Kompiuterinių žaidimų kūrimo bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Pirmajame Wales'e įvertintas bendras pasitenkinimas ir mokymas, šis kursas yra skirtas sukurti stiprius techninius žaidimų kūrimo ir projektų valdymo įgūdžius, kad padidintumėte jūsų įsidarbinimo galimybes.

Komanda glaudžiai bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip JK Žaidimų fondas, Žaidimai Velsas ir BAFTA Cymru, kad užtikrintų, jog mūsų studentai visada galėtų naudotis naujausiais su pramone susijusiais mokymais ir žiniomis. Kursas taip pat yra visiškai akredituotas „British Computing Society“.

Mes gyvena naujoviškų žaidimų Talent Wales programa ir JK regioniniu Tranzfuser centru, kurį remia ir remia JK žaidimų fondas ir JK žaidimų talentas. Mūsų verslo inkubavimo centre gyvena keletas apdovanojimų pelnančių studentų žaidimų studijų.

Turėdami daugiau nei dešimtmetį evoliuciją, mokiniai šiame kurse:

 • plėtoti techninius įgūdžius, kuriais grindžiami žaidimų projektavimas, programavimas ir techninis žaidimų meno vamzdynas
 • naudokitės glaudaus pramonės dalyvavimo teikiamais privalumais reguliariais apsilankymais, pastebimais svečių kalbėtojais, pristatymais, diskusijų grupėmis ir socialiniais renginiais
 • įgyti vertingos patirties ir įžvalgos apie žaidimų kūrimo procesą ir nepriklausomos žaidimų studijos valdymą
 • naudos iš asmeninio mentoriaus su žaidimų kūrimo patirtimi, kad padėtų tobulinti savo įgūdžius ir žinias
 • turėti prieigą prie mūsų verslo inkubacijos centro ir naujausių įrankių bei technologijų specialistų žaidimų kūrimo studijoje
 • sukurti profesionalų žaidimų dizaino portfelį ir kritinius įsidarbinimo įgūdžius
 • siūlo Pramonės paskirties vietos pasirinkimo galimybę

Šis kursas yra skirtas studijuoti šį kursą su Pramonės praktikos metais BSc (Hons) kompiuterinių žaidimų kūrimu (su pramonine vieta) UCAS kodas: CGIP

Taip pat galite pasirinkti studijuoti šį kursą su pagrindų metais BSc (Hons) kompiuterinių žaidimų kūrimu (ketverius metus, įskaitant fondo metus) UCAS kodas I620 arba kaip ketverių metų integruotas magistro MComp kompiuterinių žaidimų kūrimas

UCAS kodas 57KS

Pagrindinės kursų funkcijos

 • Reguliarus ryšys su žaidimų ir žiniasklaidos pramonės specialistais per kviestines paskaitas, seminarus ir vietinius bei nacionalinius renginius.
 • Jus mokys apdovanojimais apdovanota mokymo komanda, turinti profesionalų išsilavinimą ir patirtį.
 • Prieiga prie mūsų vidaus žaidimų verslo inkubacinio centro.
 • Sužinokite, kaip valdyti profesionalią žaidimų kūrimo komandą, naudojant pramonės standartines metodikas ir praktiką.
 • Kursai yra oficialūs „BAFTA Cymru Games Awards“ partneriai ir rėmėjai.
 • Dirbkite su naujausiomis priemonėmis ir technologijomis dviejose specializuotose žaidimų kūrimo studijose, skirtose projektavimui, gamybai, judesių fiksavimui ir VR.
 • Šis kursas yra akredituotas Britanijos kompiuterių draugijos.
 • Pasirenkamasis „Industrial Placement Year“ suteikia studentams galimybę patirti darbo vietą ir įgyti vertingos darbo patirties ateityje.
 • * 1-asis Velse už mokymą (WGU nepaskelbtų NSS duomenų analizė 2019 m.).
 • * 1 vieta Velse už bendrą pasitenkinimą ir 10 geriausių JK (WGU nepaskelbtų NSS duomenų analizė 2019 m.).
 • Kursai yra puikūs absolventų įsidarbinimo su daugeliu buvusių studentų, išvykstančių dirbti į kai kurias labiausiai atpažįstamas pasaulio žaidimų studijas, metu.

