Tikslas - paruošti kompiuterių mokslininkus, turinčius profesionalių žinių, pagrįstų tvirtomis teorinėmis pirminėmis žiniomis. Jie turi įgūdžių dalyvauti kuriant programinę įrangą, kuriant informacines sistemas ir sistemų valdymą įvairiose srityse. Kompiuterių mokslininkai dažnai veikia kaip tarpininkai tarp informacinių sistemų klientų ir gamintojų. Tokiu būdu kompiuterių mokslininko darbas sintezuoja konstruktyvią inžinierių veiklą ir bendrą matematikų požiūrį į problemas, dalyvaujant didelio masto projektų komandose.

Programa suteikia studentams platų informatikos ir programinės įrangos inžinerijos išsilavinimą kartu su specializuotu darbu kompiuterio ir informacijos apdorojimo metodais, programavimo kalbomis, duomenų struktūromis, informacijos gavimu, operacinėmis sistemomis, kompiliatorių projektavimu ir kt. Studentai išmoksta ir teorijos, ir kompiuterinių sistemų kūrimo ir diegimo metodikos ir būdai. Praktiškesnius programavimo kursus sudaro keli grynosios ir taikomosios matematikos bei teoriniai informatikos kursai visoje mokymo programoje.

Programos stiprumas

Aukštą mokymo lygį garantuoja aukštos kvalifikacijos akademinis personalas. Mokymą palaiko moderni infrastruktūra ir gerai įrengtos kompiuterių laboratorijos (dirbtinis intelektas, duomenų bazės ir robotika). Fakulteto bibliotekoje yra keli tūkstančiai tomų. Aukštojo mokslo metų studentai ir doktorantūra studentai padeda pirmakursiams mentorių sistemoje įveikti pirmuosius iššūkius universitete.

Be aukšto teorinio mokymo lygio, fakulteto santykiai su verslo bendruomene, bendri moksliniai tyrimai ir plėtros projektai studentams suteikia naujausias praktines žinias ir patirtį. Fakultetas yra sudaręs dvišalius susitarimus su daugeliu pasaulio universitetų, kurie leidžia studentams studijuoti vieną ar du semestrus arba dalyvauti mokslinių tyrimų projektų partnerių institucijoje.

Neakivaizdines bakalauro studijų studentų studijas remia ir prižiūri pagrindiniai fakulteto mokslininkai. Šie studentai pateikia savo išvadas fakulteto surengtoje konferencijoje kiekvienais metais.

Seminarai organizuojami kartu su tarptautiniais partneriais.

Karjeros galimybės

Kompiuterių mokslininkai laukiami kiekviename informatikos sektoriuje. Darbus siūlo didžiosios tarptautinės kompiuterių bendrovės, neįvykdyti Vengrijos įmonės, bankai, didelės įmonės, valstybės institucijos, programinės įrangos kūrimo bendrovės, mokslinių tyrimų institutai ir universitetai, kuriuose jie gali dalyvauti rengiant integruotas duomenų apdorojimo sistemas, elektroninės prekybos sandorius ir elektroninius pinigų pervedimus sprendžiant telekomunikacines problemas (tinklus, programuojant mobiliuosius telefonus), atliekant vaizdo atpažinimo, kompiuterinio projektavimo, vaizdo apdorojimo ar daugialypės terpės programų rengimą.

Darbo pavyzdžiai
 • Programuotojas
 • Programinės įrangos inžinierius
 • Žiniatinklio kūrėjas

Priėmimo sąlygos

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turi turėti pakankamai gerus pažymius vidurinės mokyklos baigiamuosiuose dokumentuose, ypač iš matematikos. Taip pat reikalingos vidutinės anglų kalbos žinios.

Kalbos reikalavimai
 • Minimalus kalbų mokėjimo lygis (žodžiu) (A1-C2): B1
 • Minimalus kalbos mokėjimo lygis (raštu) (A1-C2): B1
Dokumentai, kuriuos reikia pateikti kartu su paraiška
 • Internetinė paraiškos forma
 • Paskutinių dvejų metų vidurinėje mokykloje įrašas
 • Vidurinės mokyklos pažymėjimas
 • CV
 • Motyvacinis laiškas
 • Pagrindinių paso puslapių kopija (turi galioti)
 • Paso nuotrauka
 • Medicininis sertifikatas
 • Kalbos pažymėjimas (jei yra)
Paraiškų teikimo tvarka

Paraiška prasideda internetinėje paraiškų teikimo sistemoje. Studentai turi prisiregistruoti sistemoje, užpildyti internetinę paraiškos formą, nusiųsti reikiamus dokumentus ir vykdymo metu vykdyti instrukcijas.

Stojantieji privalo pervesti priėmimo įmokas (paraiškos mokestis: 80 EUR, registracijos mokestis: 60 EUR) tik priėmimo atveju, kartu su 3000 EUR studijų kaina iki pirmojo jų pirmosios kadencijos mėnesio pabaigos. (Rugsėjo mėn. Suvartojimas: rugsėjo 30 d., Vasario mėn. Suvartojimas: vasario 28 d.).

Paraiškos priimamos tik teikiant paraiškas internetu.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Eötvös Loránd University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 27, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Price
18,000 EUR
mokestis už mokslą / semestre: 3000 €. Paraiškos mokestis: 80 € (negrąžinamas). Registracijos mokestis: 60 EUR (už registraciją į naują semestrą.) Kitos išlaidos: vadovėliai (~ 100 EUR)
Deadline
Bal. 30, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Liepa 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 30, 2020

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 30, 2020
End Date
Liepa 2023