Mokslo bakalauro laipsnis kompiuterinių tyrimų ir informacinių technologijų srityje yra skirtas studentams parengti daugybę pastangų informacijos srityse, įskaitant informacijos valdymą ir technologijas, mokslinių tyrimų ir informacijos paslaugas, informacijos saugumą ir informacijos mokslą. Šios programos misija - suteikti studentams plačią ir sudėtingą supratimą apie informaciją ir jos technologijas, pasiruošti karjerai sparčiai besivystančiose srityse, kurios apibrėžiamos kaip "informatika".

Patirtis

Su tinklų saugumo, skaitmeninės teismo ekspertizės ir duomenų gavybos kursais galėsite pasinaudoti praktine mokymosi patirtimi. Mokiniai dalyvauja "Cyberdefense" varžybose ir "Capstone" patirtimi, kuri apima bendradarbiavimą su vietiniu verslu, siekiant sukurti realios problemos sprendimą. Informatikos katedra yra "Microsoft Academic Alliance" narė ir akademinis partneris "CompTIA".

Rezultatai

Mūsų kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų programos absolventai yra pasiruošę dirbti informacijos ir technologijų srityje, verslo, viešosios paslaugos ir kitose įvairiose profesijose. Galimi darbo pavadinimai yra saugos ir efektyvumo analitikas, žiniatinklio kūrėjas, informacijos valdymo specialistas, tinklo administratorius, verslo analitikas, tinkamumo naudoti inžinierius, duomenų bazės administratorius ir kt. Programa taip pat suteikia tvirtą pasirengimą magistrantūros studijoms . Absolventai yra pasirengę prestižinėms aukštosioms mokykloms ir gali vykdyti įvairias programas, įskaitant informacijos ir vadybos mokslus, informacinį mokslą, biomedicinos informatiką, informacijos saugumą, informacines technologijas ir techninius įstatymus.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Trine University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Price
29,900 USD
/ metai - dieninės studijos (12-18 kreditų valandos per semestrą)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date