Kompiuterinių informacinių sistemų bakalauras (BSBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

KOMPIUTERIŲ INFORMACINĖS SISTEMOS - 1 SKYRIUS: PROGRAMINĖS ĮRANGOS PLĖTRA BSBA

NVS turi IT!

Kompiuterinių informacinių sistemų 120 valandų pagrindinis specialistas pasirengs dirbti su informacinėmis sistemomis ir informacinėmis technologijomis įmonėms ir organizacijoms paremti. Jūs sužinosite, kaip dirbti su žmonėmis nustatant verslo problemas ir įgyti žinių ir įgūdžių sistemų kūrimo, vartotojo patirties kūrimo, programinės įrangos kūrimo ir duomenų bazių administravimo, naudojamos kuriant techninius sprendimus.

Skirtumas su informacinėmis sistemomis

Organizacijos ir asmenys remiasi dabartine, prieinama informacija, pateikiama per įvairias priemones, kad galėtų naršyti kasdienį gyvenimą. Informacinės sistemos, palengvinančios informacijos srautą, saugojimą ir išieškojimą, yra labai svarbios. Tie, kurie turi analitinius sugebėjimus ir domisi skaičiavimo technologijomis, gali labai prisidėti prie organizacijų ir visuomenės per NVS.

Kaip NVS studentas, jūs išmokysite prisitaikyti prie nuolatinių technologijų pokyčių, todėl mokymasis visą gyvenimą ir sėkmė darbo vietoje. "UCM" NVS programa apima ne tik gilų žinias apie informacines technologijas, bet ir verslo procesų bei politikos, supančios esamą dinamišką verslo aplinką, supratimą.

Kas yra informacinės sistemos?

Visos organizacijos, didelės ar mažos, pelno siekiančios, nepelno arba labdaros, daugiašalės ar "Mama ir Pop" organizacijos, remiasi laiku, tikslią ir naudingą informaciją sprendimų priėmimo procesui gerinti. Kasdieninės organizacijos nesugeba dėl nepakankamo sprendimų priėmimo ir (arba) nesugebėjimo bendrauti su savo klientais, darbuotojais ar kitomis suinteresuotosiomis šalimis.

Taigi, technologijos ir žmonės, kurie supranta savo galimybes, yra būtini organizacijos sėkmei. Darbas su asmenimis, siekiant apibrėžti jų informacinius poreikius, ir tada sukurti taikomus, techninius sprendimus yra nuolat dinamiška, sudėtinga ir patenkinama patirtis. Smagu išsiaiškinti, kaip technologijas dirbti, tačiau tai yra dar naudingiau naudojant šią technologiją, kad kažkas galėtų lengviau ar veiksmingiau dirbti. Tokia šypsena jūsų veidui įtvirtins jūsų šypseną.

NVS majoras, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas programinės įrangos kūrimui

Kaip "CIS Major", jūs gausite praktinį pagrindą "Microsoft Visual C # ®", interneto programų kūrimui, Java ®, "Microsoft SQL Server ®", vietinių tinklų kūrimui, sistemų analizei ir dizainui bei vartotojo patirties projektui. Jūs išplėsite savo studijas naudodami "Oracle®" duomenų bazę ir pažangų kursą Java arba Visual C #. Pasirenkamieji kursai apima pažangų interneto kūrimą, programinės įrangos inžinerijos ir informacijos saugumo valdymą arba galite pasirinkti kitus tinklų kursus. Daugelis studentų baigia stažuotes, norėdami įgyti papildomos realios patirties.

Vyresniųjų projektų metu jūs susisieksite su kitais programinės įrangos kūrimo ir sistemų administravimo studentais, kad sukurtumėte išsamų verslo problemos sprendimą nuo pat pradžių.

Visoms klasėms reikės pritaikyti tai, ko mokosi, atitinkamoms problemoms, kurios gali atsirasti verslo kontekste. Norėdami geriau suprasti, kad verslo kontekste, NVS didžiosios bendrovės privalo baigti pagrindines verslo klases bakalauro laipsnį verslo administravimo.

UOCM101A

Atitinkama mokymo programa

Jūs sužinosite esamas technologijas! Kadangi NVS fakultetas lieka susijęs su informacinėmis sistemomis darbo vietoje ir jie reguliariai susitinka su IT specialistais, kurie peržiūri CIS kursų pasiūlymus, galite būti tikri, kad darbdaviai pageidauja, kad žinias ir įgūdžius, kuriuos jūs gaunate.

