Kompiuterių sistemų bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Mūsų ketverių metų BSc kompiuterinių sistemų pagyrimų laipsnis yra orientuotas į tvirtų ir tinkamų naudoti skaičiavimo sistemų kūrimą. Mes siekiame išmokyti žmones ne tik diegti pažangiausius įrankius ir metodus, bet ir padėti jiems išsiugdyti kitus profesinius įgūdžius, kurie jiems leis aiškiai bendrauti, dirbti savarankiškai ir efektyviai bendradarbiauti.

Pramonėje, komercijoje ir viešajame sektoriuje, kur verslo sandoriai paremti technologijomis, darbo vietoms reikalingi asmenys, galintys sukurti ir panaudoti praktines ir efektyvias sistemas. Mūsų absolventai pereis į šiuos sektorius, apsiginklavę tarpasmeninių ir techninių įgūdžių mišiniu, kuris patenkins dabartinius ir ateities organizacijų poreikius.

Kompiuterinių sistemų bakalauras (Hons) yra akredituotas BCS, diplomuotame IT institute.

Kodėl verta studijuoti kompiuterines sistemas Heriot-Watt universiteto Dubajaus mieste?

  • Skirtingai nuo kitų universitetų, mūsų siūloma techninė programa suteikia studentams tinkamus programavimo ir interneto plėtros įgūdžius.
  • Atliekame išsamius kompiuterių mokslo dalykų tyrimus, kurie įtraukiami į mūsų mokymo programas, laikant juos aktualiais ir naujausiais.
  • Didelė dalis mūsų absolventų gauna gerą darbą baigę studijas.
  • Mes turime perkėlimo į Edinburgo miestelį variantų, suteikdami galimybę studentams baigti studijas JK.
  • Studentai, norintys pasilikti Dubajuje, baigę studijas, gali tęsti studijas stodami į vieną iš mūsų magistrantūros studijų programų, suteikiančių magistro apdovanojimą.

Kurso turinys

Pirmi metai

Mes naudojame teoriją ir praktiką, kad padėtume išsiugdyti pagrindinius programavimo įgūdžius ir išmokti kurti programas mobiliesiems. Be to, kiti kursai apims pagrindinius skaičiavimo, matematikos ir studijų įgūdžius. Tai apima interneto svetainių kūrimo ir duomenų bazių kursus.

Antri metai

Studentai tęs sąveikos projektavimą, interneto programavimą, duomenų struktūras ir algoritmus, programinės įrangos kūrimą, duomenų bazių valdymo sistemas ir programavimo kalbas.

Treti metai

Studentai studijuos šias temas: programinės įrangos inžinerija, dirbtinis intelektas, intelektualieji agentai, žinių valdymas, operacinės sistemos, profesinis tobulėjimas ir kalbų tvarkytojai. Be to, dirbsi prie grupinio programavimo projekto.

Ketvirti metai

Studentai dirba įgyvendindami svarbų individualų projektą, taip pat vykdo pažangių temų, tokių kaip didžiųjų duomenų valdymas, pramoninis programavimas, mobiliųjų komunikacijų ir programavimas, kompiuterinių žaidimų programavimas ir tinklo programos, studijas.

Karjera

Pramonės, komercijos ir viešojo sektoriaus perspektyvos yra puikios. Augant biuro ir namų kompiuterių bei mobiliųjų nešiojamųjų įrenginių tinklo paslaugoms, išaugo ekspertų, galinčių kurti, įdiegti ir valdyti sistemas, derinančias turtingas skaičiavimo, ryšių ir daugialypės terpės priemones, poreikis nespecializuotiems vartotojams.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau