Padarykite savo ženklą technologijos pasaulyje, įgiję informatikos laipsnį

Jei darbas su technologijomis ir problemų sprendimas yra tai, kas jus domina, tada informatikos bakalauro laipsnis gali būti tobulas kolegijos laipsnis! Kompiuterijos mokslo sritis kasmet auga, ir, atsižvelgiant į naująją technologinę pažangą, ji nerodo jokių sulėtėjimo požymių. Turėdami Liberty University informatikos bakalauro Liberty University , galite patekti į konkurencingą ir pelningą technologijų pasaulį.

Siekdami bendro kurso, galite pasirinkti, kuriose informatikos klasėse norite specializuotis, ir pritaikyti savo laipsnį savo pomėgiams ir karjeros tikslams. Jūs lavinsite savo logiką ir samprotavimo galimybes bei įgysite įgūdžių, kurie leis analizuoti problemas ir kurti, diegti bei išbandyti programinės įrangos sprendimus.

Liberty University mūsų tikslas yra ugdyti vyrus ir moteris, kurie gali įgyti darbo jėgos žinių ir įgūdžių, kad būtų sėkminga ir teigiama jėga informatikos srityje. Kadangi mūsų dėstytojai moko iš krikščioniškos pasaulėžiūros, ši programa jus paruoš ne tik karjerai, bet ir gyvenimui. Kaip vienas didžiausių krikščionių gyvenamųjų universitetų tautoje, mes turime išteklių ir aistros padėti jums pasisekti technologijų srityje.

Kodėl verta rinktis „Liberty“ informatiką - bendrą bakalauro laipsnį?

Kompiuterių mokslų bakalauras gali atverti duris į daugelį karjeros pasirinkimų, daugiausia turint didesnių nei vidutinis pajamų ir paaukštinimo galimybių. Mūsų bendras takelis suteikia jums galimybę pasirinkti, kurios informatikos sritys jus domina labiausiai. Galite pritaikyti savo laipsnį, naudodamiesi nemokamais pasirenkamaisiais kursais, kurie teikia mokymus tose informatikos srityse, kurių norite.

Mūsų profesoriai moko Biblijos požiūriu ir stengiasi pažinti jus kaip asmenybę. Jie rūpinasi savo studentų sėkme ir suteikia galimybę patarti ir konsultuoti visą jūsų programą. Jie yra savo srities ekspertai ir turi ilgametę patirtį, kuria gali pasidalyti su jumis.

Kitas puikus dalykas mūsų mokykloje yra tas, kad turime daugiau nei 200 studentų vadovaujamų organizacijų ir klubų. Daugelis šių klubų dalyvauja varžybose ir renginiuose, kurie gali būti proga patobulinti savo įgūdžius ar pasiūlyti tinklų galimybes ateityje įsidarbinti. Mūsų stažuotės taip pat suteiks jums galimybę įgyti praktinės patirties ir paversti savo žinias klasėje praktine patirtimi, kai išmoksite dirbdami kartu su patyrusiais specialistais.

Akreditacija

Mūsų kompiuterių programa yra akredituota ABET Kompiuterių akreditacijos komisijos . ABET akredituoja antrosios pakopos studijų programas, vykdomas regionų akredituotose institucijose. Jie akredituoja tik programas, o ne laipsnius, departamentus, kolegijas ar institucijas. Ši akreditacija užtikrins, kad jūsų gyvenimo aprašymas bus tinkamai laikomasi jūsų pasirinktoje srityje.

Ko jūs išmoksite iš mūsų informatikos bakalauro - bendrojo kurso?

Liberty University informatikos bakalauras suteikia galimybę mokytis kompiuterių pagrindų, principų ir praktikos, būtinos įsidarbinant ar pereinant į antrosios pakopos studijas. Bendras Liberty University tikslas yra užmegzti profesionalius vyrus ir moteris, kurie galėtų parodyti krikščioniškus principus, kurie yra jų profesinės etikos ir elgesio pagrindas.

Visą šį laipsnį jūs:

 • Išmokite suprojektuoti, įdiegti ir įvertinti kompiuterines sistemas, procesus, komponentus ar programas, kad atitiktumėte norimus poreikius.
 • Išnagrinėti, kaip pritaikyti projektavimo ir kūrimo principus įvairaus sudėtingumo programinės įrangos sistemose.
 • Sužinokite, kaip bendrauti su įvairiomis auditorijomis. Šis įgūdis susiejamas su gebėjimu veikti ir dirbti kaip komandos daliai, siekiant bendro tikslo.

Svarbiausi mūsų kompiuterių mokslo laipsniai

 • Mūsų informatikos laipsniai turi apie 90 kreditų valandų bendrųjų ir pagrindinių specialiųjų kursų, kuriuos vedate prieš pasirinkdami specializacijos kursus. Tai suteikia šiek tiek laiko nuspręsti, kuri specializacija jums tinka.
 • Jei pasirenkate, pasirenkamųjų kredito valandų skaičius laipsnyje gali tęsti kelias specializacijas.
 • Kadangi šis laipsnis yra siūlomas per mūsų verslo mokyklą, galite dalyvauti visose verslo mokyklų pastatuose siūlomose dalyse! Apsilankykite mūsų 2000 kvadratinių pėdų verslumo inovacijų centre, Kibernetinės kompetencijos centre ir Finansinio raštingumo centre ir pasinaudokite informacinių technologijų laboratorijomis bei tinklų ir duomenų centru.
 • Jūs turite galimybę įsigyti įvairių sertifikatų, tokių kaip Microsoft, SAP, Cisco ir kt.

Karjeros galimybės informatikos absolventams

 • „Front-End Developer“
 • HTML kūrėjas / programuotojas
 • Mobilus kūrėjas
 • Svetainės projekto vadovas
 • Programinės įrangos kūrėjas

Priėmimo reikalavimai bakalaurantams

Kiekvieną prašymą priėmimo komitetas peržiūri kiekvienu konkrečiu atveju, ty nėra nustatyta minimalių priėmimo kriterijų. Tačiau visi kandidatai turi pateikti šiuos * dokumentus:

 • Priėmimo paraiška
 • Oficialūs vidurinės mokyklos nuorašai
 • Oficialūs koledžo nuorašai (jei taikoma)
 • SAT, ACT arba CLT balai
 • Priėmimo esė

* Atminkite, kad priėmimo komitetas gali pareikalauti papildomų dokumentų, gavus jūsų paraišką.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Liberty University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 3, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 13, 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
23,800 USD
2019–2020 m
Deadline
Susisiekti su mokykla
No definite application deadline. However, we recommend that you apply at least three months before the semester in which you plan to attend begins
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 13, 2020
End Date
Grd. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
No definite application deadline. However, we recommend that you apply at least three months before the semester in which you plan to attend begins

Sau. 13, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
No definite application deadline. However, we recommend that you apply at least three months before the semester in which you plan to attend begins
End Date
Grd. 2023