Kaip NVS studentas, jūs išmokysite prisitaikyti prie nuolatinių technologijų pokyčių, todėl mokymasis visą gyvenimą ir sėkmė darbo vietoje. "UCM" NVS programa apima ne tik gilias žinias apie informacines technologijas, bet ir verslo procesų ir politikos, kurios diktuoja esamą dinamišką verslo aplinką, supratimą.

Individualizuotas dėmesys

Mūsų 19-to-1 studentų-fakulteto santykis reiškia, kad gausite asmeninį dėmesį, kurį nusipelnėte. Jūs išmoksite iš patyrusių dėstytojų, kurie yra nacionaliniu mastu pripažinti mokslininkai. Jie yra skirti patarti tau ir daryti viską, ką gali, kad padėtų jums sėkmingai.

Akreditacija: tai kokybė

Akreditacija reiškia, kad išorinė agentūra nustatė, kad programa atitinka griežtus standartus ir sukuria procesus, užtikrinančius tolesnę kokybę. Harmono verslo ir profesinių studijų koledžas yra akredituotas AACSB International verslo ir apskaitos. Be to, "CIS" programa yra akredituota Informacinėse sistemose ABET kompiuterių akreditavimo komisijoje. Jungtinėse Amerikos Valstijose tik dvylika IS programų yra pakankamai akredituotos.

Ištekliai

Per savo CIS klases turėsite prieigą prie daugelio informacinių technologijų išteklių, įskaitant:

 • 120 kompiuterių šešiose specializuotose laboratorijose
 • vartotojo patirties projektavimo testavimo laboratorija
 • daug Cisco® tinklo komponentų
 • Laidinis ir belaidis priėjimas prie universiteto greitojo interneto
 • Prieiga prie programinės įrangos per "Microsoft® Imagine", "EMC® Academic Alliance" ir "Oracle Academy" programas

NVS sėkmės istorijos

 • NVS absolventai mato sėkmę šioje pramonės šakoje su 100% paskyrimo norma per šešis mėnesius nuo baigimo.
 • "UCM CIS" studentai pirmą kartą pristatė "Visual C #" plėtrai, o "2016 m. AITP nacionalinėje kolegijinėje konferencijoje ir" Career Fair® "gavo garbingą saugumo minėjimą.

Misija, tikslai ir kontekstas

Programos misija:

Pagrindinė programos užduotis yra pasiūlyti rezultatais pagrįstas, įvertintas, akademines programas, skirtas studentams parengti informacines sistemas ir informacines technologijas. Programa taip pat tarnauja bendruomenei, teikiant su technologijomis susijusius paslaugų kursus, kad būtų patenkinti XXI amžiaus darbo jėgos poreikiai.

Programos edukaciniai tikslai

Magistras, turintis verslo administravimo bakalauro laipsnį kompiuterinių informacinių sistemų (NVS) pagrindinėje veikloje, naudos žinias ir įgūdžius, kuriuos programa gavo:

 • Analizuokite su technologijomis susijusias, verslo problemas ir dizaino sprendimus, taikydami tinkamus procesus, metodikas ir įrankius.
 • Dizainas, kurti ir palaikyti programinę įrangą, kuri turi būti dislokuota įvairiuose įrenginiuose, naudojant programinės įrangos kūrimo metodikas, programavimo kalbas ir žiniatinklio kūrimo priemones, kurias paprastai taiko įmonės ir kitos organizacijos.
 • Dizainas, įdiegti ir valdyti įmonės informacines sistemas ir tinklus, palaikančius mobiliojo kompiuterio platformas, interneto svetaines ir serverius.
 • Nustatykite riziką ir įgyvendinkime apsaugos priemones organizacinei kompiuterių aplinkai.
 • Dizainas, kurti ir palaikyti duomenų bazes, naudojant dabartines duomenų bazių valdymo sistemas.
 • Sukurkite vartotojo sąveiką, kad palengvintumėte vartotojo užduotį ir patirtį.
 • Kuriant verslo sprendimą pritaikykite projektų valdymo įgūdžius ir naudokite projektų valdymo programinę įrangą; dirbti kartu su kitais, rodančiais lyderystę.
 • Naudokite našumo programinę įrangą efektyviai.
 • Veiksmingai bendrauti žodžiu ir raštu; dalyvauti grupės diskusijose ir renginiuose.
 • Parodyti žinias apie profesinius ir etinius lūkesčius darbo vietoje.

Studentų tikslai

Baigę studijas, studentai, baigę BSBA su Kompiuterinių informacinių sistemų pagrindais, bus:

 • sėkmingai prisidedant prie informacijos sistemų ar informacinių technologijų pozicijos, jei pageidaujama
 • versti verslą ir / arba
 • tęsiant studijas magistrantūros studijų programoje.

NVS kontekstas ir aplinka

Istorinis kontekstas:

Nuo pat pradžių, kaip dabar veikia "Computer Information Systems" ir "Analytics" (CISA) departamentas, pradedant nuo 1960 m. Siūlomų duomenų apdorojimo kursų, programa buvo pasiūlyta per verslo akademinį padalinį. Per tuos metus mokymo programa pabrėžė, kad rengiant studentus reikia teikti technologinius verslo ir organizacinių informacinių poreikių sprendimus. Šiandien CISA programos tęsiasi kaip Harmono verslo ir profesinių studijų kolegijos verslo administravimo mokyklos dalis. Studentai, kurie specializuojasi kompiuterių informacinėse sistemose (NVS), įgijo bakalauro laipsnį verslo administravimo (BSBA).

Kompiuterinės informacinės sistemos ir analizė (CISA) Aplinka:

Kompiuterinių informacinių sistemų ir "Analytics" (CISA) aplinka - tai technologijos ir susijusių techninių procesų integravimas ir taikymas su žmonėmis ir verslo procesais, siekiant palengvinti asmenų, darbo grupių ir įmonės bendravimą, koordinavimą ir sprendimų priėmimą siekiant remti organizacijos misiją ir tikslus.

Kompiuterinės informacinės sistemos ir analizė (CISA) Aplinkos ekspozicija:

To pasiekia studentai, įgydami tvirtą supratimą apie organizacinius principus ir praktiką, kaip veikia organizacijos ir išsamios žinias apie remiančias technologijas.

Verslo problemos: verslo orientuotų pavyzdžių ir problemų naudojimas visose CISA klasėse

Vyresniųjų projektų kursai (CIS 4690): sistemos administravimo ir programinės įrangos kūrimo studentai sudaro grupę, kuri projektuoja ir įgyvendina išsamią informacinių sistemų sprendimą konkrečiai verslo problemai.

Stažuotės: Daugelis NVS studentų gali baigti verslo stažuotę, kurią administruoja Harmono kolegijos stažuotės biuras Harmono verslo ir profesinių studijų koledže.

4420_rsz_d04136634_004.jpg

Kompiuterinių informacinių sistemų pagrindai

Bakalauro laipsnis verslo administravimo (BSBA)

Magistras, turintis bakalauro laipsnį verslo administravimo ir kompiuterių informacinių sistemų pagrindu, naudos žinių ir įgūdžių, gautų programoje:

 • Analizuokite su technologijomis susijusias, verslo problemas ir dizaino sprendimus, taikydami tinkamus analizės procesus, metodikas ir įrankius.
 • Dizainas, kurti ir palaikyti programinę įrangą, kuri bus naudojama įvairiuose įrenginiuose, naudojant tinkamas programinės įrangos inžinerijos ir projektavimo metodikas, programavimo kalbas ir žiniatinklio kūrimo priemones, kurias paprastai taiko įmonės ir kitos organizacijos.
 • Dizainas, įdiegti ir valdyti įmonių informacinių technologijų sistemas ir tinklus, palaikančius mobiliojo kompiuterio platformas, interneto svetaines ir serverius.
 • Dizainas, kurti ir palaikyti duomenų bazes, naudojant dabartines duomenų bazių valdymo sistemas.
 • Sukurkite vartotojo sąveiką, kad palengvintumėte vartotojo užduotį ir patirtį.
 • Analizuokite riziką ir įgyvendinsime organizacinės kompiuterinės aplinkos saugumo priemones.
 • Kuriant verslo sprendimą pritaikykite projektų valdymo įgūdžius ir naudokite projektų valdymo programinę įrangą; dirbti kartu su kitais, rodančiais lyderystę.
 • Naudokite našumo programinę įrangą efektyviai.
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

The University of Central Missouri experience transforms students into lifelong learners, dedicated to service, with the knowledge, skills and confidence to succeed and lead in the region, state, nati ... Skaityti daugiau

The University of Central Missouri experience transforms students into lifelong learners, dedicated to service, with the knowledge, skills and confidence to succeed and lead in the region, state, nation and world. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited