Kompiuterių mokslų bakalauras - bendroji dalis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Padarykite savo ženklą technologijos pasaulyje, pasinaudodami Liberty University informatikos laipsniu

Jei darbas su technologijomis ir problemų sprendimas yra tai, kas jus domina, tada informatikos bakalauro laipsnis gali būti tobulas kolegijos laipsnis! Kompiuterijos mokslo sritis kasmet auga, ir, atsižvelgiant į naująją technologinę pažangą, ji nerodo jokių sulėtėjimo požymių. Turėdami Liberty University informatikos bakalauro Liberty University , galite patekti į konkurencingą ir pelningą technologijų pasaulį.

Eidami „Liberty“ kelią, galite pasirinkti, kuriose informatikos klasėse norite specializuotis, ir pritaikyti savo laipsnį savo pomėgiams ir karjeros tikslams. Jūs lavinsite savo logiką ir samprotavimo galimybes bei įgysite įgūdžių, kurie leis analizuoti problemas ir kurti, diegti bei išbandyti programinės įrangos sprendimus.

Liberty University Liberty“ tikslas yra ugdyti vyrus ir moteris, kurie galėtų įgyti darbo jėgos žinių ir įgūdžių, kad būtų sėkminga ir teigiama jėga informatikos srityje. Kadangi jų dėstytojai moko iš krikščioniškos pasaulėžiūros, ši programa ne tik paruoš jus karjerai, bet ir gyvenimui. Būdamas vienu didžiausių krikščionių gyvenamųjų universitetų tautoje, „Liberty“ turi išteklių ir aistros padėti tau pasisekti technologijų srityje.

Kodėl verta rinktis „Liberty“ informatiką - bendrą bakalauro laipsnį?

Kompiuterių mokslų bakalauras gali atverti duris į daugelį karjeros pasirinkimų, daugiausia turint didesnių nei vidutinis pajamų ir paaukštinimo galimybių. Bendras „Liberty“ takelis suteikia galimybę pasirinkti, kurios informatikos sritys jus domina labiausiai. Galite pritaikyti savo laipsnį, naudodamiesi nemokamais pasirenkamaisiais kursais, kurie teikia mokymus tose informatikos srityse, kurių norite.

Laisvės profesoriai moko Biblijos požiūriu ir stengiasi pažinti tave kaip asmenybę. Jie rūpinasi savo studentų sėkme ir suteikia galimybę patarti ir konsultuoti visą jūsų programą. Jie yra savo srities ekspertai ir turi ilgametę patirtį, kuria gali pasidalyti su jumis.

Kitas puikus dalykas jų mokykloje yra tas, kad LIberty turi daugiau nei 200 studentų vadovaujamų organizacijų ir klubų. Daugelis šių klubų dalyvauja varžybose ir renginiuose, kurie gali būti proga patobulinti savo įgūdžius ar pasiūlyti tinklų galimybes ateityje įsidarbinti. Stažuotės „Liberty“ taip pat suteiks jums galimybę įgyti praktinės patirties ir paversti savo žinias klasėje praktine patirtimi, kai išmoksite dirbdami kartu su patyrusiais specialistais.

Akreditacija

„Liberty“ kompiuterių mokslo programą akreditavo „ ABET“ Kompiuterių akreditacijos komisija . ABET akredituoja antrosios pakopos studijų programas, vykdomas regionų akredituotose institucijose. Jie akredituoja tik programas, o ne laipsnius, departamentus, kolegijas ar institucijas. Ši akreditacija užtikrins, kad jūsų gyvenimo aprašymas bus tinkamai laikomasi jūsų pasirinktoje srityje.

Ko jūs išmoksite laisvės informatikos bakalauras - bendrasis mokslo laipsnis?

Liberty University informatikos bakalauras suteikia galimybę mokytis kompiuterių pagrindų, principų ir praktikos, būtinos įsidarbinant ar pereinant į antrosios pakopos studijas. Bendras Liberty University tikslas yra užmegzti profesionalius vyrus ir moteris, kurie galėtų parodyti krikščioniškus principus, kurie yra jų profesinės etikos ir elgesio pagrindas.

Visą šį laipsnį jūs:

 • Išmokite suprojektuoti, įdiegti ir įvertinti kompiuterines sistemas, procesus, komponentus ar programas, kad atitiktumėte norimus poreikius.
 • Išnagrinėti, kaip pritaikyti projektavimo ir kūrimo principus įvairaus sudėtingumo programinės įrangos sistemose.
 • Sužinokite, kaip bendrauti su įvairiomis auditorijomis. Šis įgūdis susiejamas su gebėjimu veikti ir dirbti kaip komandos daliai, siekiant bendro tikslo.

Svarbiausi laisvės kompiuterių mokslo laipsniai

 • „Liberty“ informatikos laipsniai turi apie 90 kreditų valandų bendrųjų ir pagrindinių specialiųjų kursų, kuriuos vedi prieš pasirinktus specializacijos kursus. Tai suteikia šiek tiek laiko nuspręsti, kuri specializacija jums tinka.
 • Jei pasirenkate, pasirenkamųjų kredito valandų skaičius laipsnyje gali tęsti kelias specializacijas.
 • Kadangi šis laipsnis siūlomas per „Liberty's Business School“, galite dalyvauti visose verslo mokyklų pastatuose siūlomose dalyse! Apsilankykite jų 2000 kvadratinių pėdų naujovių verslumo centre, Kibernetinės kompetencijos centre ir Finansinio raštingumo centre ir naudokitės informacinių technologijų laboratorijomis bei tinklų ir duomenų centru.
 • Jūs turite galimybę įsigyti įvairių sertifikatų, tokių kaip Microsoft, SAP, Cisco ir kt.

Karjeros galimybės informatikos absolventams

 • „Front-End Developer“
 • HTML kūrėjas / programuotojas
 • Mobilus kūrėjas
 • Svetainės projekto vadovas
 • Programinės įrangos kūrėjas

Priėmimo reikalavimai bakalaurantams

Kiekvieną prašymą priėmimo komitetas peržiūri kiekvienu konkrečiu atveju, ty nėra nustatyta minimalių priėmimo kriterijų. Tačiau visi kandidatai turi pateikti šiuos * dokumentus:

 • Priėmimo paraiška
 • Oficialūs vidurinės mokyklos nuorašai
 • Oficialūs koledžo nuorašai (jei taikoma)
 • SAT, ACT arba CLT balai
 • Priėmimo esė

* Atminkite, kad priėmimo komitetas gali pareikalauti papildomų dokumentų, gavus jūsų paraišką.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. Wit ... Skaityti daugiau

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. With more than 500 degrees and certificates, Liberty offers programs in fields such as medicine, religion, law, aviation, cinematic arts, psychology, business, and more. All of Liberty’s courses are taught from a Christian worldview by professors who regard teaching as more than a job — it’s their calling. Skaityti mažiau