Kompiuterinės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

 • Kvalifikacijos lygis: bakalauras (bakalauras)
 • Laipsnis: kompiuterių inžinerijos bakalauras
 • Studijų schema: 7 semestrai (3 ir puse metų) dieninės programos
 • Specializacijos / pagrindiniai:
  • Verslo informatika
  • Tinklai
  • Sistemos inžinerija
  • Programinės įrangos technologija

Absolventai, turintys techninį pagrindą, inžinieriaus analitinius įgūdžius ir informatikos žinias, turi daug karjeros galimybių. Tiems, kurie mato savo ateitį inžinerijos ar verslo sektoriuose kompiuterių inžinieriaus ar IT specialisto vaidmeniu, šis laipsnis yra idealus pasirinkimas.

Kursas

Ši kompiuterių mokslų inžinerijos bakalauro programa siūlo platų požiūrį į kompiuterių inžineriją ir suteikia studentams ugdymo profilį, kuris apjungia išsamią informatikos kompetenciją ir tvirtas žinias kompiuterių moksle. Pagrindinį kurso turinį sudaro inžinerijos, informatikos ir verslo dalykai. Specialistai yra verslo informatika, tinklai, sistemų inžinerija ir programinės įrangos technologijos. Studentai mokosi, kaip suprojektuotos kompiuterių architektūros; kaip veikia sistemos ir tinklai; kaip programuojama programinė įranga ir sistemos; ir kaip diegiami ir taikomi nauji procesai. Kompiuterių mokslų inžinerijos temomis plačiai naudojami atvejų analizės ir projektiniai darbai, naudojami įvairūs vertinimo metodai.

Priežastys pasirinkti mūsų kompiuterių mokslo inžinerijos bakalauro kursą

 • Įgyti puikų informatikos ir inžinerijos įgūdžių derinį
 • Gauti išsamų supratimą apie programinę įrangą ir tinklo technologijas
 • Sukurti puikius perkeliamus įgūdžius
 • Pasinaudokite galimybe studijuoti daugiakultūrėje aplinkoje

Ateities perspektyvos

Tiek informatikos, tiek inžinerijos klausimų vertinimas reiškia, kad studento perspektyvos po baigimo yra puikios. Technologiniai, valdymo ir tarpasmeniniai įgūdžiai ir įgytos žinios atveria platų karjeros galimybių spektrą tokiose funkcijose kaip programinės įrangos technologijos, sistemos inžinerija, tinklo kūrimas, elektronika, robotika, projektų ir kokybės valdymas.

Turinys ir struktūra

Studijų metu studentai privalo užimti iki 210 kreditų, kiekvieną semestrą - 30 kreditų.

Kiekvieną pirmųjų trejų metų metų semestrą yra šeši pagrindiniai moduliai.

Pagrindiniai pirmųjų metų moduliai yra daugiausia iš technikos, gamtos mokslų ir humanitarinių mokslų. Techniniai ir gamtos mokslų moduliai diegia pagrindinius techninius ir matematinius metodus toje aplinkoje, kurioje jie gali būti naudojami.

Antrųjų metų moduliai įveda tinklų ir programavimo sritis. Programavimo moduliai pradedami paaiškinti operacines sistemas ir problemų sprendimą kompiuteriuose.

Trečiaisiais metais studentai pradeda specializuotis. Studentams siūlomos keturios galimybės: tinklai, verslo informatika, sistemų inžinerija ir programinės įrangos technologijos. Studentams taip pat siūlomi pasirinkimo moduliai arba pasirenkamieji dalykai.

Baigiamajame semestre studentai privalo baigti baigiamuosius darbus ir parašyti jų disertacijas.

Parengiamieji kursai

Parengiamasis kursas skirtas padėti studentams tobulinti ir stiprinti savo įgūdžius, reikalingus sėkmingai vykdyti inžinerijos ir verslo studijas mūsų kolegijoje anglų kalba.

Programa trunka du semestrus (1 akademinius metus) ir siūlo intensyvų mokymą kalbų studijose (standartinis ir profesionalus anglų, vengrų), tarpkultūrines kompetencijas ir bendravimą, profesinius parengiamuosius kursus.

Pagrindiniai moduliai: anglų kalba, klausymosi supratimas, vengrų kalba, ESP pagrindai vadyboje, tarpkultūrinis bendravimas, projektų valdymas, parengiamieji matematikos, ekonomikos ir informatikos kursai.

Egzaminas ir bakalauro kursų tobulinimas

Visi tie studentai, kurie vykdo pažangos testus ir atitinka reikalavimus (pvz., Įgyja kreditų punktus), gali automatiškai pradėti savo pirmojo semestro inžinerijos studijas University of Dunaújváros .

Kompiuterių mokslų inžinerija BSc

Vienerius metus

Pagrindiniai moduliai: analizė, I skaičiavimo pagrindai, inžinerinė fizika, verslo ekonomika, kompiuterių architektūros I, įvadas į kompiuterių mokslus, inžinerinė matematika, II skaičiavimo pagrindai, elektronika, verslo ekonomika ir darbo santykiai, operacinės sistemos I, programavimas I.

Metai du

Pagrindiniai moduliai: tikimybė ir matematinė statistika, elektronikos pagrindai, telekomunikacijų ir informacijos tinklai, programavimas II (vizualinis programavimas), duomenų bazės, ženklai ir sistemos, skaitmeninė technologija, programinės įrangos kūrimo technologijos, informacinių sistemų kūrimas.

Treji metai

Pagrindiniai moduliai: matavimo ir valdymo technologija, kompiuterio konfigūracijos ir daugialypės terpės įrankiai, pažangios sistemos, gaminių valdymas.

Specializacijos: verslo informatika, tinklai, sistemų inžinerija ir programinės įrangos technologijų moduliai.

Pasirinktiniai moduliai / pasirenkamieji.

Ketvirtasis metas (tik vienas semestras)

Pagrindiniai moduliai: verslo teisė.

Specializacijos variantų moduliai / pasirenkamieji.

Darbo projektas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

I welcome you at the University of Dunaújváros, where we are proud that our students are not just codes in the Neptun-system, but they are the members of a family where people help and take care of ea ... Skaityti daugiau

I welcome you at the University of Dunaújváros, where we are proud that our students are not just codes in the Neptun-system, but they are the members of a family where people help and take care of each other. This principle guided us to create the programme which focuses on the success of the students, called HASIT. Skaityti mažiau