Kompiuterija (CS) rūpinasi visais mokslo ir praktiniais informacijos apdorojimo ir skaičiavimo aspektais. Kompiuterių mokslo studentai išmoksta teorinius šios srities pagrindus kartu su praktinėmis jų įgyvendinimo priemonėmis, ypač skaičiavimo sistemų projektavimu.

Daug dėmesio skiriama informatikos ir inžinerijos, komunikacijos ir technologijų sąveikai bei kompiuterių technologijų taikymui Omano ir Persijos įlankos regiono kultūriniame ir verslo kontekste.

Struktūra

Europos akreditacijos agentūros „ACQUIN“ akredituota kompiuterių mokslų bakalauro kvalifikacija susideda iš kompiuterių mokslų ir verslo administravimo. Aštuonių semestrų programai reikia ketverių metų studijų.

Per pirmuosius dvejus metus sukurta plati formalių dalykinių žinių ir pagrindinių konceptualių bei praktinių įgūdžių sistema tiek informacinių technologijų srityje, tiek verslo srityse. Per pastaruosius dvejus metus studentai specializuojasi konkrečiose techninėse, taikomosiose ir verslo srityse, pasirenkant pasirenkamuosius kursus iš bet kurio lauko. Ypatingas dėmesys skiriamas srities žinių įgijimui ir komandinio darbo bei valdymo įgūdžių ugdymui. Paskutiniais metais studentai privalo stažuotis įmonei ir parašyti bakalauro darbus.

Karjeros galimybės

Kompiuterinių mokslų programos absolventai paprastai dirba komunikacijos, bankininkystės, turizmo, logistikos ir oro uostų valdymo srityse. Papildomos karjeros galimybės gali kilti sistemos analizės, sistemos kūrimo, programinės įrangos ir interneto dizaino srityse. Absolventai taip pat gali nuspręsti pradėti savo IT verslą Omane.

Galimybės tolesniam studijoms

Tarptautinė ACQUIN akreditacija atitinka CS absolventus įstoti į magistrantūrą ir daktaro laipsnį. Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Ateityje CS departamentas planuoja pasiūlyti CS magistro programas Maskvoje.

Programa mokoma:
  • Anglų
German University of Technology in Oman

Peržiūrėti 7 daugiau kursų German University of Technology in Oman »

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
7 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date