• Trukmė (metai): 4
 • Kvalifikacija suteikiama: Kompiuterija (bakalauras, 4 metai)
 • Kvalifikacijos lygis: 1-asis ciklas (bakalauro laipsnis)
 • Instrukcijos kalba: anglų. Pirmas ir antrasis kursai siūlomi ir graikų kalba.
 • Tyrimo būdas: Galimos visos dieninės ir neakivaizdinės studijos
 • Mažiausias ECTS kreditas: 240

Programos profilis

Tikslai:

 1. Suteikti studentams pažangias teorines ir praktines kompiuterijos mokslo žinias ir įgūdžius, leidžiančius jiems dirbti komercinės, pramonės ir vyriausybės sektorių IT aplinkoje.
 2. Suteikti studentams galimybę plėtoti savo asmenines ir profesines perspektyvas, atsižvelgiant į sparčią technologijų pažangą informacinių technologijų srityje
 3. Paruoškite studentus tęsti magistrantūros studijas ir mokslinius tyrimus.
 4. Pateikite tvirtą socialinio įsipareigojimo, pasaulinės vizijos ir savarankiško mokymosi gebėjimų pojūtį

Tikslai:

 1. Padidinti studentų kritinį mąstymą ir plėtoti jų pagrindinius analitinius, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius.
 2. Supažindinti su kompiuterių mokslo sritimi, kompiuterių, skaičiavimo ir programavimo principais.
 3. Supažindinti studentus su pagrindiniais komerciniais kompiuterių programų paketais.
 4. Supažindinti studentus su programų kūrimo, kūrimo, testavimo ir dokumentacijos programavimo koncepcijomis ir metodikomis.
 5. Supažindinti su sisteminės problemos analizės, programų specifikacijos, projektavimo, kodavimo, testavimo, derinimo ir dokumentavimo metodika.
 6. Supažindinti studentus su dabartinėmis populiariomis programavimo kalbomis ir operacinėmis sistemomis.
 7. Supažindinti kompiuterių programinės įrangos inžineriją, duomenų bazių sistemas, tinklus, kompiuterių saugumą ir internetą.

Karjeros galimybės

Sėkmingai baigus programą, absolventai galės dirbti įvairiuose sektoriuose tiek privačiose, tiek visuomeninėse organizacijose, pavyzdžiui:

 • Informacinių technologijų sektorius
 • Profesinės paslaugos (pritaikytą programų kūrimą, internetines programas, tinklo sistemų administravimą ir priežiūrą)
 • Švietimo sektorius
 • Mokslinių tyrimų laboratorijos

Be to, bakalauro laipsnį akredituoja Kipro mokslinė ir techninė kolegija (ETEK), kuri yra Kipro valstybės įstatymų numatytas techninis patarėjas ir kuri yra visų Kipro inžinierių organizacija. Taigi, absolventams būtų suteikta licencija praktikuoti informacinių technologijų inžinerijos mokslą.

Prieiga prie tolesnių studijų

Pasibaigus studijoms, studentai gali tiesiogiai susipažinti su tolesnėmis magistrantūros studijomis.

Vertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, midterms, projektus ir klasių dalyvavimą. Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Baigimo reikalavimai

Studentas turi užpildyti 240 ECTS ir visus programos reikalavimus. Reikalingas minimalus bendrasis taškų vidurkis (CPA) 2,0. Taigi, nors "D-" yra PASS lygis, norint pasiekti 2,0 CPA, reikalingas vidutinis "C" laipsnis.

Mokymosi rezultatai

Iki programos pabaigos absolventai galės:

 1. Naudokite žinias ir supratimą, modeliuodami ir projektuodami kompiuterines sistemas, procesus ir programas, taip parodydami supratimą apie kompromisą dizaino pasirinkimuose.
 2. Nustatykite ir analizuokite specifines problemas atitinkančius kriterijus ir specifikacijas bei planuokite jų sprendimo būdus.
 3. Suprasti skaičiavimo mąstymo elementus; pripažinti jo taikomumą kitose srityse ir galėti taikyti jį atitinkamomis aplinkybėmis.
 4. Analizuokite, kokiu mastu kompiuterinė sistema, procesas ir programa atitinka dabartiniam naudojimui ir tolesnei plėtrai nustatytus kriterijus.
 5. Įdiekite atitinkamą teoriją, praktiką ir priemones specifikacijoms, projektavimui, įdiegimui ir priežiūrai, taip pat kompiuterinių sistemų, procesų ir programų vertinimui.
 6. Pripažįsta ir vadovaujasi socialinėmis, profesinėmis, teisinėmis ir etinėmis bei kultūrinėmis problemomis, susijusiomis su kompiuterių technologijų naudojimu.
 7. Nurodykite, suprojektuokite ir įdiekite kompiuterines sistemas, procesus ir programas, taip pat įdiekite programinės įrangos projektų valdymą.
 8. Įvertinkite kompiuterio sistemas, procesus ir programas, atsižvelgiant į bendrąsias kokybės savybes ir galimus kompromisus, pateiktus konkrečioje problemoje.
 9. Taikyti informacijos valdymo, modeliavimo ir organizavimo principus duomenų bazių sistemose kylančiose problemose.
 10. Pritaikykite žmogaus ir kompiuterio sąveikos principus įvairioms medžiagoms, tokioms kaip vartotojo sąsajos, tinklalapiai, daugialypės terpės sistemos ir mobiliosios sistemos, įvertinti ir kurti.
 11. Nustatykite bet kokią riziką, saugos ir saugumo aspektus, kurie gali būti susiję su skaičiavimo įrangos veikimu tam tikrame kontekste.
 12. Efektyviai išdėstykite įrankius, naudojamus programinės įrangos kūrimui ir dokumentavimui. Visų pirma, kaip kompiuterių naudojimo proceso, skirto praktinėms problemoms spręsti, proceso dalis.
 13. Atkreipkite dėmesį į viešai prieinamą programinę įrangą (atviro šaltinio medžiagas) ir veiksmingai įsitraukite į atviro kodo projektus.
 14. Veiksmingai dirbkite kaip vystymosi komandos narys.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Programa mokoma:
 • Anglų
 • Graikų
University of Nicosia

Peržiūrėti 41 daugiau kursų University of Nicosia »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 22, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Contact school
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
8,940 EUR
Vietos / ES studentų kasmetinis mokymas; 9.120 € Tarptautinis studentų kasmetinis mokymas
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school