Kompiuterių mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Manote, kad kompiuterinės programos pagerina gyvenimą, organizacijų funkciją ir išteklių valdymą. Ir jūs norite turėti ranką į technologinę pažangą. Nesvarbu, ar norite kurti programas mobiliesiems ar įmonių programinės įrangos sprendimus, SAU gali pasiruošti sėkmingai IT karjerai.

Mūsų absolventai dirba "Apple Inc.", "Carleton Life Support", "Google", "HNI Corporation" ir "Southern Imperial Inc." bei daugeliui kitų.

ŽVILGSNIU

SAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)

Ambrose Privalumai

  • Visapusis ugdymas
  • Praktinės patirties
  • 4 1 MSITM programa

Mūsų fakultetas yra naujausių technologijų ir naujovių informacinių technologijų srityje. Jie dirba kartu su savimi, kai mokosi teorijos vertimo, techninio meistriškumo įgijimo ir savo įgūdžių pritaikymo realiame pasaulyje.

Šv. Ambrose universitetas yra pripažintas Kolegija, kad būtų laikomasi sėkmingų rezultatų, puikiai dėstoma, kuriama energinga bendruomenė ir mokomi įsitraukę studentai.

„St. Ambrose Fall Drone“ turas Vimeo Šv.


Ką aš mokysiu?

Jūsų studijos bus skirtos programų kūrimui, kompiuterių architektūrai, programinės įrangos kūrimui ir operacinėms sistemoms. Kursai apima programavimą, duomenų struktūras, teisinius ir etikos klausimus, tinklo ir duomenų perdavimą, sistemų analizę ir dizainą, interneto programavimą ir duomenų bazių valdymo sistemas. Vienas iš populiariausių kursų yra "iPhone" programų kūrimas.

Mūsų stažuotės programa suteikia jums kokybišką ir praktišką patirtį. SU studentai dirbo kartu su tinklo ir technologijų ekspertais daugelyje regioninių ir nacionalinių korporacijų, įskaitant Nacionalinio saugumo administraciją, "Deere"

Jei norite pradėti aukštesnįjį išsilavinimą, būsite nepaprastai pasirengę aukštojoje mokykloje, o daugelis norės tęsti studijas SAM. Mūsų informacinių technologijų vadybos magistras rengia IT specialistus, kurie efektyviai analizuoja, kuria ir tvarko informacines sistemas, atitinkančias jūsų organizacijos poreikius. Ir su mūsų 4 1 programa, jūs galite uždirbti tiek laipsnius per penkerius metus. Tai sutaupys jums metus ir pamokas.

Visos mūsų programos yra sustiprintos mūsų NVS Alumni Patarėjų taryba. Šie 15 absolventų yra gerai žinomi, sėkmingi IT specialistai ir pramonės lyderiai iš visos Amerikos, jie investuojami į universitetą ir rūpinasi savo mokiniais. Jie teikia informaciją ir atsiliepimus apie mūsų mokymo programas ir pataria mums apie pramonės tendencijas, kurios padeda užtikrinti, kad jūsų išsilavinimas yra svarbus ir stipri, o jūs įgysite įgūdžių, kad pavyktų dabar ir ateityje.


Kokie galimi darbo rezultatai?

Kompiuterių mokslo absolventai paprastai dirba programinės įrangos ir technologijų pramonėje, užpildydami tinklo ar sistemos administratoriaus, tinklo inžinieriaus ar techniko vaidmenis.

Galite dirbti daugelyje sričių, įskaitant verslą, vyriausybę, švietimą, mokslą ir energiją.


Ką baigė šios programos absolventai?

  • Rachel Vanderheiden'98, '00, '03 MBA, yra "John Deere" IT lyderis
  • "BMC Software", "Plano", Teksaso, "BMC Software" klientų sėkmės viceprezidentas Mitch Myers'86 įsitikinęs, kad SAU kompiuterių mokslas ir verslo klasės padėjo jam "išmokti mokytis". Tai buvo mažiau apie tam tikrus įgūdžius, tokius kaip programavimas ir daugiau apie mokymąsi kaip galvoti apie verslą ir strategijas ".
  • IBM "Randy Vogel'87", "Cloud Adoption" "lyderis, žino laisvųjų menų sferą, kurią jis įgijo SAS, kad jo sėkmė. "Mano pirmasis darbas buvo programuotojas, taigi skirtingos programavimo klasės buvo labai vertingos - ne tik programavimui, bet ir problemų sprendimo įgūdžiams. Vėliau mano vaidmenys pradėjo prisiimti atsakomybę už vadovavimą, todėl laisvųjų menų ekspozicija ir mažoji klasė dydžiai su daugybe sąveikos buvo svarbūs, kad padėtų man pereiti nuo vykdytojo prie vadovo. "
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Skaityti daugiau

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Skaityti mažiau