Kompiuterių ir informacinių technologijų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Mokslo bakalauro laipsnis kompiuterinių tyrimų ir informacinių technologijų srityje yra skirtas studentams parengti daugybę pastangų informacijos srityse, įskaitant informacijos valdymą ir technologijas, mokslinių tyrimų ir informacijos paslaugas, informacijos saugumą ir informacijos mokslą. Šios programos misija - suteikti studentams plačią ir sudėtingą supratimą apie informaciją ir jos technologijas, pasiruošti karjerai sparčiai besivystančiose srityse, kurios apibrėžiamos kaip "informatika".

Patirtis

Su tinklų saugumo, skaitmeninės teismo ekspertizės ir duomenų gavybos kursais galėsite pasinaudoti praktine mokymosi patirtimi. Mokiniai dalyvauja "Cyberdefense" varžybose ir "Capstone" patirtimi, kuri apima bendradarbiavimą su vietiniu verslu, siekiant sukurti realios problemos sprendimą. Informatikos katedra yra "Microsoft Academic Alliance" narė ir akademinis partneris "CompTIA".

Rezultatai

Mūsų kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų programos absolventai yra pasiruošę dirbti informacijos ir technologijų srityje, verslo, viešosios paslaugos ir kitose įvairiose profesijose. Galimi darbo pavadinimai yra saugos ir efektyvumo analitikas, žiniatinklio kūrėjas, informacijos valdymo specialistas, tinklo administratorius, verslo analitikas, tinkamumo naudoti inžinierius, duomenų bazės administratorius ir kt. Programa taip pat suteikia tvirtą pasirengimą magistrantūros studijoms . Absolventai yra pasirengę prestižinėms aukštosioms mokykloms ir gali vykdyti įvairias programas, įskaitant informacijos ir vadybos mokslus, informacinį mokslą, biomedicinos informatiką, informacijos saugumą, informacines technologijas ir techninius įstatymus.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2018

Apie mokyklą

It’s easy to talk about excellence. But it’s another thing altogether to truly commit yourself to it each and every day. To live it. To inspire it in everything around you. At Trine University, this c ... Skaityti daugiau

It’s easy to talk about excellence. But it’s another thing altogether to truly commit yourself to it each and every day. To live it. To inspire it in everything around you. At Trine University, this commitment to excellence has formed the bedrock of our experience for well over a century. Skaityti mažiau
Angoloje , Fort Veinas , Avonas + 2 Daugiau Mažiau