Kompiuterinės ir informacinės mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Matematikos ir informatikos katedra siūlo kompiuterinės ir informacinės mokslo bakalauro laipsnį su dviem koncentracijomis: kompiuterių mokslai ir informacinės sistemos. Absolventai gauna darbo vietų daugelyje kompiuterių ir informacinių technologijų sričių. Daugelis studentų baigia stažuotes su vietiniais darbdaviais arba su didelėmis korporacijomis visoje šalyje. Kai kurie iš mūsų naujausių absolventų įgijo darbo vietų programinės įrangos kūrimo, sistemų analizės, interneto svetainių kūrimo, elektroninės komercijos, sistemų ir duomenų bazių administravimo, tinklų kūrimo ir kitų su kompiuteriais susijusių sričių srityje.

Kompiuterių Mokslas Koncentracija

Kompiuterinių mokslų koncentracija orientuota į kompiuterių techniką ir matematinius aspektus. Mūsų studentai įgyja žinių ir patirties kompiuterių organizavimo ir architektūros, programavimo, duomenų struktūrų ir algoritmų bei programinės įrangos kūrimo srityje.

Informacinių sistemų Koncentracija

Informacinių sistemų koncentracija orientuota į kompiuterių sistemų ir verslo aspektus. Mūsų studentai įgyja žinių ir patirties programavimo, duomenų struktūrų, tinklų ir duomenų perdavimo bei informacinių sistemų pristatymo ir valdymo srityje. Daugelis studentų taip pat paskelbia su verslu susijusią nepilnamečią arba baigia dvigubą verslo administravimo magistro laipsnį.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2017

Apie mokyklą

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public univer ... Skaityti daugiau

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public university. We currently enroll about 2000 students who can choose from 40 degree programs and 47 minor programs. Skaityti mažiau