Patekimo reikalavimai

BSc (Hons) kompiuterinių žaidimų kūrimas

UCAS kodas: G451

Akademiniai reikalavimai kursui yra 112 UCAS tarifų taškai GCE A lygiu arba lygiaverčiai, įskaitant gerą leidimą IT, skaičiavimo, matematikos ar fizikos srityse.

Kaip Wrexham Glyndwr University .

Programos 5 lygio (2 metai) metu dalyvausite pamokos užsiėmimuose apie praktikos metus, įskaitant tinkamos vietos nustatymo procesą, savo praktikos metų lūkesčius ir rekomendacijas dėl pasiūlymo pateikimo. 2 semestre dirbsite su paskirties vietos koordinatoriumi, kad pateiktumėte savo pasiūlymą, kuris bus svarstomas ir peržiūrimas. Jei sėkmingai atliksite šį procesą, jūs atliksite savo pramoninę vietą trečiaisiais metais, o jie grįš pas mus 6 lygio (iš viso 4 metai).

Vertinimas

Šis kursas yra orientuotas į aplanką, todėl nėra jokių oficialių egzaminų. Vietoj to, studentai sutelks dėmesį į techninių ir teorinių įgūdžių ugdymą atliekant praktines užduotis ir vykdant mokslinius tyrimus ir plėtrą.

Vertinimo metodai apima skaitmeninių (ir ne skaitmeninių) žaidimų gamybą, techninių ir akademinių pranešimų rengimą, gamybos duomenų rengimą ir analizę, pristatymų pristatymą, kodo rašymą, 3D modelių ir garso failų kūrimą.

Aukštesniuose kursuose studentai taip pat turės pateikti statistinius darbo valandų įrodymus kartu su patvirtinamaisiais įrodymais kaip pagrindinių vertinimo rezultatų dalis.

Mokymas ir mokymasis

Wrexham Glyndŵr universitetas yra pasiryžęs padėti mūsų studentams maksimaliai padidinti savo akademinį potencialą.

Mes siūlome seminarus ir palaikymo sesijas tokiose srityse kaip akademinis rašymas, efektyvus pastabų rengimas ir pasirengimas užduotims. Studentai gali suorganizuoti susitikimus su akademinių įgūdžių dėstytojais, padedančiais spręsti praktinius universitetinio darbo klausimus.

Nepriklausomas mokymasis yra svarbus visų modulių aspektas, nes tai leidžia studentams plėtoti tiek dalykinius, tiek pagrindinius įgūdžius. Nepriklausomas mokymasis skatinamas naudojant skaitmenines valdymo priemones, pvz., „Jira“, ir grįžtamąjį ryšį studentams, kurie užima kelias formas, įskaitant mažas grupes ir „vienas su vienu“.

Karjeros galimybės

Karjera ir zona Wrexham Glynd Car universitete yra padėti jums priimti sprendimus ir planuoti kitus žingsnius link šviesios ateities. Jie gali suteikti jums reikalingos ekspertų informacijos, patarimų ir patarimų, pradedant nuo darbo ar tolesnių studijų iki interesų, įgūdžių ir siekių nustatymo.

Studentai, baigę šį kursą, gali sukurti sėkmingą karjerą kaip žaidimų programuotojai, žaidimų techniniai menininkai / animatoriai, lygių dizaineriai / kūrėjai, gamintojai ar „scrum“ meistrai, programų dizaineriai / kūrėjai.

Mūsų absolventus įdarbina kai kurie iš labiausiai žinomų pasaulio markių, tokių kaip „Ubisoft“, „Sony“, „Nintendo“, „Rockstar“ ir „Travelers Tales“. Mes taip pat stengiamės remti absolventus, kurie pasirenka savo žaidimų studijas, įsikūrusias mūsų novatoriškame verslo inkubavimo centre.

Šis kursas suteikia praktinių įgūdžių programuojant, 3D modeliavimui, žaidimų projektavimui ir projektų valdymui, kuris leis jums dirbti įvairiuose pramonės šakose.

Atsižvelgiant į techninius įgūdžius, įgytus kurso metu, kai kurie absolventai pasirenka siekti karjeros daugelyje pagrindinių kompiuterių sričių, pvz., IT palaikymo, programavimo ir techninės plėtros, konsultavimo ir interneto bei elektroninės prekybos programų kūrimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attenti ... Skaityti daugiau

Wrexham Glynd?r University started in 2008 so we’re still one of the youngest universities in the UK. It is a vibrant, friendly place where each student’s learning and future is given personal attention. Skaityti mažiau