Kompiuterinės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Tyrimo tikslai

Inžinieriai ir mokslininkai dabar daugiausia remiasi skaičiavimo modeliavimo metodika, kuria kuriamos naujos technologijos ir suformuojamas pasaulis, kuriame mes gyvename. Laivai, geoterminės jėgainės, vėjo jėgainės ir biomedicinos prietaisai yra keletas produktų pavyzdžių, kuriuose naudojami kompiuteriniai modeliai, siekiant prognozuoti, kaip naujas dizainas idėjos elgsis realybe. Kompiuterinės inžinerijos pagrindai suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų suprasti, naudoti ir tobulinti šiuos skaičiavimo įrankius, paruošdami jums atlikti tikslius nuspėjimus dėl sudėtingų fizinių problemų.

Per savo studijas sukursite savo įgūdžius taikomosios matematikos srityje ir susipažinsite su dažniausiai pasitaikančiomis fizikos, mechanikos ir inžinerijos teorijomis. Jūs išmokysite naudoti kai kuriuos populiariausius inžinerijos programinės įrangos paketus ir plėtoti savo programavimo įgūdžius, taikydami algoritmus sprendžiant dizaino problemas.

Jūs taip pat turėsite galimybę pritaikyti savo žinias sprendžiant realaus pasaulio inžinerijos problemas daugiadalykiuose projektuose. Šie projektai padės jums priartėti prie profesinės inžinerijos praktikos ir leis jums plėtoti savo sugebėjimus dirbti komandoje, valdyti projektus ir efektyviai pranešti apie savo rezultatus.

Baigę studijas turėsite stiprią matematikos, inžinerijos ir skaičiavimo patirtį. Jūs ne tik susipažinsite su esamais skaičiavimo metodais, bet ir turėsite žinių, reikalingų norint sekti šios sparčiai besikeičiančios disciplinos ateities pokyčius. Programa suteiks jums pagrindą tapti skaičiavimo ekspertu, pasirengusi spręsti pažangias inžinerijos problemas įvairiose srityse.

Kompiuterinė inžinerija yra viena iš didžiausių naujosios Aalto University bakalauro programos mokslo ir technologijų, anglų kalba.

Mokymo kalba

Aalto bakalauro programos "Mokslas ir technologijos" bei "Computational Engineering" pagrindinė mokomoji kalba yra anglų kalba. Programa vykdoma tik anglų kalba, o tai reiškia, kad visi kursai ir egzaminai yra anglų kalba. Studentams, turintiems pakankamai kalbos suomių, taip pat galima studijuoti suomių kalbos bakalauro laipsnį 20-25 kreditų.

Magistro lygio studijas taip pat galima atlikti tik anglų kalba.

Studijų mokestis ir stipendija

Ne Europos Sąjungos / EEE studentai, atrinkti į skaičiavimo inžinerijos magistro studijas, turės mokėti 12 000 EUR mokestį. Jie gali prašyti stipendijų, skirtų iš Aalto University stipendijų programos.

Kvalifikacijos

Užbaigę Aalto bakalauro programą mokslo ir technologijų srityje, gausite bakalauro laipsnį (180 ECTS) arba tekniikan kandidaatti suomiškai. Studijų laipsnis turi būti baigtas per trejus metus.

Baigusi bakalauro studijų programą, studentas automatiškai turi teisę tęsti studijas pasirinktose magistrantūros programose. Užbaigę magistro programą "Technologijos srityje" Aalto University , gausite "Mokslo (technologijos) magistro laipsnį (120 ECTS) arba diplomą-insinööri suomių kalba.

Karjeros galimybės

Kompiuteriniai modeliavimai dabar yra esminė visų technologinių pramonės šakų dalis. Tai reiškia, kad galėsite tęsti karjerą įvairiose srityse, įskaitant energetiką, statybą, gamybą, mechanines sistemas ir dar daugiau.

Mūsų studentai paprastai toliau mokosi magistro lygmeniu. Baigę studijas, mūsų absolventai paprastai dirba mažose, vidutinėse ir didelėse įmonėse, nevyriausybinėse organizacijose ar mokslinių tyrimų įstaigose. Akademinė pozicija yra įmanoma ir baigus daktaro laipsnį. Profesiniai pavadinimai, į kuriuos paprastai įtraukiamos galimybės pereiti prie vadovavimo pareigų, yra šie:

 • Inžinierius statybininkas
 • Geoinžinierius
 • Mechanikos inžinierius
 • Navalo architektas
 • Produkto dizaineris
 • Gamybos inžinierius
 • Programinės įrangos inžinierius
 • Struktūrinis inžinierius

Tolesnės studijų galimybės

Baigę bakalauro laipsnį, dauguma mūsų absolventų tęsia mokymą iki magistro lygio prieš pradėdami profesinę karjerą. Absolventai iš Computational Engineering magistro turės teisę siekti magistro (technikos) laipsnį Aalto University . Jūs taip pat galėsite kreiptis į magistro programas kituose Suomijos ir užsienio universitetuose.

Tyrimų turinys

Kompiuterinė inžinerija padės jums tapti ekspertu, kuriant ir naudojant pažangias imitavimo technologijas sudėtingų fizinių problemų analizavimui.

Kompiuterinė inžinerija yra daugiadisciplininė sritis, apimanti matematikos, inžinerijos principus ir skaičiavimo sąvokas. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgysite per savo studijas, bus grindžiami šiais trimis kertiniais akmenimis.

Matematika yra svarbi svarbiausių dalykų dalis, nes jie yra esminis inžinerinių problemų sprendimo įrankis. Savo studijų metu galėsite tobulinti savo gebėjimus:

 • Integralinis ir diferencialinis skaičiavimas
 • Tiesinė algebra
 • Statistinė analizė

Inžineriniai principai. Jūs susipažinsite su pagrindinėmis inžinerijos teorijomis įvairiose srityse, įskaitant:

 • Skysčių mechanika
 • Termodinamika
 • Medžiagų mechanika

Kompiuterija. išmokys įdiegti savo modeliavimo metodus ir įgyti patirties su tinkamiausiais inžinerijos programinės įrangos paketais. Pagrindinės temos, kurias sužinosite, apima:

 • Programavimo principai ir algoritmai
 • Skaitmeniniai metodai
 • Baigtinių elementų metodas

Galiausiai, turėsite galimybę pritaikyti savo žinias spręsti realias problemas kaip komandos projektų dalį.

Studijų struktūra

Bakalauro laipsnis (180 ECTS) susideda iš programos pagrindinių studijų (65 ECTS matematika, programavimas, pramonės inžinerija ir vadyba, privalomos kalbos, Aalto studijos, orientacija), pagrindinė skaičiavimo inžinerija (65 ECTS, įskaitant bakalauro disertaciją ir seminarą) , nepilnametis (20-25 ECTS) ir pasirenkamųjų studijų (25-30 ECTS).

Firmos ir kitas bendradarbiavimas

Aalto University turi glaudžius ryšius su verslo pasauliu: mūsų akademinis personalas bendradarbiauja su didžiausiomis Suomijos bendrovėmis, o universitetas remia mažesnių naujovių kūrimą aplink universitetą. Šis bendradarbiavimas užtikrina, kad mūsų išsilavinimas yra artimas inžinerinių kompanijų poreikiams ir padeda absolventams pradėti savo profesinę karjerą.

Aalto University taip pat turi kelis studentų mainų susitarimus su kitais universitetais visame pasaulyje. Turėsite galimybę dalyvauti studentų mainuose, o mūsų darbuotojai galės jus supažindinti su šiuo procesu.

Moksliniai tyrimai

Kompiuterinės inžinerijos magistras turi plačią sritį. Per savo studijas jūs bendrausite su dėstytojais, atliekančiais mokslinius tyrimus įvairiausiose disciplinose, įskaitant medžiagų mechaniką, geoinžineriją, skaičiavimo skysčių dinamiką, struktūrinę mechaniką, deginimą ir dar daugiau.

Internacionalizacija

Aalto University studijų aplinka yra stipri tarptautinė ir mokoma daugiakultūrėse grupėse.

Aalto University taip pat siūlo įvairias galimybes plėsti savo pasaulinę kompetenciją, pvz., Užsidirbti dalį užsienyje į tarptautinį partnerių universitetą, vykti vasaros kursus užsienyje arba dirbti kaip pirmojo kurso mokinių dėstytojas.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

Sveiki Aalto universiteto Būti Žaidimas keitiklis, Ar norite sukurti kažką unikalaus? Keisti visuomenę, sukurti naują inovacijas - arba visiškai naują pramonės? Į Aalto universitetasMes tikime smalsu... Skaityti daugiau