Kompiuterinės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar norite sužinoti, kaip viskas veikia? Ar jus domina fizinis pasaulis, naudojantis kompiuteriais? Ateikite studijuoti skaičiavimo inžineriją Aalto !

Tyrimo tikslai

Inžinieriai ir mokslininkai dabar daugiausia remiasi skaičiavimo modeliavimo metodika, kuria kuriamos naujos technologijos ir suformuojamas pasaulis, kuriame mes gyvename. Laivai, geoterminės jėgainės, vėjo jėgainės ir biomedicinos prietaisai yra keletas produktų pavyzdžių, kuriuose naudojami kompiuteriniai modeliai, siekiant prognozuoti, kaip naujas dizainas idėjos elgsis realybe. Kompiuterinės inžinerijos pagrindai suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų suprasti, naudoti ir tobulinti šiuos skaičiavimo įrankius, paruošdami jums atlikti tikslius nuspėjimus dėl sudėtingų fizinių problemų.

Per savo studijas sukursite savo įgūdžius taikomosios matematikos srityje ir susipažinsite su dažniausiai pasitaikančiomis fizikos, mechanikos ir inžinerijos teorijomis. Jūs išmokysite naudoti kai kuriuos populiariausius inžinerijos programinės įrangos paketus ir plėtoti savo programavimo įgūdžius, taikydami algoritmus sprendžiant dizaino problemas.

Jūs taip pat turėsite galimybę pritaikyti savo žinias sprendžiant realaus pasaulio inžinerijos problemas daugiadalykiuose projektuose. Šie projektai padės jums priartėti prie profesinės inžinerijos praktikos ir leis jums plėtoti savo sugebėjimus dirbti komandoje, valdyti projektus ir efektyviai pranešti apie savo rezultatus.

Baigę studijas, turėsite tvirtą matematikos, inžinerijos ir skaičiavimo pagrindą. Jūs ne tik susipažinsite su esamais skaičiavimo metodais, bet ir turėsite žinių, reikalingų sekti būsimus šios greitai besivystančios disciplinos pokyčius. Programa suteiks jums pagrindus tapti skaičiavimo ekspertu, pasirengusiu spręsti pažangias inžinerijos problemas įvairiose srityse.

Kompiuterinė inžinerija yra viena pagrindinių Aalto University mokslo ir technologijos bakalauro programos anglų kalba.

Mokymo kalba

Aalto bakalauro programos "Mokslas ir technologijos" bei "Computational Engineering" pagrindinė mokomoji kalba yra anglų kalba. Programa vykdoma tik anglų kalba, o tai reiškia, kad visi kursai ir egzaminai yra anglų kalba. Studentams, turintiems pakankamai kalbos suomių, taip pat galima studijuoti suomių kalbos bakalauro laipsnį 20-25 kreditų.

Magistro lygio studijas taip pat galima atlikti tik anglų kalba.

Studijų mokestis ir stipendija

Ne ES / EEE studentams, atrinktiems į Kompiuterinės inžinerijos magistrantūrą, bus imamas 12 000 EUR mokestis už mokslo metus. Jie gali pretenduoti į stipendijas, skiriamas iš Aalto University stipendijų programos.

Kvalifikacijos

Užbaigę Aalto bakalauro programą mokslo ir technologijų srityje, gausite bakalauro laipsnį (180 ECTS) arba tekniikan kandidaatti suomiškai. Studijų laipsnis turi būti baigtas per trejus metus.

Baigęs bakalauro programą, studentas automatiškai turi teisę tęsti studijas pasirinktose magistrantūros programose. Baigę Aalto University technologijos srities magistro programą, gausite mokslo magistro (technologijos) laipsnį (120 ECTS) arba suomių kalba „diplomi-insinööri“.

Karjeros galimybės

Kompiuteriniai modeliavimai dabar yra esminė visų technologinių pramonės šakų dalis. Tai reiškia, kad galėsite tęsti karjerą įvairiose srityse, įskaitant energetiką, statybą, gamybą, mechanines sistemas ir dar daugiau.

Mūsų studentai paprastai toliau mokosi magistro lygmeniu. Baigę studijas, mūsų absolventai paprastai dirba mažose, vidutinėse ir didelėse įmonėse, nevyriausybinėse organizacijose ar mokslinių tyrimų įstaigose. Akademinė pozicija yra įmanoma ir baigus daktaro laipsnį. Profesiniai pavadinimai, į kuriuos paprastai įtraukiamos galimybės pereiti prie vadovavimo pareigų, yra šie:

 • Inžinierius statybininkas
 • Geoinžinierius
 • Mechanikos inžinierius
 • Navalo architektas
 • Produkto dizaineris
 • Gamybos inžinierius
 • Programinės įrangos inžinierius
 • Struktūrinis inžinierius

Tolesnės studijų galimybės

Baigę bakalauro laipsnį, dauguma mūsų absolventų tęsia mokymą iki magistro lygio prieš pradėdami profesinę karjerą. Absolventai iš Computational Engineering magistro turės teisę siekti magistro (technikos) laipsnį Aalto University . Jūs taip pat galėsite kreiptis į magistro programas kituose Suomijos ir užsienio universitetuose.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Tyrimų turinys

Kompiuterinė inžinerija padės jums tapti ekspertu, kuriant ir naudojant pažangias imitavimo technologijas sudėtingų fizinių problemų analizavimui.

Kompiuterinė inžinerija yra daugiadisciplininė sritis, apimanti matematikos, inžinerijos principus ir skaičiavimo sąvokas. Žinios ir įgūdžiai, kuriuos įgysite per savo studijas, bus grindžiami šiais trimis kertiniais akmenimis.

Matematika yra svarbi pagrindinių dalykų dalis, nes jie yra svarbi priemonė inžinerinėms problemoms spręsti. Studijų metu lavinsite savo sugebėjimus:

 • Integralinis ir diferencialinis skaičiavimas
 • Tiesinė algebra
 • Statistinė analizė

Inžineriniai principai. Jūs susipažinsite su pagrindinėmis inžinerijos teorijomis įvairiose srityse, įskaitant:

 • Skysčių mechanika
 • Termodinamika
 • Medžiagų mechanika

Kompiuterija. Išmoksite įdiegti savo modeliavimo metodus ir įgysite patirties su aktualiausiais inžinerinės programinės įrangos paketais. Pagrindinės temos, apie kurias sužinosite, yra:

 • Programavimo principai ir algoritmai
 • Skaitmeniniai metodai
 • Baigtinių elementų metodas

Galiausiai, turėsite galimybę pritaikyti savo žinias spręsti realias problemas kaip komandos projektų dalį.

Majoras

Pagrindinis bakalauro laipsnis yra skaičiavimo inžinerijoje.

Aalto-component-wrapper Aalto-component-wrapper--text-text">
Aalto-component">
Aalto-user-generated-content">

Studijų struktūra

Bakalauro laipsnis (180 ECTS) susideda iš programos pagrindinių studijų (65 ECTS matematika, programavimas, pramonės inžinerija ir vadyba, privalomos kalbos, Aalto studijos, orientacija), pagrindinė skaičiavimo inžinerija (65 ECTS, įskaitant bakalauro disertaciją ir seminarą) , nepilnametis (20-25 ECTS) ir pasirenkamųjų studijų (25-30 ECTS).

Firmos ir kitas bendradarbiavimas

Aalto University turi glaudžius ryšius su verslo pasauliu: mūsų akademinis personalas bendradarbiauja su didžiausiomis Suomijos bendrovėmis, o universitetas remia mažesnių naujovių kūrimą aplink universitetą. Šis bendradarbiavimas užtikrina, kad mūsų išsilavinimas yra artimas inžinerinių kompanijų poreikiams ir padeda absolventams pradėti savo profesinę karjerą.

Aalto University taip pat yra sudaręs keletą studentų mainų sutarčių su kitais pasaulio universitetais. Turėsite galimybę dalyvauti studentų mainuose, o mūsų darbuotojai padės jums per šį procesą.

Moksliniai tyrimai

Kompiuterinės inžinerijos magistras turi plačią sritį. Per savo studijas jūs bendrausite su dėstytojais, atliekančiais mokslinius tyrimus įvairiausiose disciplinose, įskaitant medžiagų mechaniką, geoinžineriją, skaičiavimo skysčių dinamiką, struktūrinę mechaniką, deginimą ir dar daugiau.

Internacionalizacija

Aalto-user-generated-content">Aalto University studijų aplinka yra stipri tarptautinė ir mokoma daugiakultūrėse grupėse.

Aalto University taip pat siūlo įvairias galimybes plėtoti savo pasaulinę kompetenciją, pvz., Baigdamas dalį laipsnio užsienyje tarptautiniame partnerių universitete (mainų studijos), vykstant į vasaros kursus užsienyje arba einant pirmakursių kursų vadovo pareigas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Skaityti daugiau

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Skaityti mažiau
Espo , Helsinkis , Pori , Mikelis + 3 Daugiau Mažiau