Kompiuterijos mokslo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasaulyje, kuriame skaičiavimo įrenginiai tampa vis svarbesni politinei, ekonominei ir socialinei sanglaudai, logiška, kad kompiuterių mokslų veikla ateityje leis vis svarbesnį vaidmenį apibrėžiant rytdienos visuomenę. Atsižvelgiant į tai, pripažįstama, kad techniniai sprendimai dėl programinės įrangos ir aparatūros tobulinimo taip pat yra etiniai, politiniai ir filosofiniai sprendimai, nes tiek techninės, tiek programinės įrangos diegimas tampa vis svarbesnis, kai diktuojame, kaip sąveikaujame ir suprantame save tiek individualiai, tiek kaip visuomenę.

" York St John University kompiuterių mokslų York St John University yra įsipareigojusi plėtoti įdarbintus absolventus, turinčius techninių, profesinių ir verslumo įgūdžių, kuriuos šiuolaikinėms organizacijoms reikia kovoti su šia nauja išvystyta realybe. Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama absolventams, turintiems gerus laipsnius ir gebėjimus, susijusius su būsimomis įsidarbinimo galimybėmis. Programa skirta tiems, kurie nori kurti sistemas, atitinkančias realaus pasaulio poreikius. Kompiuterių mokslo programa suteiks studentams griežtą išsilavinimą pagrindinių skaičiavimo įgūdžių, įskaitant skaičiavimo; dirbtinis intelektas ir žmogaus bei kompiuterio sąveika. Šiuo tikslu studentai taip pat mokomi fondo projektavimo vadovais, kad padidintų jų gebėjimą vykdyti projektus nuo koncepcijos iki realizavimo.

Kompiuterių mokslo srityje mes tikime mokymu žmogišku mastu. Todėl mes tikslingai išlaikyti savo klasės dydžius mažai. Mūsų didžiausias klasių skaičius yra 30 studentų, nors kai kurie iš jų gali būti mažesni nei 5 studentai specialistų veiklai. Turime palyginti didelę kontaktinę valandą, o tai reiškia, kad mūsų studentai mato daug akademinio ir techninio personalo, susijusių su jų studijų programa. Mes tai darome, nes žinome, kad darbuotojų ir studentų sąveikos kokybė gali turėti lemiamą įtaką mokinių gebėjimui mokytis ir tobulėti pasirinktoje srityje. Mūsų absolventai yra mūsų geriausia reklama, todėl mes norime, kad jie turėtų geriausią progą ištirti kompiuterijos mokslo sritį ir realizuoti savo realų potencialą. Kompiuterių mokslai "York Jonas" yra puoselėjanti bendruomenė, ir mes sveikiname tuos, kurie smalsu apie mus ateiti ir sužinoti daugiau.

Šioje programoje daugiausia dėmesio skiriama būsimam įsidarbinimui. Todėl jūs mokysite kurti programinės įrangos sistemas, atitinkančias realius verslo ir organizacinius poreikius. Studijuosite informacinių technologijų pagrindus, dirbdami praktiniais pratimais ir veikla, kurie padės suprasti ir kurti kompiuterinę programinę įrangą. Darbo praktikos modulis suteiks jums galimybę pasinaudoti šiais įgūdžiais profesinėje aplinkoje. Jūs sužinosite apie tinklus, patogumą ir šiuolaikines sistemos kūrimo technologijas. Jūsų paskutiniai metai bus nukreipti į paskutinįjį metų projektą, tuo pačiu metu išmoksite išsamesnes temas, pvz., Paskirstytas sistemas ir kaip valdyti didelės programinės įrangos kūrimą.

Programos specifikacija

Daugiau informacijos apie šį kursą galima rasti programos specifikacijoje . Atkreipkite dėmesį, kad programos specifikacija yra susijusi su turiniu, kurį šiuo metu studijuoja universiteto studentai. Naujoms programoms programos specifikacija bus prieinama prieš pradedant kurso eigą.

Mokymosi parama

York St John University smarkiai dirba, kad sukurtų visiems mūsų studentams inkliuzinę aplinką. Mes siūlome įvairias mokymosi pagalbos paslaugas, kad padėtų studentams visą savo studijas.

Patekimo reikalavimai

Minimalūs reikalavimai šiam kursui yra šie:

96 - 112 UCAS tarifų taškai

3 GCSE klasės C arba aukštesniosios (ar lygiavertės), įskaitant anglų kalbos ir matematikos

2017 m. UCAS pakeitė tarifų taškų apskaičiavimą. Apskaičiuokite tarifų taškus.

Mokesčiai ir finansavimas

Norėdami studijuoti su bakalauro laipsniu su mumis, turėsite mokėti mokesčius už savo kursą. Kiek jums mokėsite, priklausys nuo to, ar esate JK

Sužinokite daugiau apie fondo metų ir (arba) darbo metų finansavimą , apsilankydami mūsų svetainės finansavimo patarimų puslapiuose.

Taip pat gali atsirasti papildomų išlaidų, į kurias reikia atsižvelgti per savo studijas, įskaitant apgyvendinimo išlaidas.

Mokestis už mokslą

Jungtinė Karalystė

York St John University mokestį už 2018 m. Įstojusiems į Fondo laipsnį, BA ir bakalauro laipsnį, PGCE pradinio ir vidurinio ugdymo ir UG sveikatos programos laipsniai yra £ 9 250 per metus JK / ES, Džersio, Gernsio ir Meno salų studentams.

Mokestis už mokslą gali būti įvertintas ateityje.

Tarptautinis (ne ES) 2018-19

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing" York St John University studijų mokestis už 2018 m. Įstojant į bakalauro laipsnius yra 12 500 svarų sterlingų per metus tarptautiniams studentams.

Mokestis už mokslą gali būti įvertintas ateityje.

Tarptautiniai mokesčiai

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. Skaityti mažiau
Jorkas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau