Kompiuterių sistemų bakalauras (Hons) (Kompiuterinių žaidimų programavimas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Mūsų ketverių metų BSc kompiuterinių sistemų (kompiuterinių žaidimų programavimo) pagyrimų laipsnis yra orientuotas į tvirtų ir tinkamų naudoti kompiuterinių žaidimų konstravimą. Mes siekiame išmokyti žmones ne tik įdiegti pažangiausius žaidimus, bet ir padėti jiems išsiugdyti kitus profesinius įgūdžius, kurie leis jiems aiškiai bendrauti, dirbti savarankiškai ir efektyviai bendradarbiauti. Lošimų pramonėje, kur verslo sandoriai paremti technologijomis, darbo vietose reikia asmenų, kurie galėtų sukurti veiksmingas sistemas. Mūsų absolventai pereis į žaidimų kūrimo pramonę, apsiginklavę tarpasmeninių ir techninių įgūdžių mišiniu, kuris patenkins dabartinius ir ateities organizacijų poreikius.

Pirmieji treji šios programos metai ir „BSc Computer Systems“ programa yra vienodi, nes studentai išmoksta pagrindinius įgūdžius, reikalingus kompiuteriniams žaidimams kurti. Tuomet, ketvirtaisiais metais, studentai specializuojasi priimdami kompiuterinių žaidimų programavimo kursus, taip pat baigdami patvirtintą disertacijos temą, tinkančią šiai specialybei.

Kodėl verta studijuoti kompiuterines sistemas (kompiuterinių žaidimų programavimą) Heriot-Watt universiteto Dubajaus mieste?

  • Skirtingai nuo kitų universitetų, mūsų siūloma techninė programa suteikia studentams reikiamus žaidimų programavimo įgūdžius.
  • Atliekame išsamius kompiuterių mokslo dalykų tyrimus, kurie įtraukiami į mūsų mokymo programas, laikant juos aktualiais ir naujausiais.
  • Didelė dalis mūsų absolventų gauna gerą darbą baigę studijas.
  • Mes turime perkėlimo į Edinburgo miestelį variantų, kurie leidžia studentams baigti studijas JK.
  • Studentai, norintys likti Dubajuje, baigę apdovanojimą „Garbės laipsnis“, gali tęsti studijas stodami į vieną iš mūsų magistrantūros studijų programų.

Kurso turinys

Pirmi metai

Mes naudojame teoriją ir praktiką, kad padėtume išsiugdyti pagrindinius programavimo įgūdžius ir išmokti kurti programas mobiliesiems. Be to, kiti kursai apims pagrindinius skaičiavimo, matematikos ir studijų įgūdžius. Tai apima interneto svetainių kūrimo ir duomenų bazių kursus.

Antri metai

Studentai tęs sąveikos projektavimą, interneto programavimą, duomenų struktūras ir algoritmus, programinės įrangos kūrimą, duomenų bazių valdymo sistemas ir programavimo kalbas.

Treti metai

Studentai studijuos šias temas: programinės įrangos inžinerija, dirbtinis intelektas, intelektualieji agentai, žinių valdymas, operacinės sistemos, profesinis tobulėjimas ir kalbų tvarkytojai. Be to, dirbsi prie grupinio programavimo projekto.

Ketvirtieji metai

Studentai dirba įgyvendindami svarbų individualų projektą, taip pat vykdo pažangių temų, tokių kaip didžiųjų duomenų valdymas, pramoninis programavimas, mobiliųjų komunikacijų ir programavimas, kompiuterinių žaidimų programavimas ir tinklo programos, studijas.

Karjera

Žaidimų kūrimo pramonės perspektyvos yra puikios. Kompiuterinių žaidimų asmeniniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose augimas padidino ekspertų, galinčių kurti, diegti ir valdyti kompiuterinius žaidimus, derinant turtingas skaičiavimo, ryšių ir daugialypės terpės priemones vartotojams, nesinaudojantiems specialistais, paklausą.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau