį, kad būtų patenkinti pageidaujami poreikiai realiais apribojimais ir sąlygomis, sprendžiant ekonominius, aplinkosaugos, tvarumo, produktyvumo, etikos, socialinius, politinius, sveikatos ir saugumo klausimus.
 • Gebės pasirinkti ir naudoti reikalingus metodus ir modernias inžinerijos bei informacinių technologijų priemones inžinerijos programoms ir praktikai,
 • Gebės kurti ir atlikti eksperimentus, rinkti duomenis, analizuoti ir interpretuoti inžinerijos programų duomenis,
 • Gaukite galimybę dirbti tarpdisciplininėse ir daugiadisciplininėse komandose,
 • Gaukite galimybę veiksmingai bendrauti turkų ir anglų kalbomis žodžiu, raštu ir grafiškai,
 • Pripažįsta būtinybę ir gebėjimą įsitraukti į visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir gauti naujausią informaciją mokslo ir technologijų srityje
 • Pripažįsta ir supranta profesinę ir etišką atsakomybę,
 • Suprasti projekto valdymą, rizikos valdymą ir pokyčių valdymo koncepcijas; taip pat supratimas apie inovacijų ir verslumo svarbą tvariam ekonomikos vystymuisi.
 • Suprasti inžinerinių sprendimų poveikį globaliame ir visuomeniniame kontekste, įskaitant sveikatą, aplinką, saugą ir teisinius klausimus;

Kompiuterių inžinerijos absolventai

 • Gaukite pločio kompiuterių inžinerijos srityje su reikalingais ploto kursais ir užtikrinsite gilumą specializacijos srityje per 3 srities pasirenkamuosius ir 6 laisvus pasirenkamuosius kursus.
 • Gaukite patobulintą matematinį pagrindą, įskaitant diskretinę matematiką, diferencijavimą ir integraciją, daugiapakopį skaičiavimą, tiesinę algebūrą, diferencialines lygtis, tikimybę ir statistiką.
 • Sužinokite apie moderniausių kompiuterinių sistemų, taip pat skaitmeninių grandynų dizaino, kompiuterių architektūros, operacinių sistemų ir duomenų bazių sistemų,
 • Gebėti taikyti kompiuterinės mokslų teorijos principus, įskaitant duomenų struktūras, algoritmus ir sudėtingumą, bei programinės įrangos inžineriją įvairių programinės įrangos sistemų ir įvairių sudėtingumo aparatinės ir programinės įrangos kūrimo būdu, kad būtų galima suvokti kompromisus, susijusius su dizaino pasirinkimais.

Tyrimai

Kompiuterių ir informacijos apdorojimo pažanga yra visuomenė. Kompiuterių mokslas ir inžinerija, atliekantys pažangiausius mokslinius tyrimus dirbtinio intelekto, žmogaus ir kompiuterio sąveikos, lygiagrečių skaičiavimo, paskirstytų sistemų ir tinklų, kriptografijos, saugumo, robotų, bioinformatikos ir sistemų biologijos, kalbos apdorojimo, kompiuterio vizijos, natūralios kalbos apdorojimo srityse. .

Fakulteto moksliniai tyrimai

Barış Akgün (2016 m. Ruduo) Robotai, žmogaus-roboto sąveika, mašinų mokymasis, dirbtinis intelektas, suvokimas manipuliuoti

Engin Erzin Kalbinio signalo apdorojimas, daugialypės terpės signalo apdorojimas, atpažinimo modelis, žmogaus ir mašinos sąveika, afektinis skaičiavimas.

Attila Gürsoy Bioinformatika, sistemų biologija, skaičiavimo struktūrinė biologija, biologiniai tinklai, skaičiavimo molekulinė medicina, sistemų farmakologija, didelio našumo kompiuteriai, lygiagrečiosios skaičiavimai.

Alptekin Küpçü Kriptografija, apsauga, saugumas, privatumas, saugumas debesų kompiuterinėse sistemose, vienos rūšies (P2P) tinklų saugumas, kriptologija ir žaidimų teorija, teorinė informatika.

Öznur Özkasap Paskirstytos skaičiavimo sistemos, "Peer-to-Peer" sistemos ir algoritmai, skalowanie patikimi tinklo protokolai, energijos vartojimo efektyvumas, debesų skaičiavimo sistemos, kompiuteriniai tinklai, mobilūs ad hoc tinklai, saugumas paskirstytose sistemose, lygiagrečiai skaičiavimai.

Metin Sezgin Multimodaliniai žmogaus ir kompiuterio sąsajos, emociniai kompiuteriniai ir afektiniai sąsajos, kompiuterio grafika ir animacija, intelektualios vairuotojų stebėjimo sistemos, statistiniai metodai medicinoje, mašininio mokymosi ir kompiuterio vizijos programos.

Serdar Taşıran (atostogose) Oficialus patikrinimas, lygiagretusis laikas, programinės įrangos inžinerijos įrankiai, operacinė atmintis.

Didem Unat lygiagrečiai ir daugiaformėčiai skaičiavimai, Exascale skaičiavimas, lygiagretaus kalbų biblioteka ir įrankių kūrimas, kompiliatorių optimizavimas ir kodų generavimas, našumo modeliavimas ir prognozavimas, lygiagretusis taikymas ir programinės įrangos kūrimas.

Yücel Yemez 3d vizija ir grafika, Multimodalinis signalų apdorojimas ryšiui tarp žmogaus ir kompiuterio, 3d judesių užfiksavimas ir analizė, 3d modeliavimas ir rekonstrukcija, mašinų mokymasis.

Deniz Yüret Dirbtinis intelektas, mašininis mokymasis, gamtos kalbos apdorojimas.

Daugiau informacijos:

https://international.ku.edu.tr/

https://eng.ku.edu.tr/en/

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2019

Apie mokyklą

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its ... Skaityti daugiau

Koç University is a leading research and liberal arts university located in Istanbul, Turkey that offers all its programs in English. Recognized globally for facilitating cutting-edge research in its full collection of Colleges—including Administrative Sciences & Economics, Engineering, Natural Sciences, Humanities & Social Sciences, Law, and Medicine—Koç University has been distinguished by its notable contributions to the elevation ofeducation, knowledge, and service, both domestically and beyond. International admission details can be found at https://international.ku.edu.tr/ Skaityti mažiau