Read the Official Description

Ar norėtumėte išmokti naudoti savo kūrybinius ir techninius įgūdžius, kad galėtumėte išspręsti įvairias problemas ir daryti įtaką pasauliui? Jei taip, Hope College kompiuterių studijos yra jums.

Mūsų įsipareigojimas siekia kurti studentus, turinčius gilių žinių, kad išspręstų sudėtingiausias technines problemas, tuo pat metu turėdamas plačią žinių bazę, kurią skatina laisvųjų menų mokymas ir kurių siekia tiek pramonė, tiek aukštąją mokyklą.

Svarbiausia mūsų švietimo filosofijos sudedamoji dalis yra padėti studentams tapti specialistams, pasiruošusiems prisitaikyti prie spartų pokyčių technologijų pasaulyje, tuo pačiu suteikiant jiems tvirtą pagrindą ilgalaikių pagrindinių disciplinos principų.

Kaip "Hope" kompiuterių mokslo studentas, jūs:

  • Būkite dėstomi fakulteto nariai, kurie jus pažįsta ir stengiasi užtikrinti geriausią turimą išsilavinimą, kiek įmanoma pritaikyti jūsų konkretiems interesams ir talentams.
  • Turėti galimybių tobulinti savo klasių patirtį per nepriklausomas studijas ir mokslinius tyrimus, taip pat per daugybę stažuočių galimybių
  • Mėgaukitės tvirtais ryšiais su kitais departamento studentais, turėdami daugybę mokymosi galimybių, kurios papildo tiesioginę prieigą prie fakulteto
  • Turite būti aprūpinta visa įranga ir įrankiais, kuriuos turėsite tenkinti ir viršyti savo potencialą
Program taught in:
Anglų

See 18 more programs offered by Hope College »

Last updated July 2, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline