Kompiuterijos ir informacinių technologijų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kompiuterinių ir informacinių studijų programa turi dvigubą misiją - parengti studentus užimti lyderio vaidmenį informacinėse technologijose, nepriklausomai nuo karjeros ar aukštojo mokslo krypčių, kurių jie siekia, ir prisidėti prie tarpdisciplininių informacinių technologijų naudojimo visoje Vašingtono

NVS mokymo programoje yra istorijos, sociologijos, psichologijos, komunikacijos, meno, dizaino, mokslo ir matematikos aspektai. Programa pabrėžia problemų sprendimą ir veiksmingus bendravimo įgūdžius, sprendžiant problemas, susijusias su skaičiavimo mąstymu, vizualine kultūra, sąveikos kūrimu, informacijos valdymu ir analize, sistemų kūrimu ir saugumu. Studentai pasirenka daugybę pasirenkamųjų dalykų, tuo pačiu pratęsdami studijų kursą, kuris užtikrina tvirtą pagrindą veiksmingam kodavimui ir gamybai, taip pat į vartotoją orientuotam dizainui ir sąveikai bei formaliam modeliavimui ir analizei.

Pagrindiniai ir nepilnamečiai NVS buvo suprojektuoti taip, kad studentams būtų suteikta didelė informacija apie skaičiavimo metodus. Studentai, norintys susipažinti su tam tikru skaičiavimo apibūdinimu, yra raginami apsvarstyti akcentą į NVS pagrindus. "Big Data" akcentas yra analoginis "Computational Science" koncentracijai NVS didžiųjų bendrovių veikloje ir daugiausia dėmesio skiriama kompiuterinio modeliavimo, vizualizavimo ir didelių duomenų rinkinių analizei, kad būtų išspręstos sudėtingos problemos sprendimo užduotys. Kompiuterinių mokslų akcentas skirtas studentams, norintiems baigti studijas, orientuotą į pagrindinius ir teorinius skaičiavimo mokslo pagrindus. Skaitmeninės žiniasklaidos akcentas pabrėžia vizualinį raštingumą ir kūrybišką problemų sprendimą bei sutelkiamas dėmesys į tai, kaip žmonės supranta prasmę per naujoviškus kontekstus, kuriuose naudojasi įvairios skaitmeninės terpės. Sąveikos dizaino dėmesys pabrėžia problemas, susijusias su kompiuterių sistemų kūrimu žmogišku požiūriu, ir sutelkiamas dėmesys į teorijas ir technologijas, kuriomis siekiama kurti veiksmingas informacinių sistemų sąsajas. "Web" ir "Mobile Technologies" akcentas skirtas studentams, turintiems numatytą karjerą interneto ir mobiliųjų programų kūrimo srityje, ir sutelkiamas dėmesys tiek į dizaino klausimus, tiek į gamybos ir įgyvendinimo klausimus, kurie yra pagrindiniai turinio pristatymui per šias žiniasklaidos priemones.

Studentai, studijuojantys kitose srityse, norintiems tobulinti techninius įgūdžius, reikalingus studijoms papildyti, skatinami apsvarstyti su programa susijusią koncentraciją, pavyzdžiui, aplinkosaugos studijas; Grafinis dizainas; Kompiuterinis mokslas; arba profesionalus rašymas.

NVS pagrindiniai ir nepilnamečiai yra susiję su Kompiuterijos ir informacijos studijų departamentu. Pagrindinis reikalauja 11 kursų, o nepilnamečiui reikia šešių.

Patarimai dėl NVS kursų pasirinkimo

Kompiuterijos ir informacinių technologijų studijose yra daug galimų pradinių kursų - svarbu, kad mokiniai pradėtųsi su norimu kursu, o ne žiūri į kursų skaičių. NVS taip pat turi daug pasiūlymų, kurie puikiai papildo kitas didžiųjų universitetų miestelius. Tikimės, kad visi studentai galvoja apie tai, kaip mokytis apie skaičiavimus galėtų jiems padėti akademiškai ir profesionaliai, o ketverius metus koledže apsvarstyti kursą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Washington & Jefferson College is a private liberal arts and sciences college located 30 miles south of Pittsburgh, Pennsylvania. Our dedicated, experienced professors are passionate about teachin ... Skaityti daugiau

Washington & Jefferson College is a private liberal arts and sciences college located 30 miles south of Pittsburgh, Pennsylvania. Our dedicated, experienced professors are passionate about teaching and work closely with our students to ensure that they receive a quality, comprehensive education. Our entire community is focused on student success. To that end, we offer an On-Time Graduation Guarantee, opportunities to study all over the world through our Magellan Project and a committed staff of career counseling experts. Skaityti mažiau